Press "Enter" to skip to content

Як забути дівчину

Не проходить і дня, щоб ти про неї не думав? Як забути дівчину?

Так, в перший час здається, що ти не зможеш знову ходити на побачення і жити для себе. А всіх теперішніх дівчат ти порівнюєш з колишньою, скрізь знаходиш різницю чи схожість.

Повір, що ти відчуєш нереальне полегшення, і твоє життя знову наповниться фарбами, якщо ти будеш слідувати правилам, про які я розповім тобі в цій статті.

як забути дівчину


Як забути дівчину:


  1. Позбудься всіх якорів.
  2. Обов’язково звали на відпочинок.
  3. Знайди нові хобі.
  4. Почни себе прокачувати.
  5. Почни знайомитися і спілкуватися з новими тьолочками.

Почнемо з того, чому ти взагалі задався питанням про те, щоб забути свою колишню? Тому що у тебе залишилися до неї почуття, і тобі важко без неї. Це і треба змінити.


Чому ти досі згадуєш колишню і думаєш про неї:


  • Емоції. Впевнений, між вами був тісний і глибинний зв’язок. На душі у тебе скребуть кішки і нічого не хочеться робити.
  • Прихильність. Ти звик, що вона ходить по будинку в твоїх сорочках, тирить твою їжу з тарілки, сопе поруч ночами. Тобі незвично без неї, і все здається якимось не таким.
  • Швидше за все, це найкрасивіша дівчина в твоєму житті. Впевнений, що так і є. Але була, так і спливла! Вистачить страждати за нею. Дивися далі, що потрібно зробити, щоб ти її забув.


1. Позбудься всіх якорів.


Якір – це все, що вас пов’язувало, і може нагадувати тобі про неї. Нехай це фото, відео разом, музика, місця, де ви бували вдвох. Тебе і її нічого не повинно зв’язувати.

Якщо вона подарувала тобі духи, і ти ними користуєшся, то згадуєш про неї. Якщо у тебе десь є спільні фотографії, ти дивишся на них і думаєш про неї. Якщо ти ходиш в ті ж місця, що і з нею колись, ти будеш згадувати про те, як ви були тут разом.

Позбудься всього цього! На смітник!

І найкращий і правильний варіант – це видалити її з друзів і забанити у всіх соціальних мережах, де тільки можна. І телефон теж.


2. Обов’язково поїдь на відпочинок.


Як тільки ти зрозумів, що хочеш забути колишню дівчину, купуй квиток на відпочинок і їдь. І подалі.

АЛЕ лети туди не сам, бо сам ти там і всплакнеш і вздрочнеш. Обов’язково бери з собою друзів.

Це має бути весело, круто і офігенно, щоб у тебе навіть не було часу думати про колишню. Зроби поїздку яскравою і сповненною пригод.

Перезагружайся, заряджайся новими емоціями і відчуттями, потуси гарненько і повертайся додому з новими силами.


3. Знайди нові хобі.


Це потрібно, щоб зайняти весь твій вільний час.

Нові знайомства, проекти, завал на роботі – вибирай все що завгодно. Але тобі потрібно домогтися того, щоб у тебе не залишилося взагалі вільного часу найближчі три місяці.

Відмінним способом буде якесь нове захоплення. Там і з’явиться інше коло спілкування, і відчуття, і враження.

І, до речі, це піде тобі на користь. Не знаєш, чим зайняти себе? Звичайно, прокачуванням своєї особистості і чоловіка всередині тебе!


4. Почни себе прокачувати.


Можеш взяти хоч всі сфери відразу: бізнес, кар’єра, спорт, особистісний ріст, якісь твої творчі хобі.

Тобі важливо включити егоїста і робити все заради себе. Раніше ти все робив заради дівчини і ваших відносин. З чого я це взяв? Та я впевнений, що ти поводився, як тюхтя!

Настав час вкласти все в себе самого: час, зусилля і бабло. Зроби з себе лідера, в кінці кінців!


5. Почни знайомитися і спілкуватися з новими тьолочками.


З соковитими і красивими тьолочками! Мінімум такого ж рівня, як твоя колишня. А краще – вище, красивіше, краще і жіночніше.

Якщо ти будеш трахати маромоїчьок, які гірше, ніж твоя минула панночка, ти тільки все посилиш. Чому? У порівнянні з ними твоя колишня буде здаватися ідеалом і богинею. Вибирай тільки найкрасивіших дівчат.

А, щоб навчитися спокушати статусних дівчаток, потрібно що? Правильно прокачатися.

Це і є рецепт, як забути колишню і стати на сходинку вище від того, яким ти був з нею. А ще отримати поруч дівчат, які крутіше і яскравіше тієї, що у тебе була.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code