Press "Enter" to skip to content

Як завоювати і добитися дівчину

Отже, в попередній статті ти читав про те, як познайомитися з дівчиною. Тепер ти дізнаєшся, як завоювати, добитися і підкорити дівчину.

Після успішного знайомства, перше питання, яке спадає тобі на думку, – це як завоювати дівчину? Адже перший крок начебто зроблено, а що далі? Як себе вести так, щоб опинитися з нею в одному ліжку? Як не накосячити і не поспішити?

як завоювати дівчину

Якщо ти думаєш, що дівчата хочуть сексу менше, ніж ти, то я скажу тобі тільки одне: ти нічого не знаєш про дівчат, хлопець. Саме тому я розповім тобі кілька корисних порад про те, як закадрити будь панночку з найменшими втратами для себе.

Етапи спокушання:

 1. Знайомство.
 2. Зближення.
 3. Спокушання.
 4. Секс.
 5. Відносини.

1. Знайомство.

Ти повинен чітко знати, як познайомитися з дівчиною. Що треба їй говорити, де це повинно відбуватися. Як підкорити дівчину. Без розуміння цих речей тобі буде дуже важко рухатися далі.

Якщо коротко, ти повинен бути мега-впевненим у собі і не боятися демонструвати цю впевненість.

Ти повинен не просити, а брати її номер телефону. Не базікати занадто багато. Не нести відвертої нісенітниці. Не дивитися на неї так, ніби це остання дівчина в твоєму житті.

Пам’ятай, відмова значить досвід. Це дає гарантію того, що з наступного разу у тебе складеться все куди краще і ефективніше.

2. Зближення.

Після знайомства це найбільш відповідальний етап. Тому що зустрітися з тобою вона вже погодилася. Але, як звабити жінку, ти ще не знаєш.

Для цього тобі потрібно зуміти її зачепити, зацікавити, дати зрозуміти, що з тобою буде весело і круто. Що ти – не типовий нудотик, якого хвилюють в цьому житті лише комп’ютерні ігри, начальник-мудак і футбол.

3. Спокушання.

Переходимо до самого відповідального. Я розповім тобі кілька стратегій, після яких ви опинитеся в одному ліжку.

як звабити дівчину

Не потрібно:

 • Слухати жінку. Якщо хочеш спокусити її, то не слухай, а дивись на неї. Жінка може говорити одне, а хотіти зовсім іншого. Вони так постійно роблять. Вони завжди говорять з натяками, з підтекстом і так далі. Вони хочуть, щоб ти сам здогадався.
 • Накручувати себе. Думати, що вона не така. Що їй потрібні відносини. Підносити її до небес. Ти ж пам’ятаєш, хто не ризикує, той сидить вдома і дивиться порнуху. Тому просто пробуй.

Потрібно:

 • Доторкатися до неї. Дотики в цій справі дуже важливі. Взагалі є правило: чим раніше починаєш торкатися дівчину, тим швидше у вас буде секс. Немає дотиків -> немає сексу.
 • Говорити на тему сексу з нею. Розмови – це безпрограшна тактика. Вона почне думати про секс, поруч з нею будеш ти. А якщо ще підключити дотики, то результат не змусить себе чекати.
 • Вливати емоції і заряджати її. Ти повинен бути активним, щоб вона побачила в тобі самця. Вгадай, з ким всі дівчата мріють зайнятися сексом? Вірно, з альфа.
 • Показувати своє бажання, заявляти про нього. Як це зробити? Торкайся її, не бійся говорити відкрито про її опуклі частини тіла, які тебе приваблюють. Кажи, що тобі в ній подобається, збуджує. Зводь до теми сексу. Якщо ти зваблюєш, то зваблюй. Якщо ти будеш просто спілкуватися, станеш просто другом.
 • Демонструй свої яйця. Вона повинна розуміти, хто перед нею сидить: чоловік або жінка в джинсах. Якщо ти її боїшся, якщо ти підбираєш слова, нервуєш, вона тебе зіллє. Ти чоловік. І якщо ти її хочеш, то повинен взяти. Не питати дозволу, а просто взяти. Крапка.
 • Будь готовий її втратити в будь-який момент. Ой, це складно, повір мені. Адже ти так боїшся втратити дівчину своєї мрії. І ти її обов’язково втратиш, бо цього боїшся. Вона для тебе, і ти всіляко їй це показуєш або вона відчуває це. А їй такі чоловіки не потрібні.

Найпоширеніші помилки в спокушанні:

Якщо ти їх досі робиш, то точно не знаєш, як спокусити жінку. Всі ці помилки взяті з досвіду. Впевнений, у тебе ці помилки теж є.

 • У вас просто розмови. Це поганий знак. Просто погомоніти вона може і зі своїм другом. Ти тут не для цього, ти ж пам’ятаєш, так? Розмовляти треба з підтекстом в сексуальному фреймі. І не забувай фліртувати.
 • Немає дотиків взагалі. Дівчат треба чіпати. Якщо вона тебе не чіпає або неохоче реагує на твої дотики, то, привіт, френдзона. Значить ти щось робиш не так.
 • Немає влива емоцій. Низькоєнергійний самець. Якщо ваше спілкування позбавлене емоцій, то наступний етап – це нудьга. А коли дівчині стає нудно з тобою, то можеш забути і про неї, і про секс.
 • Немає самого процесу спокуси. Ти з нею не фліртуєш, не говориш про секс. Грубо кажучи, не тягниш словесно у свою постіль. Ти з нею просто спілкуєшся, от ви і просто друзі.

Коли вона тобі дасть:

 • Коли вона відчує себе жінкою поруч з тобою: слабкою, захищеною, за чоловіком, номер два.
 • Як тільки вона побачить в тобі такого чоловіка, з яким вона зможе відчути себе справжньою жінкою. Не зрозуміти, що вона жінка, а відчути.

4. Секс.

Після спокушання настає самий офігенний етап – секс. Тут головне нічого не зіпсувати, не злякати її. Зробити так, щоб вона ще дуже довго згадувала про це, і хотіла тебе.

5. Відносини.

Вітаю. Ти пройшов всі етапи і перейшов до найважчого, але і найприємнішого – до відносин. Більше ти не будеш мучитися питанням, як замутити з дівчиною, тому що поруч з тобою буде та, яку ти сам собі вибрав. Та, яка тебе влаштовує, і бачить в тобі альфа-самця, впевненого чоловіка.

А це найголовніші критерії, які повинні бути враховані.

Золоті правила спокушання:

 1. Кожна дівчина вчить тебе швидше спокушати наступну.
 2. Якщо вона каже “ні”, вона хоче поговорити.
 3. Ситуації бувають двох видів: хороші й тренінгові.
 4. Говори з нею її мовою.

1. Кожна дівчина вчить тебе швидше спокушати наступну.

Чим більше дівчат ти спокусив на даний момент, тим більше шансів у тебе затягнути в ліжко наступну. Навіть ту, яка на перший погляд здається тобі недоступною. Загалом, досвід та практика. Практика і досвід.

2. Якщо вона каже «ні», вона хоче поговорити.

Повір, в будь-якому іншому випадку вона негайно припинила б з тобою спілкування. Тому що дівчата проводять час тільки з тими хлопцями, яких вони розглядають як сексуальний об’єкт. Так що не віриш її словам, то стеж за діями, вони скажуть куди більше.

3. Ситуації бувають двох типів: хороші й тренінгові.

Тобто, для тебе позитивний результат буде при будь-якому результаті. В одному випадку ти отримаєш секс, у другому – досвід. Що іноді куди цінніше, ніж чергова низькоякісна мадам, яка тебе не прокачала. Не бійся практикуватися, навіть якщо тобі відмовлять. У майбутньому ти будеш знати, яких помилок робити не варто.

4. Говори з нею її мовою.

Вияви інтерес до тих речей, які вона вважає важливими. Піди з нею в кінотеатр на той фільм, який вона вибрала, а не на черговий бойовик. Використовуй ті ж вирази в мові, що й вона. Це створить ілюзію, що ви на одній хвилі, і їй буде куди простіше довіритися тобі.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code