Press "Enter" to skip to content

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

Те, що каже дівчина, нерідко відрізняється від того, що вона думає. Саме тому дуже важливо стежити за тими символами і натяками, які вона тобі дає.

Повір, вкрай мало дівчат відкрито заявлять про те, що вони хочуть сексу, і стануть ініціаторами. Швидше за все, зовні вона буде здаватися холодною. Як її зрозуміти?

як зрозуміти чи хоче дівчина сексу

Я розповім тобі про 9 ознак, які натякають, що вона готова провести з тобою не тільки вечір, але і ніч.

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу:

  1. Вона фліртує і посміхається.
  2. Вона часто і глибоко дихає.
  3. Вона шукає з тобою тактильного контакту.
  4. Вона хвилюється і червоніє.
  5. Вона грає зі своїм волоссям.
  6. Вона не пручається твоїм дотикам.
  7. Вона говорить з тобою на інтимні теми.
  8. Вона показує тобі свої татуювання і родимки.
  9. Вона пропонує усамітнитися.

1. Вона фліртує і посміхається.

Якщо дівчина строїть тобі очі і фліртує, то це можна витлумачити так: вона хоче зайнятися з тобою сексом і подає сигнали, які ти повинен правильно розшифрувати.

Наприклад, якщо ви сидите в кафе і спілкуєтеся на нейтральні теми, а посмішка не сходить з її обличчя. Що тобі робити в такій ситуації?

Спочатку намагатися відповідати на її флірт. Якщо вона теж продовжить це робити, то все очевидно. Але якщо вона змінює тему і морально закривається від тебе, то переходити на наступний етап вона не готова. А флірт – просто жіноча гра.

Важливий момент: абсолютно всі дівчата обожнюють фліртувати. Тому потрібно навчитися розрізняти той флірт, який нічого не значить, і той, з допомогою якого вона натякає на бажання зайнятися сексом.

Перевіряється це досить просто – вона не зупиняється і не боїться заходити надто далеко, значить, готова до чудового продовження вечора разом з тобою.

2. Вона часто і глибоко дихає.

Коли дівчина ні з того ні з сього починає часто і глибоко дихати, це виглядає дивно. Такі речі відбуваються підсвідомо.

Уважно стеж за нею і за її жестами. Вони можуть виявитися знаками, які вона подає.

Секс завжди асоціюється з прискореним диханням. Тому несвідомо вона готується до цього стану.

Не задавай питань, чи у порядку вона. Дій. Переходь до більш активних дій, але акуратно. Торкайся, цілуй її, збуджуй.

Не накидайся на неї і не спугни.

3. Вона шукає з тобою тактильного контакту.

Наприклад, вона не чекає, поки ти її перший поцілуєш або обнімеш, а робить це сама. Вона постійно хоче тримати тебе за руку, вона кладе тобі голову на груди. При цьому вона абсолютно спокійно реагує на всі твої дотики і не відсторонюється.

Якщо вона з задоволенням торкається до тебе, то буде не проти, що ти доторкнешся до неї в конкретному місці. 🙂

Дуже важливо не упустити момент, і не гальмувати процес. А активно відповідати на всі її дії. Я не маю на увазі, почати лапати її в людному місці. Це залишимо неповнолітнім.

Почни з ні до чого не закликаючих дотиків. Подивися на її реакцію, і тоді можеш пропонувати поїхати до тебе.

4. Вона хвилюється і червоніє.

Завжди хороша ознака. Найчастіше це означає, що ти їй дійсно симпатичний. І вона соромиться.

Окремо розглядати цей пункт, як бажання зайнятися з тобою сексом, я б не розглядав. Він працює в комплексі з іншими ознаками.

Тут потрібно бути уважним і постійно підігрівати інтерес. Красиво доглядати за нею, говорити компліменти, запрошувати на побачення в незвичайні місця.

Також стеж за її змінами. Чи не помічаєш ти за нею інших сигналів.

5. Вона грає зі своїм волоссям.

Волосся для дівчини – це особливий фетиш, на який вона не шкодує ні часу, ні грошей. І той самий момент, коли вона часто поправляє їх, накручує на палець – це прямий натяк на секс.

Справа в тому, що на шкірі голови розташовано безліч ерогенних зон, які дівчина мимоволі стимулює, граючи з волоссям. Вона сама цього може не усвідомлювати. Але такою поведінкою вона просто кричить про те, щоб ти її відвіз до себе і трахнув.

Саме тому дівчатам так приємно, коли чоловік злегка поправляє їй зачіску або гладить волосся. Вона моментально це відчуває.

Не спутай, коли вона грайливо перебирає волосся, і коли вона нервує. Про це будуть говорити і інші ознаки у поведінці. Заспокой її та допоможи розслабитися.

6. Вона не пручається від твоїх дотиків.

Напевно ти не раз стикався з ситуацією, коли ти думав, що можна починати активно переходити до дотиків. Але дівчина делікатно смикала руку або відкрито просила до неї не торкатися.

Це говорило про те, що дівчата на той момент ще не були готові до твоїх дотиків і ласк. Інша справа – це коли ти починаєш її торкатись або обіймати, а вона цьому не противиться.

Тут теж дуже важливо не переходити межу і не лапати її, як озвірілий школяр. Напевно така поведінка їй здасться занадто агресивною і зухвалою.

Роби все поступово, почни з малого, подивися на її реакцію. Якщо це її влаштовує, то переходь до більш активних дій.

7. Вона говорить з тобою на інтимні теми.

Природно, для цього повинна бути створена особлива атмосфера і обстановка. Потрібно правильно вибудувати побачення, запросивши її у відповідне місце.

У тому разі, коли все склалося вдало, дівчина розслаблена, їй комфортно. Навколо вас не ходять натовпи людей, і немає постійного шуму. Вона може видати щось цікаве і відкритися тобі зовсім з іншого боку.

Коли дівчина сама зачіпає теми про секс, вона відкрито натякає, що пора б вам усамітнитися. Але не потрібно робити все занадто різко. Підтримай її гру, поговори про це, постав кілька гострих і відвертих запитань. Нехай вона заведеться ще більше.

Не приписуй собі якісь постільні подвиги, це її не вразить. Будь чесним і відвертим. Веди себе природно і дай зрозуміти, що секс для тебе – не просто секс, а перехід на новий рівень у стосунках.

8. Вона хоче показати тобі свої татуювання або родимки.

Наприклад, коли вона говорить тобі, що в дитячому садку вона впала, і у неї до цих пір залишився шрам на коліні. І пропонує на нього подивитися.

Або розповідає, як під час подорожей зробила собі татуювання і відкрито демонструє його.

Загалом, вона не тільки відкривається тобі, а ще й натякає на те, щоб ти звернув увагу на її тіло. Вона намагається таким чином продемонструвати його окремі частини.

Якщо таке відбувається, потрібно показати свій непідробний інтерес. Розпитай про історію її шрама, родимки, татуювання. Можеш доторкнутися до демонстрованого місця, це ще більше розігріє її.

Ти можеш показати у відповідь якісь свої особливості. Тут можна не зволікати, а відразу починати проявляти активність, щоб залишитися на цій сексуальної хвилі. Відкрито фліртуй, торкайся її, але не занадто відверто.

Після клич усамітнитися, сміливіше. Все йде добре.

9. Вона пропонує тобі усамітнитися для близького спілкування.

Бінго! Ось той самий момент, якого ти так чекав. Дівчина просто у відкриту говорить тобі про те, що хоче зайнятися з тобою сексом і, бажано, прямо зараз.

Не варто їй занадто відкрито демонструвати свій захват і ходити з дебільною посмішкою на все обличчя. Постався до цього досить спокійно, але в той же час вияви ентузіазм. Покажи, що тобі приємна це пропозиція.

Якщо ви сидите в кафе або ресторані, не потрібно в цю ж секунду пророкувати рахунок і підскакувати зі стільця. Поспілкуйтеся на відверті теми, і лише потім починай діяти.

Підсумок:

Для того, щоб зрозуміти, чи хоче дівчина зайнятися з тобою сексом, потрібно лише бути уважним.

Пам’ятай, що вона не буде вести себе розпусно і відкрито. І говорити тобі прямо про те, що прийшов час. Вона буде дуже чітко, акуратно і методично використовувати весь арсенал своїх натяків.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code