Press "Enter" to skip to content

Як знайти собі дівчину

Минула стаття була про фрази для знайомства з дівчатами. Сьогодні я дам поради, як знайти дівчину своєї мрії.

Це часте і побите питання: “Як знайти собі дівчину?”. Про це написано сотні статей, а питання все одно актуальне.

Один з найпоширеніших комплексів невпевнених у собі чоловіків – стереотип про те, що красива дівчина – не його поля ягода. Звідси і подальші помилки при вигляді кожної зустрічної красуні.

як знайти дівчину

Ми придумуємо собі відмазки: «у неї є хлопець, вона поспішає, не сьогодні, немає сенсу підходити, буду здаватися дурнем, не мій рівень». Смішно, друг, так смішно, що навіть сумно.

Поради, як знайти собі дівчину:

 1. Вийди з дому.
 2. Лови кайф від того, що ти один.
 3. Практикуйся.
 4. Невдачі загартовують.
 5. Не шукай відмазки.
 6. Кайфуй від процесу.
 7. Будь собою.
 8. Пам’ятай про зовнішній вигляд.
 9. Вчися фліртувати.
 10. Будь ініціативним.
 11. Ходи на побачення.

Правило №1. Вийди з дому.

Запам’ятай раз і назавжди – сидячи з мискою чіпсів і пляшкою пиваса перед монітором комп’ютера, дівчину ти не знайдеш ніколи!

Навряд чи струнка, витончена, пишногруда дівчина мріє ходити по квартирах і стукати в двері до лузерів-домосидів. Якщо вона не листоноша, звичайно.

Що робити? Йти на вулицю. Так-так, прямо зараз. Щоб не накосячіти при знайомстві з нею раджу тобі ознайомитися з 10-ма помилками, які чоловіки роблять. А якщо не знаєш, як правильно знайомитися на вулиці, то прочитай цю статтю і тобі одразу все стане ясно.

Правило №2. Навчися ловити кайф від того, що ти один.

Якщо зараз ти один, то це не значить, що ти повинен повністю забити хер на себе.

Ти повинен добре і красиво одягатися, або як вона помітить тебе? Будь самодостатнім, впевненим в собі, твій стан самотності не повинен пригнічувати тебе, інакше ти станеш жалюгідним.

Щоб іншим було добре з тобою, нехай для початку тобі самому з собою буде добре.

Правило №3. Практикуйся.

Якщо ти хочеш знайти собі хорошу, красиву дівчину, то одна з твоїх цілей – спілкуватися з великою кількістю представниць жіночої статі.

Ти повинен постійно практикувати і відточувати навички свого спілкування. Ти повинен робити це регулярно, а не раз в місяць, інакше ніякого толку від цього не буде.

Правило №4. Невдачі загартовують.

Більшість чоловіків в принципі бояться підійти до дівчини і почати розмову. В цьому криється банальна причина – страх бути відкинутими.

І хоча це не боляче, і небо не впаде, страх все одно залишається.

Так що підходь, говори, бери номер телефону. Неважливо, ти отримаєш відмову або згоду. Повтори це стільки разів, скільки буде потрібно, щоб ти позбувся страху.Ти стаєш сильнішим з кожним разом.

Правило №5. Досить шукати відмазки.

Всі ці фрази типу «Вона дуже красива, напевно у неї сотні таких, як я», «в такої, як вона, вже точно є хлопець», «Вона на мене не поведеться», «Напевно, я не в її смаку», «Зараз не найкращий момент для розмови, вона чимось зайнята» – це повне лайно.

Досить шукати виправдання своєму страху і зазнавати невдачі. Забудь про це.Пам’ятай лише про те, що ти побачив дівчину, яка тобі сподобалася. Тут же дій. Тільки вперед!

Правило №6. Кайфувати від процесу.

Не треба сприймати все занадто серйозно. Це всього лише пошук дівчини, а не глобальна катастрофа всього людства.

Якщо ти будеш з легкістю ставитися до всього процесу, то є більше шансів, що успіх тобі гарантований. Адже спокуса – це задоволення. Від початку і до кінця.

Правило №7. Будь собою.

Не потрібно в спробах сподобатися дівчині повністю втрачати себе.

Якщо вона вегетаріанка, не потрібно говорити, що ти теж. Якщо вона розповідає тобі тупі і несмішні жарти, то не треба вдавати, що тобі весело. Якщо вона говорить повну нісенітницю, то не бійся натякнути їй про це.

Не намагайся бути тим, ким ти не є тільки для того, щоб догодити їй. Адже жінок завжди привертають чоловіки, у яких є своя думка і принципи.

Правило №8. Твій зовнішній вигляд.

Якщо ти думаєш, що тільки чоловіки оцінюють жінок спочатку за зовнішнім виглядом, то ти глибоко помиляєшся.

Дівчата звертають увагу на твою фігуру, руки, взуття, зачіску, стиль одягу. Для них це перше враження також важливе, як і для нас.

Тому ти повинен бути доглянутим, повинен стежити за собою, ходити в зал, тримати себе у формі.

Зверни увагу на свій одяг. Будь стильним і вибирай ті речі, які тобі йдуть. Це додасть тобі ще більше впевненості, а отже, привабливості в її очах.

Правило №9. Вчися фліртувати.

Додай трохи флірту в своє спілкування з кожною дівчиною. Якщо цього не буде, то вона відразу ж кине тебе в френдзону.

Не бійся дотиків. Соціально допустимих дотиків. Чим більше ти торкаєшся її, тим краще. Стеж за її реакцією і роби висновки, подобається їй чи ні.

Правило №10. Будь ініціативним.

Якщо ти взяв у неї номер телефону, не бійся зателефонувати на наступний день.

Повір, якби вона не хотіла зустрітися з тобою ще раз, то не дала б номер.

Коли ти запрошуєш її на побачення, запропонуй їй 2-3 перевірених варіанти, замість того, щоб запитувати, чим би їй було цікаво зайнятися. Ти мужик і тобі вирішувати.

Правило №11. Ходи на побачення.

Іншими словами, не тупи! Якщо вона тобі сподобалася, то призначай зустріч, а потім ще і ще.

Дивуй її, зустрічай або проводжай додому. Бери все в свої руки і повністю рули процесом. Запрошувати на побачення найкраще по телефону, а не повідомленням в соц. мережах.

І готуйся платити на першому побаченні, адже це багато чого скаже про тебе твоїй потенційній дівчині.

І наостанок я дам тобі ще кілька порад, які допоможуть тобі знайти ту саму.

У тебе повинне бути своє життя. Ти не повинен повністю зациклюватися на ній і ваших відносинах.

Подумай, чому ти все ще один. Просто реально проаналізуй свою поведінку, зовнішній вигляд, всі косяки і, можливо, ти знайдеш причини.

Спілкуйся з великою кількістю дівчат. Коли ти знаходишся в жіночій компанії, спробуй завести розмову абсолютно з усіма. Але загострюй свою увагу тільки на тій, яка тобі сподобалася найбільше.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code