Press "Enter" to skip to content

Як зробити дівчину щасливою?

Зустрів свою любов? Хочеш бачити її радість щодня? Бути ідеальним чоловіком для неї? Як зробити свою дівчину щасливою? Що робить жінку щасливою?

як зробити дівчину щасливою

Я спілкувався з сотнями жінок, і знаю, як це зробити.

А поки я розповім тобі, як зробити щасливою свою дівчину.

Принципи, які допоможуть зробити дівчину щасливою:

  1. Твої вчинки повинні говорити про почуття.
  2. Веди себе достойно.
  3. Вона – дівчинка.
  4. Слухай її і відкривайся сам.
  5. Зберігай вірність.
  6. Дай їй особистий простір.
  7. Давай емоції.

1. Твої вчинки повинні говорити про почуття.

Відкрито на публіці показувати, що ви пара – спосіб номер один зробити їй приємне.

як зробити щасливою свою дівчину

Тримай її за руку, цілуй у громадських місцях. Це буде дуже важливо і помітно для неї. Роби компліменти її зовнішності, характеру, досягненням. Кажи прямо і частіше про те, що вона – твоя обраниця і твоя кохана.

Встановлюй тактильний контакт під час розмови. Торкайся плечей, за руки, це дасть їй відчуття захищеності і надійності.

Пам’ятай про те, що їй подобається. Вона оцінить, коли ти згадаєш її улюблений колір при виборі сукні. Або приготуєш улюблене блюдо, хоча вона й не просила.

Не дай засумніватися, що ти найкращий чоловік на Землі. Дівчата люблять не тільки вухами, часто вони дивляться на нашу поведінку.

2. Веди себе достойно.

Стався до неї так, як би ти хотів, щоб вона ставилася до тебе.

як зробити жінку щасливою

Якщо твоя мета – зробити її щасливою, стеж за косяками. Не говори грубощів, намагайся не матюкатися, не смійся над її невдачами.

Підтримуй її у всьому, що для неї важливо. Допомагай і підказуй.

Не сварись на людях. І взагалі, прилюдно промовчи навіть про те, що тобі не сподобалося. Обговориш наодинці, коли ніхто не буде вас чути.

Відповідай на її дзвінки і смс. Якщо не помітив, відповідай пізніше, але не ігноруй. Вона буде відчувати себе потрібною і важливою, бачачи, що ти радий її дзвінку.

Спілкуйся з друзями, постарайся познайомитися з ними ближче. Вони – важливі люди в її житті. Навіть ота вічно хіхікаюча дилда, так. Думка цих людей може впливати на її рішення. Намагайся близько спілкуватися з ними.

Будь для неї ідеалом і прикладом. Нехай вона захоплюється і пишається тобою.

3. Вона – дівчинка.

Стався до неї, як до принцеси. Або як до дитини, якщо так тобі простіше.

Маленькі радості, присутність романтики, сюрпризи – все це необхідно дівчатам для щастя. На будь-якому етапі відносин, це найголовніше!

Будь галантним, подай руку, притримуй двері та інше. Стеж, щоб вона була тепло одягнена, пила ліки, якщо хворіє. Вся турбота, особливо дрібниці, викличе у неї гаму теплих почуттів до тебе. Так, це легко на словах. Але пам’ятай, що піклуватися один про одного потрібно кожен день.

Вирішуй її проблеми. Або допомагай їх вирішити. Захищай і оберігай її. Виконуй свої чоловічі обов’язки.

І пам’ятай про те, чого хочуть жінки.

4. Слухай її і відкривайся сам.

Якщо ти примудрився стати самою близькою її людиною, вона буде розкриватися перед тобою. Стане розповідати все, що вважає за потрібне.

Слухай її і чуй. Задавай додаткові питання і уточнюючі деталі. Вона буде відчувати себе важливою та цікавою. Давай поради, висловлюй свою думку. Спілкуйся. Вона буде щасливіша від розуміння, що тобі не все одно.

Розказуй їй про своє життя, не змовчуй нічого. Чесність – це дуже важливо у відносинах. Найкращою темою буде ваше майбутнє. Можеш обговорювати його хоч кожен вечір.

Плануй все на роки вперед. Дівчина буде розуміти, що ти хочеш прожити з нею життя.

5. Зберігай вірність.

Не думаю, що в тебе з цим проблеми, якщо ти задаєшся питанням про щастя своєї коханої.

6. Дай їй особистий простір.

Він потрібен всім нам. Не обмежуй її. Нехай займається тим, що їй подобається. І проводить час з тими, з ким їй весело. Не контролюй. Довіряй.

Вона повинна відчувати свободу поруч з тобою. І розуміти, що всі улюблені заняття доступні, а ти її підтримаєш.

Заохочуй її, хвали. Стеж за її успіхами і бери участь у тій частині життя, що вона проводить без тебе. Побачиш, вона буде робити те ж для тебе.

Не нав’язуй своїх переконань і смаків. Вона – інша людина, особистість, яка має власну думку. Краще вислухай її і обговори. Так ви станете тільки ближче один одному.

7. Давай емоції.

Так, так, я сто разів вже розповідав про них. Пам’ятаєш?

Жінкам потрібні емоції. Багато. Різні. Будь спонтанним і веселим. Забудь про втому. Дивуй! Усіма різними способами. Побачиш, як вона розквітне.

Рутина знищить вас, одноманітність забере всі барви життя. Чим більше яскравих подій ти подаруєш, тим щасливіше і буде твоя дівчина. Мені говорили, що для того, щоб вона закохалася, я повинен смішити її. Але кожен раз, коли вона сміялася, я закохувався. Емоції зроблять щасливими вас обох.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code