Press "Enter" to skip to content

Як зробити так, щоб дівчата самі з тобою знайомилися

Ти мрієш про те, щоб дівчата самі підходили до тебе і знайомилися? Ти думаєш, що це щось з області фантастики, і таке показують тільки в фільмах?

як зробити так щоб за тобою бігали дівчата

Це реально. Звичайно, для цього потрібно прокачати свої навички. Сидячи на дивані, ти нічого не доб’єшся. Круті дівчата западають на крутих хлопців. У цій статті я дам тобі кілька корисних порад, які допоможуть залучати панянок.

Що необхідно мати, щоб дівчата самі з тобою знайомилися:

 1. Зовнішній вигляд.
 2. Акцент на деталі.
 3. Невербалика.
 4. Метаповідомлення.
 5. Енергетика.
 6. Харизма.
 7. Час.

1. Зовнішній вигляд.

Перше, на що зверне увагу дівчина перед тим, як підійти і познайомитися з тобою, – це твій зовнішній вигляд.

Саме на нього ти повинен зробити упор і опрацювати всі деталі. Як зрозуміти, що ти дійсно добре виглядаєш?

Оглянись і запитай себе, чим ти виділяєшся серед хлопців навколо? Помітив би ти сам себе, будучи дівчиною?

Пам’ятай, що доречність – ще один важливий критерій. Тобто, ти повинен бути одягнений так, щоб виділятися, але при цьому не бути схожим на фріка. Заздалегідь проаналізуй, в яке місце ти йдеш, підбери одяг, продумай все до дрібниць.

Не забувай про зачіску, приділи увагу рукам, тому що багато дівчат дуже часто дивляться саме на них. Це факт.

2. Акцент на деталі.

Для того, щоб привернути увагу дівчини, потрібно користуватися її ж прийомами. Що вони роблять перед тим, як піти куди-небудь? Довго і болісно збираються, вибирають шмотки, наносять макіяж.

Я не кажу, щоб ти займався тим же. Але ти повинен зрозуміти їх підхід до зборів і частково скопіювати його.

Які деталі? Наприклад, у тебе можуть бути красиві запонки або незвичайна краватка. Тобі просто потрібно вибрати одну деталь і побудувати на ній весь образ. Дівчата дуже цінують чоловіків, які вміють добре одягатися, тому використовуй ці маленькі хитрощі, щоб вона помітила тебе.

Твоєю головною деталлю може стати що завгодно: накачані м’язи, окуляри, високий зріст, свіжа зачіска, яскравий одяг. Продумай, що стане твоїм козирем сьогодні, і використовуй його.

3. Невербалика.

Одного зовнішнього вигляду недостатньо для того, щоб дівчата самі ініціювали знайомство з тобою. Тут вкрай важливий і внутрішній стан.

Навіть якщо у тебе гарна фігура, ти виглядаєш круто, але не впевнений в собі, постійно нервуєш, ти приречений на провал.

Від тебе повинна виходити потужна енергетика лідера. Ти всім своїм виглядом повиннен виражати спокій і впевненість у собі. Повинен бути в центрі уваги.

Однак тут є одне «але». Якщо ти на повну котушку включиш альфа-самця, то дівчина може чекати перший крок від тебе.

4. Метаповідомлення.

Дуже багато чого при знайомстві з дівчиною про тебе скаже вираз обличчя.

Уважно стеж за тим, які емоції ти посилаєш. Якщо якась дівчина подивилася на тебе, не треба відводити очі і смикати щось у руках. Твій погляд повинен бути прямим і виражати впевненість у собі. Ти можеш подивитися на неї відповідь і злегка посміхнутися, подаючи знак, що відкритий до спілкування.

Якщо тобі не подобається щось цього вечора, не криви обличчя. Навряд чи хтось захоче з таким знайомитися. Якщо ж, навпаки, ти відчуваєш свою перевагу над всіма, теж бажано це не демонструвати. Твій самовдоволений і гордовитий вигляд буде тільки відштовхувати дівчат.

Твоє обличчя повинне виражати доброзичливість, відкритість і впевненість.

5. Енергетика.

Ще одна важлива умова, при якій дівчина сама ризикне підійти до тебе – це твоя відвертість. Що це означає?

Не занурюйся в свої думки, не відстороняйся від атмосфери. Дівчина повинна розуміти, що якщо вона підійде, ти будеш не проти поговорити. Як це найкраще продемонструвати?

Ти можеш перекинутися парою слів з оточуючими людьми. Навіть розмова з барменом здобуде свою дію. Якщо ж ви знаходитесь у великій компанії, активно приймай участь у діалозі, жартуй і коментуй слова оточуючих.

Ти повинен притягувати людей, щоб їм хотілося бути з тобою. Щоб між вами не було якоїсь невидимої стіни. Від тебе повинна виходити позитивна енергетика, яка буде залучати дівчат.

6. Харизма.

Якість, яку дівчата цінують у чоловіка нарівні з розумом і почуттям гумору.

Якщо у тебе є харизма, ти просто притягуєш до себе оточуючих людей. Демонструєш своє лідерство, моментально виділяєшся на тлі інших.

Харизму потрібно прокачувати і грамотно користуватися. Якийсь шарм, який буде виходити від тебе, не зможе залишити дівчат байдужими.

Ти повинен вміти правильно підносити себе. Хода, міміка, жести, рухи – все це має виражати впевненість, силу, витримку.

7. Час.

Пам’ятай про те, що дівчині треба дати час на те, щоб вона зважилася і підійшла до тебе. Напевно тобі й самому потрібно зробити певні зусилля над собою, щоб познайомитися з дівчиною, яка тобі сподобалася.

Так от, їм це дається в сто разів складніше. Всім дівчаткам з дитинства вбивають у голову, що перший крок завжди повинен робити чоловік. Саме тому спочатку треба подолати бар’єр всередині себе, набратися сміливості.

Тому якщо в першу годину нічого не відбувається, це ще не привід розчаровуватися і йти додому. Посилай невербальні сигнали, виглядай добродушно, сміливо дивися в очі. Давай зрозуміти, що ти – нормальний хлопець.

Підсумок:

Якщо зробити певний висновок і розглянути все з позиції дівчини, то вийде наступне:

 1. Спочатку вона виділяє тебе в натовпі людей, тому що ти круто виглядаєш і все продумав. В її голові починає зароджуватися інтерес до тебе.
 2. Вона намагається не втрачати тебе з поля зору і спостерігає за твоєю поведінкою. Вона бачить, що ти розташований до спілкування. Поруч з тобою є люди, з якими ти добре спілкуєшся. У цей момент вона усвідомлює, що ти товариський, а не якийсь упир.
 3. Далі вона починає складати план дій. Обмірковувати, як їй з тобою познайомитися. І приходить до висновку, що доведеться підходити самій.
 4. Надалі все залежить тільки від тебе. Чи зможеш ти її зацікавити настільки, щоб їй захотілося провести з тобою час.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code