Press "Enter" to skip to content

Як зробити пропозицію дівчині

Ти знайшов ту єдину і зважився на серйозний крок? Хочеш одружитися і провести з нею все своє життя? Вирішив зробити пропозицію?

Тільки от як їй повідомити про це, як зробити пропозицію? В голові відразу спливають сцени з романтичних фільмів, де все красиво і урочисто.

Але вона це оцінить? Чи не подумає, що ти переборщив? Як же красиво зробити пропозицію дівчині?

як зробити пропозицію дівчині

Як зробити пропозицію дівчині:

 1. Подумай, навіщо ти робиш пропозицію.
 2. Переконайся, що вона – та сама.
 3. Переконайся, що вона теж цього хоче.
 4. Визначся, як будеш робити пропозицію.
 5. Зроби пропозицію дівчині.

1. Подумай, навіщо ти робиш пропозицію.

Відкрито скажи правду самому собі. Навіщо ти вирішив одружитися? Яка твоя справжня мета?

Може бути, батьки наполягають? Чи всі твої друзі вже поодружувалися? Або дівчина постійно натякає, що пора під вінець?

Ні? Якщо ні, то що тебе мотивує на одруження? Хочеш прив’язати таким чином її до себе? Позначити для всіх, що дівчина зайнята? Позначити її цим кільцем?

Якщо ні, то добре. Якщо тобою рухає саме любов і обдумане бажання прожити все життя з цією конкретною дівчиною, вітаю. Що ж робити далі?

2. Переконайся, що вона – та сама.

Чому ти вибрав саме її? Відповідаючи собі на це питання, ти можеш виявити приховані причини бажання одружитися. І виявиться, що вона – людина хороша, – це недостатній привід для шлюбу.

Жінок багато, а ти – один. Ретельно вибирай для себе дружину.

Дуже важливо, щоб ти робив пропозицію, тому що цього щиро хочеш. Ніякі інші причини не приймаються!

3. Переконайся, що вона теж цього хоче.

Це буде по ній видно. І її любов, і готовність заводити з тобою сім’ю. В усій поведінці дівчини ти будеш спостерігати, що вона хоче бути твоєю дружиною і готова вступати у серйозні стосунки.

Коли дівчина тебе любить, це простежується у її вчинках, словах і рішеннях.

Це важливо, тому що ти повинен бути впевнений, що вона погодиться на твою пропозицію.

Якщо ти поспішиш або вибереш не ту панночку, то отримаєш відмову. Нерозумно робити пропозицію, якщо ви з нею ніколи не говорили про майбутнє і про шлюб. Можливо, вона взагалі не хоче заміж або не сприймає серйозно конкретно тебе?

4. Визначся, як будеш робити пропозицію.

Цей момент запам’ятається дівчині на все життя, так що продумай, що і як збираєшся робити.

Знаючи характер панянки, вибери, буде це епатажна пропозиція або мила і романтична. Ти можеш хоч везти її на яхті під зірками, хоч влаштувати затишну вечерю з квітами і кільцем у вас вдома. Подумай, який варіант їй більше сподобається.

Якщо ти задумав зробити ціле шоу, попроси допомоги друзів в організації. Разом ви зможете придумати все в кращому вигляді. Визначся, скільки ти готовий витратити на кільце, і купи його заздалегідь. Не заощаджуй, твоя майбутня дружина буде носити його все своє життя.

Як вибрати ідеальне кільце? Ненав’язливо запитай, чи подобається їй обручка в якомусь фільмі чи у спільної знайомої. Дівчина, готова до шлюбу, з радістю опише тобі кільце, яке їй би хотілося отримати. І не прогадай з розміром.

5. Зроби пропозицію дівчині.

Як? Не обов’язково заучувати вірші і одягти смокінг. Найважливіше – залишатися собою. Роби пропозицію так, як тобі буде комфортно і приємно. Не поводься так, як тобі не властиво. Так ти будеш виглядати нещиро і смішно в її очах.

Не треба нервувати, постійно перевіряти кільце в кишені і загадково посміхатися. Будь впевнений у собі.

Будь готовий до того, що твоя дівчина буде шокована або заплаче – це нормальна реакція. Не потрібно думати, що щось пішло не так. Коли вона скаже тобі «так», не розгубися. Одягни їй обручку на палець і поцілуй свою майбутню дружину.

Поради:

 • Найкраще робити пропозицію ввечері. Це час доби у багатьох асоціюється з романтикою.
 • Пам’ятай, що класика – це завжди добре. Краще всього буде встати на одне коліно. Саме про таке з самого дитинства мріє більшість дівчат.
 • Якщо дівчина сказала тобі «ні» або що їй потрібно подумати, не потрібно демонструвати невдоволення. Це твій косяк, а не її. Або ти поспішив, або обрав не ту жінку.

Попередження:

 • Намагайся уникати штампів. Варіант з кільцем у келиху шампанського, на букеті або в якийсь їжі сміливо викреслюй. Це буде виглядати так, що тобі було лінь заморочитись і придумати гарний спосіб зробити пропозицію.
 • Добре приховуй від дівчини свої плани. Пропозиція має бути несподіваною. Жінки дуже люблять сюрпризи.
 • Не роби пропозицію як би «між іншим». Фраза за сніданком «А давай одружимося в травні?» – взагалі не те, про що мріяла твоя майбутня дружина. І в ліжку. І по телефону/смс.
 • Не пий перед тим, як робити пропозицію. Для хоробрості – теж.
 • Не потрібно говорити надто сентиментальних фраз і принижуватися. Ти – чоловік і хочеш, щоб тебе любили і поважали.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code