Press "Enter" to skip to content

Як захиститися від жіночих маніпуляцій?

Все ще думаєш, що твоя жінка не застосовує до тебе маленькі хитрі прийомчики і маніпуляції?

Точно так само, як ми любимо приймати всі рішення самостійно, панянки люблять тихо і майже непомітно коригувати їх під себе.

У кожної з них є запас рухів і жіночих маніпуляцій, за допомогою яких вони домагаються бажаного. Недалекі чоловіки навіть примудряються прямо під своїм носом не помічати червону ганчірку, якою вже багато років махають їх дружини.

як захиститися від жіночих маніпуляцій

Думаєш, твоя не така? Вона завжди говорить прямо? Не сміши мене. Жінки живуть натяками. І твоя теж застосовує до тебе маніпуляції.

Як викрити жіночі маніпуляції і захиститися від них?

Види жіночих маніпуляцій:

 1. Скарги.
 2. Образи.
 3. Ти мене не любиш.
 4. Лестощі.
 5. Шантаж.
 6. «Справжній чоловік».
 7. Провокації.

Давай по-чесному, ти читаєш цю статтю не від хорошого життя!

Ти або потрапив під френдзону, або тебе кинула дівчина, чи ти взагалі нічого не розумієш, що відбувається.

Питання: як довго ти готовий це все терпіти? Як довго ти готовий здійснювати одні й ті ж помилки і як довго ти готовий наступати на одні і ті ж граблі?

Чим довше ти тупиш, тим швидше твоя дівчина знайде собі гідного чоловіка.

1. Скарги.

Якщо дівчина шукає співчуття і просить поради – це одна справа.

Деякі ж примудряються скаргу закінчити натяком. До нової сукні не підходять ні одні туфлі. І робить сумне обличчя, дивиться в очі і чекає. Чекає слів, що ти з радістю купиш нові.

Що найсмішніше, багатьом жінкам навіть не доводиться озвучувати саме прохання. Вони так вуалюють її, що чоловіки з бажання бути героями, самі пропонують те, що панночка має на увазі.

Пил в очі, а ти й вуха розвісив.

Що робити? Не сперечайся з нею. Якщо ти не проти виконувати її забаганки, то будь героєм. Якщо проти, вислухай і пожалій. Порадь, як бути. Але на цьому все.

2. Образи.

Приводи для образ можуть бути навіть самими дріб’язковими. І винен в її очах будеш тільки ти. Вона вже прийняла позицію жертви.

Якщо ти завинив лише в її голові, то образа – жага уваги. Також панночка таким чином може спробувати нав’язати тобі щось, що їй хочеться.

Запитай прямо, в чому справа. Але будь готовий почути, що ти нездогадливий і байдужий. Можеш також натрапити на вперте мовчання. Це теж поширений вид маніпуляцій.

Що робити? Не бігти в квітковий магазин, зрозуміло. Спокійно поговори з нею, виведи на чисту воду. Поясни, що вона перебільшує проблему, заспокой. Деякі дівчата, навіть, з часом заспокоюються самостійно. Якщо вона вперто мовчить, скажи, так, я нетямущий. Поки не поясниш, в чому справа, проблема не вирішиться.

3. Ти мене не любиш.

Ще одна з популярних жіночих маніпуляцій. Небажання виконувати її забаганки закінчується фразою про те, що ти не любиш її. І, звичайно, необхідністю доводити протилежне.

Як? Про це вона готова говорити годинами і навіть показувати картинки. Від тебе потрібно, швидше за все, просто оплатити цей список.

Що робити? Тут тобі може допомогти відповідний список. Можеш пригадати щось важливе і глобальне, що ти робив для неї. Що є проявом любові. Можеш у відповідь висунути прохання, які доведуть її любов до тебе. Можеш так само сприйняти подібні звинувачення з гумором. Вона не стане заявляти, що говорила серйозно.

4. Лестощі.

Найнепомітніша для нас маніпуляція. Тому що приємна.

Розповідаючи, який ти у неї добрий і щедрий, вона попросить тебе купити їй чергову непотрібну сукню. Сказавши, що ти шалено сексуальний, переконає вибрати вподобану тобі сорочку. Нагадавши, що в тебе золоті руки, попросить дві години лагодити браслет, заощадивши на ювелірі.

Що робити? Приведи аргумент, що ти ще й розумний і адекватний, додатково до всього. Обдумай її пропозицію і доведи, що твій варіант вирішення проблеми куди краще. Переможи в битві титанів за здоровий глузд.

5. Шантаж.

Кращі шантажисти – завжди близькі люди. Саме вони знають всі наші слабкі місця.

Її фрази типу «Якщо.., то…» – швидше за все, маніпуляція.

“Якщо ти будеш затримуватися на роботі, я почну думати, що в тебе коханка”. “Якщо ти не подаруєш на Новий рік телефон, я буду сильно розчарована”. “Якщо ти підеш в бар з друзями, я буду переживати весь вечір”.

А потім вона може почати і скаржитися, і ображатися.

Шантаж може дійти навіть до погроз розірвати відносини (зовсім радикальний метод). Але пам’ятай, що якщо жінка так легко відмовляється від тебе, вона тобі не потрібна.

Що робити? Прямо сказати про те, що такими маніпуляціями тебе не пройняти. Ти вільний робити те, що вважаєш за потрібне. Ти – мужик. Все. Припинила негайно.

6. «Справжній чоловік».

Це я можу розповідати тобі про те, які риси містить у собі чоловік. Тому що добре знаю відповідь.

У дівчат це – маніпуляція. Вона вкладе в нього дві сотні якостей, і жодного разу не повториться.

Якщо вона намагається отримати від тебе бажане, але отримує відмову, вона може використовувати гостру фразу про «справжнього чоловіка». Не ведися. Так, тебе зачепить, що вона дорікає тебе і порівнює зі своїм ідеалом. Але це просто слова.

Що робити? Відстоювати себе. Якщо ти не чоловік, чому вона поруч з тобою? Вона тебе вибрала, вона – твоя жінка. Подібні закиди принижують не тільки тебе, але і її. Прямо попроси її не використовувати фразу, яка тобі неприємна. І ти не зобов’язаний нічого доводити.

7. Провокації.

Іноді жінки провокують нас, щоб перевірити внутрішній стрижень.

Частіше саме підсвідомість штовхає їх переконатися, що поруч сильна особистість. Але буває, що дівчата роблять це, домагаючись відповідної реакції.

Розсердити, задати ризиковане питання про минуле, розкапризуватися. Вони багато чого можуть зробити, щоб просто поспостерігати за твоєю реакцією.

Що робити? Якщо ти зрозумів, що відбувається, поводься по-чоловічому. Хоче побачити твою темну сторону? Продемонструй і нагадай, що подібна поведінка дратує тебе. Запитує неприємні речі? Ти не хочеш і не будеш говорити на такі теми. Вередує і влаштовує сцени? Дай зрозуміти, що не будеш терпіти подібну поведінку.

Захист від жіночих маніпуляцій

Спокійно. Будь впевнений у собі, не марудь. Не виконуй примхи, лише б тебе залишили в спокої. Відстоюй свою думку і принципи. Інакше дівчина нескінченно будуть намагатися смикати за ниточки.

Закрита техніка:

 • Ігноруй. Слухай її, але не реагуй. Вселенські проблеми, які вона описує, насправді – дрібниці. Скажи про це і заспокой.
 • Зміни тему розмови. Давай зрозуміти, що її маніпуляції не працюють і взагалі не зачіпають тебе. Значить, ти не піддався.
 • Використовуй невербалику. Дивися їй прямо в очі, не сутулься, не опускай голову. Виглядай впевнено, це зменшить оберти її істерик.

Активна техніка:

 • Відверто переконай її в тому, що виконувати її примхи не станеш. Заборони вести себе так в твоїй компанії.
 • Задавай правильні питання. Такі, як, чого вона від тебе хоче. Або вона піде на поступки, або відкрито висловить прохання. Зекономиш час і нерви.
 • Навчися відмовляти і говорити їй «ні». Я докладно розповідав, як правильно це робити, у статті про те, як змусити дівчину вкладатися в тебе.

Включи мужика і роби лише те, чого справді хочеш. Якщо ти навчився розпізнавати маніпуляції, то зможеш легко обходити їх. Також це непоганий спосіб зрозуміти, чого хоче жінка. Зможеш виконувати примхи і робити її щасливішою. Якщо хочеш захиститися, стій на своєму і аргументуй своє рішення.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code