Press "Enter" to skip to content

Як жінка тебе каструвала

У минулій статті ти дізнався про роль емоцій у стосунках. Сьогодні я розповім, як же жінка тебе каструвала.

Ти подивився свої старі фото і не впізнав себе у відображенні в дзеркалі? Де той супермен, якому подобалося лазити по горах, зависати в гаражі з гітарою і натовпом слухачів, спокушати дівчат у барах?

Чому у відображенні на тебе витріщається ледачий, нудний мужик з пузом і віником у руках? Хто такий цей мужлан в розтягнутих треніках, який займається сексом тільки за розкладом, виданими дружиною?

Куди подівся минулий ти, який міг зірватися і поїхати на моря в п’ять ранку? Чому ти більше нічого не вирішуєш, не досягаєш і не контролюєш? Як жінка тебе каструвала, позбавила сили і індивідуальності?

Куди подівся чоловік всередині тебе?

Як жінка тебе каструвала:

  1. З чого все почалося?
  2. Чому вона так робила?
  3. Що ти маєш в підсумку?
  4. Що в підсумку має вона?
  5. Що буде далі?
  6. Що робити, щоб повернути свої яйця?

З чого все почалося?

Коли ви познайомилися, ти був крутий, а вона – красива. Ви залучали один одного, ви вирішили бути разом і створили родину.

Що відбувалося далі? Ви закінчили танцювати одне одному шлюбні танці, і в житті почалися суворі реалістичні будні.

Вона стала ревнувати тебе до кінного спорту, просити проводити з нею більше часу. І ти вже не пам’ятаєш, коли в останній раз катався.

Вона переконала не їхати в перспективну відрядження, і тепер ти не заробляєш більше, а тільки вважаєш, чи вистачить вам грошей до зарплати.

Вона наполягала на своїх рішеннях, коли виникали якісь питання. Критикувала твої пропозиції і виривала в тебе владу над ситуацією. Ти звик до цього і прийшов до висновку, що простіше не лізти взагалі.

Вона відсіяла з твого життя всіх друзів, які їй не подобалися. Які могли намовити тебе на небезпечні пригоди або схилити до зрад.

Вона продала твій мотоцикл і купила на виручені гроші посуд в квіточку і постільна білизну з якимись метеликами. Гітару ти в руки не брав вже пару років. Тому що гараж – це розвага для малоліток.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай “Жіночо-чоловічий розмовник”.

Прочитавши його, ти:– розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

– чого хоче дівчина насправді

– і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Вона встигає гуляти з дітьми, допомагати їм з уроками, бігати на роботу і по магазинах. Вона примудряється по дорозі з перукарні купити два мішки картоплі і як-то притягти їх додому, не зламавши спину.

У неї вийде укласти все на світі в 24 години, а ввечері ще задовольнити свого пузатого кота, згадуючи, яким левом він був колись. І переконувати себе, що вона його справді хоче.

Чому вона так робила?

Тому що боялася тебе втратити. Смійся, смійся, але це – правда.

Вона так любила тебе, що побоялася упустити. Вона так хотіла втримати тебе, що намагалася забирати в тебе твої обов’язки, щоб тобі жилося легше.

Вона так дбала про тебе (і про себе, і про вашу сім’ю), що ти вже не пам’ятаєш, як це – нести відповідальність за іншу людину.

Вона так не хотіла, щоб ти зрадив їй, що обмежила твоє спілкування з іншими людьми, практично прикувавши до дивана і компу.

Одомашненій із леву лінь ходити наліво. Кастрированному жеребцеві не хочеться спокушати чужих кобилок.

Вона так намагалася прив’язати тебе до себе і оточити комфортом, що забрала твої яйця і поклала до себе в сумочку.

Вона хотіла зробити тебе настільки ручним, щоб ти не рыпался в бік інших жінок, а вони не звертали уваги на тебе.

Що ти маєш в підсумку?

Ти з гордого сильного лева перетворився у ледачого, толстого, домашнього кота. І навіть не звернув уваги на те, що дружина тебе каструвала. Так, так, зазирни в свою мошонку і перевір, чи там ще твої яєчка. Є ймовірність, що ні.

Що є у твоєму житті? Робота, сім’я, та? Те, що дружина дозволила тобі мати?

Ще щось спадає тобі на думку? Ні? Город, може бути? Не сміши мене.

Ти все ще вважаєш себе чоловіком? За тебе все вирішать за тебе придумають і тобі пояснять, як треба. Ти не ставиш цілі і не добиваєшся результатів. Ти не керуєш своїм життям, своєю сім’єю, навіть самим собою. Дружина взяла все на себе. Де тут чоловік?

Що в підсумку має вона?

Ледаря на дивані, який не може більше захистити, влаштувати, організувати. Який так звик до її каблуку, що навіть якщо йому дати свободу, не буде здатний все це зробити. Він вже не пам’ятає, як. Дружина робить за нього все.

Вона згадує, але не може згадати, за що взагалі полюбила його. І що такого в ньому знайшла. Вона зліпила з Бетмена підкаблучника і сама злякалася того, хто у неї вийшов.

Дружина стала чоловіком в будинку. Вона втомилася, вона весь час зла, вона не бачить кінця своїх турбот. Її жіночність зовсім згасла.

Де та ніжна і ласкава дівчинка всередині неї, в яку ти закохався? Куди вона поділася? Її затоптав грізна бабища, яка тягне всю сім’ю на собі.

Ось так ви і живете. Два безстатевих істот в одному будинку. Щасливі?

Що буде далі?

А далі вона зрозуміє, що втомилася від усього цього.

І почне придивлятися до якого-небудь чоловікові з яйцями і мріяти, як добре було б за його могутньою спиною. Як приємно було б побути беззахисною. Як комфортно було б розуміти, що він подбає про всі проблеми, які виникнуть у її житті.

А ти, можливо, задовбали жити під каблуком і спробуєш свіжої крові молоденької дівчини, яка не прагне тобою керувати. Відчуєш себе знову левом. Згадаєш, яким крутим ти був до шлюбу.

Що буде далі? Ти і сам знаєш.

 Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

– Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

– 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

– Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *