Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як задовольнити жінку в ліжку?

Якщо ти клікнув по цьому посиланню, то став на вірний шлях до якісного сексу. Так, мова піде саме про нього. Хоча для повноцінного задоволення жінки потрібно робити купу всього, а не просто добре «жарити».

Ми звикли самі отримувати задоволення. Але мало хто замислюється, а чи добре провела час дівчина чи дружина?

Якщо ти витратив на все десять хвилин і відвернувся спати, то ніхрена не добре, братан. Само собою, вона буде відмовлятися від низькоякісного сексу.

Як же правильно діяти, щоб про тебе пішли легенди, як про бога в ліжку? Як задовольнити жінку?

Як задовольнити жінку в ліжку

Як задовольнити жінку в ліжку:

  1. Прелюдія важлива!
  2. Що таке ерогенні зони і з чим їх їдять?
  3. Відтягай задоволення.
  4. Контрацепція.
  5. Спілкування в ліжку.
  6. Порно vs реальність.
  7. Спостерігай за нею.
  8. Жіночий оргазм.
  9. Обнімашки після.

1. Важливість прелюдії.

Ти думаєш, якщо ти хочеш сексу, то твоя жінка — теж. Причому негайно. І почати з мінету, звичайно ж. Так це не працює!

Вона, як улюблена машина на стоянці в мороз. Спочатку її потрібно розігріти, а потім вже їхати. Мета номер один — це дотики до дівчини.

Більшість чоловіків настільки недооцінюють важливість прелюдії, що деякі взагалі її пропускають. Думаєш, погладити груди і полізти під спідницю — достатньо, щоб вона залишилася задоволена? Помиляєшся.

Перед сексом можна зробити масу всього, що на нього налаштує.

Що ж саме?

2. Ерогенні зони.

Це не тільки спосіб завести дівчину, але ще і подражнити. Ніби граєш з кошеням паличкою з пензликом на кінці. Дотики до ерогенних зон збуджують і налаштовують на еротичну хвилю. Прочитай мою статтю про те, де і як варто торкатися.

На початку постарайся не зачіпати основні ерогенні точки, дразнись. Це не кнопки, натискання на які одразу приходить збудження. Торгайся навколо, цілуй її, накаляй атмосферу. Поки вона не збудиться так сильно, що буде хотіти сексу більше тебе.

3. Відтягай задоволення.

Думаєш, що прелюдія — нудно і марно? У тебе вже давно стоїть, а ти зайнятий незрозуміло чим? Якщо будеш терплячим, то можеш дочекатися моменту, коли вона накинеться на тебе, як кішка на валер’янку.

Запали її! Любуйся, як дама жадає тебе, і пишайся.

Сильно збуджена жінка буде витворяти в ліжку все, що їй заманеться. Тепер вже вона хоче сексу. А тому тримайся!

4. Контрацепція.

Секс передбачає презерватив. Якщо, звичайно, заздалегідь не обумовлено інше. Не забудь про нього, не змушуй панночку тобі нагадати. І не дивуйся, коли вона тебе зупинить і попросить надіти панамку на твого дракона. Це відверне вас і зіпсує момент.

Після сексу відразу викинь презерватив. Не залишай на пам’ять милуватися, поки ти вирішиш нарешті віднести його у сміття. І вже точно не йди, залишивши використану гумку на столику біля ліжка. Ти джентльмен.

5. Спілкування в ліжку.

Секс мовчки і на чистих інстинктах має місце бути і говорить про тваринне бажання. Але якщо настрій інший, не забувай про слова.

По-перше, під час прелюдії ти зможеш повністю контролювати настрій. Говори їй про своє бажання (Я хочу тебе, хочу тебе зараз же, хочу борщу). Можеш бути зухвалим і налаштувати вас на жорсткий секс (Зараз віддеру тебе, буду мати тебе на столі, скупаю твого кота).

По-друге, вимовляй це тихо. Ти створиш атмосферу інтимності та таємничості. Шепіт дуже заводить. Ззаду на вушко можеш навіть попросити подивитися з тобою футбол.

По-третє, під час процесу можеш розігріти її сильніше. Роби компліменти, говори про відчуття, запитай, чого вона хоче. У збудженому стані вона може розповісти про багато своїх бажань. Виконай їх і піди з ліжка її королем.

6. Порно vs реальність.

Ні! Просто ні. Вона не буде і не хоче робити майже нічого з того, що ти бачив в інтернеті. Це реальна справжня дівчина.

Не треба пропонувати анальний секс, поки машинка допере. Не треба будити її, ляскаючи по щоках членом. Не треба рвати на ній нову блузку і думати, що вона ще більше заведеться. Ні, вона надає тобі по лобі.

Але пам’ятай, що, порушивши її до межі, можна розвести на дуже багато чого. Добивайся піку, тільки потім пропонуй те, що в тебе на думці.

7. Спостерігай за нею.

Якщо ти вважаєш недоречним запитати, чи подобаються їй твої дії, просто спостерігай, як вона реагує на твої рухи.

Вирішив ризикнути і покусати її? Дивись, вона морщиться, муркоче або вже давно хропе. Не будь тим, хто тупо туди-сюди. Будь кращим у всьому, прикладай зусилля. Це жінка, а не ракетна установка. Тут все не так вже складно.

8. Жіночий оргазм.

Вона повинна кінчити! Це те, заради чого ми тут зібралися. Якщо не можеш довести її до піку після свого, то мусиш зробити це раніше. Зосередься на її бажаннях і задоволеннях. Побачиш, ти і сам кайфанеш від того, як вона стогне і вигинається.

Більшість мужиків думають, що секс кінчається разом з його фінішем. Якщо ти вважаєш, що відсутність оргазму її цілком влаштовує, ти помиляєшся. Ну, сподіваюся, ти це розумієш, коли читаєш про те, як задовольнити жінку в сексі. Красава!

9. Обнімашки після.

Я знаю чоловіків, які сміються над цією процедурою. В одноразовий секс — взагалі безглузда акція. У сімейному житті — трата часу.

Якщо ти вирішив стати царем в ліжку, приділи пару хвилин і цьому моменту.

Щоб не відчувати себе використаною, дівчата люблять обніматися після сексу. Не питай її, сподобався секс чи твій член! Спостерігай за нею, щоб зрозуміти, як їй з тобою.

Отже, основні правила в тому, як задовольнити дівчину в сексі:

  1. Важливість прелюдії. Розігрій її, збільш задоволення від процесу.
  2. Використовуй її ерогенні зони.
  3. Не поспішай. Розтягуй задоволення.
  4. Пам’ятай про презервативи.
  5. Спілкуйся! Підливай масла у вогонь словами.
  6. Забудь про порно, коли ти з реальною жінкою.
  7. Спостерігай за її реакцією на твої дії.
  8. Доведи її до оргазму, бл**ь.
  9. Не йди відразу після.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code