Press "Enter" to skip to content

Як знайти дівчину для серйозних відносин

Здавалося б, у наш час знайти дівчину для стосунків – легке завдання. Досить того, щоб ти був зареєстрований в одній із соціальних мереж. Або на твоєму телефоні було встановлено додаток для знайомств.

поради: як знайти дівчину для серйозних стосунків

Але наскільки довгостроковим буде таке спілкування? Як знайти дівчину для серйозних відносин?

Як знайти дівчину для серйозних відносин:

   1. Тобі повинно бути комфортно наодинці з собою.
   2. Знайомся з великою кількістю дівчат.
   3. Не бійся невдач.
   4. Уникай виправдань.
   5. Продовжуй насолоджуватися.
   6. Будь собою.
   7. Зв’язки.

1. Тобі повинно бути комфортно наодинці з собою.

Ти повинен вміти відчувати себе гармонійно і добре, незалежно від того, є в тебе зараз дівчина чи ні. Пошуки нових відносин не повинні бути твоєю головною метою.

Як комусь буде добре з тобою, якщо тобі самому з собою погано?

Стеж за собою, добре одягайся, будь доглянутим, не запускай своє тіло. Пам’ятай, що сексуальність чоловіка полягає в його впевненості і самодостатності.

Тобі потрібно як можна більше спілкуватися з жінками. І не тільки з тими, які тобі подобаються. Якщо у тебе буде багато подруг, ти навчишся спілкуватися з жінками. А також зрозумієш, про що вони думають і що відчувають.

Це дуже хороший досвід, який в майбутньому допоможе тобі. Але що ще більш важливо: ти більше не будеш відчувати себе самотнім і перестанеш намагатися знайти дівчину.

2. Знайомся з великою кількістю дівчат.

Якщо ти бачиш гарну дівчину, не думай. Відразу підходь і починай знайомство з нею. Візьми це за правило і регулярно знайомся.

Використовуй будь-яке місце для знайомства. Підходь до дівчат на вулиці, в супермаркеті, в інших громадських місцях. Головне не соромитися і не боятися.

Чим більше подібних знайомств в тебе буде, тим більша ймовірність того, що одного разу серед них ти знайдеш саме ту, з якою зможеш побудувати серйозні стосунки.

Завдяки такому методу ти напрацюєш певну лінію поведінки, позбудешся від комплексів і страхів. Ти навчишся приймати відмови і легко заводити нові розмови.

3. Не бійся невдач.

Такий страх не має ніякого раціонального пояснення.

Навіть найкрутішим і затребуваним хлопцям відмовляли дівчата. На землі немає такої людини, яка б подобалася всім без винятку.

Ти не повинен закриватися в собі через відмови знайомитися. Навпаки, варто вчитися долати цей страх. Тобто потрібно знайомитися все з більшою і більшою кількісттю дівчат.

Відразу визнач свою позицію. Скажи, що вона тобі симпатична, і ти б хотів запросити її на побачення. В іншому випадку ти ризикуєш потрапити у френдзону.

4. Уникай виправдань.

Не шукай собі відмазки. Не потрібно думати, що у такої красуні вже є хлопець. Або що вона поспішає кудись.

Немає ніяких виправдань для того, щоб зараз не підійти і не познайомитися з нею. Це порожні відмовки, за якими ховається твій страх знайомства.

В найгіршому випадку вона просто відмовить тобі і піде. Це не боляче. І безкоштовно. Дівчата люблять рішучих хлопців.

Ти повинен постійно практикуватися для того, щоб отримати хороший результат.

5. Продовжуй насолоджуватися.

Це одна з найбільш важливих деталей. Ти повинен отримувати задоволення від розмови з дівчиною, від того, що ти зараз знаходишся у пошуку, від нових знайомств і побачень.

Якщо ти будеш сприймати це як важкий період у твоєму житті, ти загониш.

До того ж, дівчата добре відчувають настрій. Якщо ти не будеш боятися, нервувати і переживати, то сам побачиш, наскільки просто тобі буде заводити нові знайомства.

Сприймай це як цікавий етап у твоєму житті. Прокайфуй від нього!

Поки ти можеш трохи розважитися, набратися досвіду, пызнати багато нових цікавих дівчат і прокачати свої навички спілкування.

6. Будь собою.

Дівчина рано чи пізно дізнається тебе справжнього, ти не зможеш постійно грати. Не бреши їй, ти і так досить крутий. І вартий того, щоб подобатися дівчатам.

Якщо хтось не приймає тебе таким, який ти є, тобі не потрібна ця людина.

На етапі знайомства не намагайся догодити дівчині. Наприклад, якщо вона розповідає тобі якийсь не смішний жарт, не треба робити вигляд, що тобі весело.

Немає нічого страшного в тому, що у вас можуть бути різні інтереси. Намагайся максимально бути собою, і хтось це обов’язково оцінить.

7. Зв’язки.

Чим більше людей ти знаєш, тим краще для тебе. Ти зможеш вибирати з набагато більшої кількості дівчат.

Не будь занадто прискіпливим і вибагливим. Цінуй людські знайомства. Наприклад, у твоєї сусідки, яка попросила тебе про допомогу, може бути дуже гарна дочка. А у страшненькою дівчини, яка чіплялася до тебе на вечірці, може виявитися крута подруга.

Думай на два кроки вперед. Не цурайся різнопланових знайомств. Не сиди вдома і не вибудовуй графік за принципом «будинок-робота, робота-дім».

У тебе повинні бути якісь хобі і захоплення, ти повинен постійно прагнути до розвитку.

Спілкуйся з жінками:

   1. Стань хорошим співрозмовником.
   2. Розсміши її.
   3. Фліртуй.
   4. Ходи на побачення.
   5. Повторюй.

1. Стань хорошим співрозмовником.

Ти повинен вміти зацікавити дівчину і повести її своїм спілкуванням. Не використовуй нудних і заїжджених тем.

Ти повинен розуміти, що дівчина спілкується з величезною кількістю людей. І коли вона зустрічається з тобою, ти повинен вигідно зіграти на контрасті та відрізнятися від більшості.

Також потрібно пам’ятати про те, що важливо не тільки те, що ти говориш, але і те, як ти говориш це.

Ти можеш обговорювати з нею дуже цікаву тему, але підносити це настільки нудно, що вона почне позіхати. Ти повинен бути впевненим у собі, харизматичним, у тебе повинно бути хороше почуття гумору.

Будь-яке спілкування – це обмін енергією. Твоя повинна бути позитивною.

2. Розсміши її.

Всі дівчата обожнюють хлопців з хорошим почуттям гумору. Для них це одна з найголовніших якостей.

Для того, щоб виробити її в собі, потрібно не соромитися і намагатися виявляти дотепність. Практикуйся, дивись на все позитивно, будь відкритим.

Якщо вона не сміється над твоїми жартами чи тим, що здається тобі смішним, то, можливо, це просто не твоя дівчина. До цього треба спокійно ставитися. Будь природним і не намагайся догодити кому-небудь.

3. Фліртуй.

Не забувай про флірт. У цій справі важливіше всього практика, яку ти зможеш отримати при спілкуванні.

Також тобі треба навчитися переходити бар’єр дотиків. Ти не повинен боятися доторкнутися до неї.

Будь грайливий, але не переходь кордону. Дівчатам не подобаються занадто вульгарні і наполегливі хлопці. Якщо їй не сподобається твій дотик, вона обов’язково дасть знати.

Флірт і дотики допоможуть зрозуміти дівчині, що ти вважаєш її привабливою. А ще те, що ти досить впевнений у собі, щоб вести себе подібним чином.

4. Ходи на побачення.

Побачив класну дівчину? Підійди до неї, почни розмову. Небо не впаде, не бійся. Запроси її зустрітися.

Візьми номер телефону, щоб зв’язатися. Через якийсь час подзвони і домовся про зустріч. Не пиши в вайбері або десь ще. Подзвони. Тобі це здається дрібницею, а дівчина оцінить і зрозуміє, що ти налаштований рішуче.

Коли ти йдеш на побачення, будь готовий до того, що ти будеш платити не тільки за себе, але і за дівчину. Ти продемонструєш свої хороші манери і покажеш, що ти не жадібний.

Якщо вона буде заперечувати і відмовлятися, не вір. Подумки вона вже поставила тобі схвальну галочку.

5. Повторюй.

Не буває однакових відносин. Необхідно навчитися зчитувати сигнали, які тобі подає дівчина.

Наприклад, якщо при зустрічі вона не проти пофліртувати, їй подобаються твої жарти, і вона відчуває себе комфортно, то ти їй подобаєшся.

А якщо вона постійно тримається далеко, у неї схрещені руки або вона поглядає на годинник, то вона викреслила тебе зі списку претендентів.

Спробуй взяти її за руку, коли ви гуляєте. Чи поклади руку їй на коліно, коли ви сидите в кінотеатрі. Якщо вона її прибере, ти ще недостатньо розташував її до себе.

Що стосується листування, то тут теж є певні сигнали, які ти повинен помічати. Якщо вона відповідає тобі односкладово: «ок», «добре», «так», «ні», ти їй не особливо цікавий.

Поради:

 • у тебе повинне бути своє життя;
 • завжди намагайся прямо дивитися в очі;
 • думай про те, що ти можеш в собі змінити і поліпшити;
 • чим більше побачень, тим більше шансів знайти гарну жінку;
 • перше, на що звертають увагу всі дівчата – це наскільки ти впевнений у собі.

Попередження:

 1. відкинь сумніви і забий на громадську думку;
 2. не варто говорити про свої минулі стосунки;
 3. не варто використовувати якісь завчені слова або банальні методи підкату;
 4. будь завжди на позитиві.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code