Press "Enter" to skip to content

Як задовольнити жінку в ліжку?

Якщо ти клікнув по цьому посиланню, то став на вірний шлях до якісного сексу. Так, мова піде саме про нього. Хоча для повноцінного задоволення жінки потрібно робити купу всього, а не просто добре смажити.

Ми звикли самі отримувати задоволення. Але мало хто замислюється, а чи добре провела час дівчина чи дружина?

Якщо ти витратив на все десять хвилин і відвернувся спати, то ніхрена не добре, братан. Само собою, вона буде відмовлятися від низькоякісного сексу.

Як же правильно діяти, щоб про тебе пішли легенди, як про бога в ліжку? Як задовольнити жінку?

Як задовольнити жінку в ліжку:

 1. Прелюдія важлива!
 2. Що таке ерогенні зони і з чим їх їдять?
 3. Відтягай задоволення.
 4. Контрацепція.
 5. Спілкування в ліжку.
 6. Порно vs реальність.
 7. Спостерігай за нею.
 8. Жіночий оргазм.
 9. Обнімашки після.

1. Важливість прелюдії.

Ти думаєш, якщо ти хочеш сексу, то твоя жінка – теж. Причому негайно. І почати з мінету, звичайно ж. Так це не працює!

Вона, як улюблена машина на стоянці в мороз. Спочатку її потрібно розігріти, а потім вже їхати. Мета номер один – це порушити дівчину.

Більшість чоловіків настільки недооцінюють важливість прелюдії, що деякі взагалі її пропускають. Думаєш, погладити груди і полізти під спідницю – достатньо, щоб вона залишилася задоволена? Помиляєшся.

Перед сексом можна зробити масу всього, що на нього налаштує.

Що ж саме?

2. Ерогенні зони.

Це не тільки спосіб завести дівчину, але ще і подражнити. Ніби граєш з кошеням паличкою з пензликом на кінці. Дотики до ерогенних зон збуджують і налаштовують на еротичну хвилю. Прочитай мою статтю про те, де і як варто чіпати.

На початку постарайся не зачіпати основні ерогенні точки, дразнись. Це не кнопки, натискання яких приходить збудження. Чіпай навколо, цілуй її, накаляй атмосферу. Поки вона не збудиться так сильно, що буде хотіти сексу більше тебе.

3. Відтягай задоволення.

Думаєш, що прелюдія – нудно і марно? У тебе вже давно стоїть, а ти зайнятий незрозуміло чим? Якщо будеш терплячим, то можеш дочекатися моменту, коли вона накинеться на тебе, як кішка на валер’янку.

Запали її! Любуйся, як дама жадає тебе, і пишайся.

Сильно збуджена жінка буде витворяти в ліжку все, що їй заманеться. Тепер вже вона хоче сексу. А тому тримайся!

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай “Жіночо-чоловічий розмовник”.

Прочитавши його, ти:– розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

– чого хоче дівчина насправді

– і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

4. Контрацепція.

Секс передбачає презерватив. Якщо, звичайно, заздалегідь не обумовлено інше. Не забудь про нього, не вынуждай панночку тобі нагадати. І не дивуйся, коли вона тебе зупинить і попросить надіти панамку на твого дракона. Це відверне вас і зіпсує момент.

Після сексу відразу викинь презерватив. Не залишай на пам’ять милуватися, поки ти соизволишь віднести його у сміття. І вже точно не йди, залишивши використану гумку на столику біля ліжка. Ти джентльмен.

5. Спілкування в ліжку.

Секс мовчки і на чистих інстинктах має місце бути і говорить про тваринний бажання. Але якщо інший настрій, не забувай про слова.

По-перше, під час прелюдії ти зможеш повністю контролювати настрій. Говори їй про своє бажання (Я хочу тебе, хочу тебе зараз же, хочу борщу). Можеш бути зухвалим і налаштувати вас на жорсткий секс (Зараз видеру з лоба тебе, буду мати тебе на столі, искупаю твого кота).

По-друге, вимовляй це тихо. Ти створиш атмосферу інтимності та таємничості. Шепіт дуже заводить. Ззаду на вушко можеш навіть попросити подивитися з тобою футбол.

По-третє, під час процесу можеш розігріти її сильніше. Роби компліменти, говори про відчуття, запитай, чого вона хоче. У збудженому стані вона може розповісти про багатьох своїх бажаннях. Виконай їх і піди з ліжка її королем.

6. Порно vs реальність.

Ні! Просто немає. Вона не буде і не хоче робити майже нічого з того, що ти бачив в інтернеті. Це реальна справжня дівчина.

Не треба пропонувати анальний секс, поки машинка достирает. Не треба будити її, ляскаючи по щоках членом. Не треба рвати на ній нову блузку і думати, що вона ще більше заведеться. Ні, вона надає тобі по лобі.

Але пам’ятай, що, порушивши її до межі, можна розвести на дуже багато чого. Добивайся піку, тільки потім пропонуй те, що в тебе на думці.

7. Спостерігай за нею.

Якщо ти вважаєш недоречним запитати, чи подобаються їй твої дії, просто спостерігай, як вона реагує на твої рухи.

Вирішив ризикнути і покусати її? Дивись, вона морщиться, муркоче або вже давно хропе. Не будь тим, хто тупо туди-сюди. Будь кращим у всьому, приклади зусилля. Це жінка, а не ракетна установка. Тут все не так вже складно.

8. Жіночий оргазм.

Вона повинна кінчити! Це те, заради чого ми тут зібралися. Якщо не можеш довести її до піку після свого, то мусиш зробити це раніше. Зосередься на її бажання і задоволення. Побачиш, ти і сам кайфанешь від того, як вона стогне і вигинається.

Більшість мужиків думають, що секс кінчається разом з його фінішем. Якщо ти вважаєш, що відсутність оргазму її цілком влаштовує, ти помиляєшся. Ну, сподіваюся, ти це розумієш, коли читаєш про те, як задовольнити жінку в сексі. Красень!

9. Обнімашки після.

Я знаю чоловіків, які сміються над цією процедурою. В одноразовий секс – взагалі безглузда акція. У сімейному житті – трата часу.

Якщо ти вирішив стати царем в ліжку, приділи пару хвилин і цього моменту.

Щоб не відчувати себе використаною, дівчата люблять обніматися після сексу. Не питай її, сподобався секс чи твій член! Спостерігай за нею, щоб зрозуміти, як їй з тобою.

Отже, основні правила в тому, як задовольнити дівчину в сексі:

 1. Важливість прелюдії. Розігрій її, збільш задоволення від процесу.
 2. Використовуй її ерогенні зони.
 3. Не поспішай. Розтягуй задоволення.
 4. Пам’ятай про презервативи.
 5. Спілкуйся! Підливав масла у вогонь словами.
 6. Забудь про порно, коли ти з реальною жінкою.
 7. Спостерігай за її реакцією на твої дії.
 8. Доведи її до оргазму, бл**ь.
 9. Не йди відразу після.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

– Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

– 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

– Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

 1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
 2. Почнеш мислити як успішний чоловік
 3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *