Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як зрозуміти, що тебе динамять

Ти доглядаєш за дівчиною вже кілька місяців, але стосунки не зрушилися з мертвої точки? Ти даруєш їй квіти, невеликі подарунки, водиш в ресторани. Вона приймає, але не робить ніяких дій, щоб зблизитися з тобою?

Спокійно. Ти завоюєш будь-яку дівчину, подивившись мої відеоуроки! Прокачайся і завоюй її.

Цілком імовірно, що вона тебе динаміт, але ти ще цього не зрозумів. Вона бере твої залицяння, але може дозволити собі фліртувати з іншими хлопцями.

Ти витрачаєш свій час даремно, пора прикривати лавочку. Ви ніколи не будете разом.

10 ознак того, що вона тебе динаміт:

 1. Вона любить тебе, але «по-іншому».
 2. Вона не готова до серйозних стосунків.
 3. Вона практично ніколи не дзвонить тобі.
 4. Вона розповідає тобі про інших чоловіків.
 5. Вона старанно уникає фізичної близькості.
 6. Вона хоче познайомити тебе з іншою дівчиною.
 7. Вона хоче бути з тобою тільки в ті моменти, коли ти віддаляєшся від неї.
 8. У неї ніколи немає на тебе часу.
 9. Ти не підходиш під її опис ідеального чоловіка.
 10. Ти завжди вибачаєшся і першим робиш спроби до примирення.

1. Вона любить тебе, але «по-іншому».

У кожної дівчини є мільйон різновидів цієї самої любові.

Іноді у дівчини виникає величезне почуття подяки за те, що ти для неї робиш. І, щоб цей аукціон щедрості не припинявся, вона використовує дуже хитру штуку, щоб ще більше прив’язати тебе до себе.

Вона починає розповідати тобі про те, який ти прекрасний, і що ти займаєш особливе місце в її житті. Якщо ти в неї закоханий, то може здатися, що вона тільки що розписалася у відповідних почуттях.

Якщо дівчина до кожного свого визнання в любові додає якусь умовність, наприклад, «Я дуже сильно люблю тебе, як людину» або «Я люблю тебе, як брата». Можеш відразу припинити з нею будь-які відносини.

Вона дає зрозуміти, що тобі нічого не світить. Вона не бачить в тобі чоловіка, у неї немає до тебе сексуального потягу. І їй просто подобається іноді проводити з тобою час.

2. Вона не готова до серйозних стосунків.

Дівчина постійно розповідає, як добре їй бути однією. Як сильно вона дорожить своєю свободою і не готова поки пускати когось у своє життя. Не сподівайся, що своїми залицяннями ти щось зміниш.

Якщо ти почув від неї такі слова, це не означає, що дівчина не готова до відносин в принципі. Це означає тільки те, що дівчина не готова до відносин з тобою.

До відносин не можна бути готовим, або ні. Вона або закохується в тебе і забиває на заморочки, або тупо водить тебе за носа.

Так що схема досить проста. Вона говорить тобі, що поки не готова до серйозних стосунків, ти бажаєш їй удачі і зникаєш з її життя. Всі.

3. Вона практично ніколи не дзвонить тобі.

Ти постійно дзвониш їй з пропозиціями сходити кудись або разом провести вихідний. Ти, звичайно, можеш думати, що це лише тактика або гра. Що вона просто набиває собі ціну. Так, таке можливо. Але тільки на початковому етапі. Вони і справді люблять розігрувати недотрог.

Але через деякий час, якщо дівчина тобою зацікавлена, вона буде хотіти спілкуватися з тобою. Буде по тобі нудьгувати. Якщо ініціативи від неї немає і далі, то ти їй малоцікавий. Зрозуміло, час у неї є. А от бажання немає ніякого.

4. Вона розповідає тобі про інших чоловіків.

Говорить про їх залицяннях, про побачення та емоції? Тоді абсолютно очевидно, що вона розглядає тебе виключно, як друга. Ти спочатку можеш думати, що таким чином вона намагається викликати у тебе почуття ревнощів. Може бути, але в міру.

Вона може розповісти тобі про це пару раз ненароком і подивитися на твою реакцію. Але якщо ці розповіді відбуваються на регулярній основі, і вона не бачить у цьому нічого особливого. Тоді зрозуміло, що вона вважає тебе однієї зі своїх «подружок».

Це така витончена форма френдзоны, де вона намагається тобі показати, що ти їй не особливо цікавий.

5. Вона старанно уникає фізичної близькості.

Я кажу не про секс, а про елементарні дотику. Цілком логічно, якщо люди подобаються одне одному, то це буде викликати в них фізичний потяг. І дотику стануть невід’ємною частиною їх флірту.

Якщо тільки ти хочеш взяти її за руку або обійняти, а вона відсувається, то вона не хоче тебе як чоловіка. А адже фізичний контакт є одним з основних умов нормального і міцних відносин.

Природно, я не кажу тобі про першому побаченні, коли дівчина дійсно може соромитися. Але якщо ви бачитеся вже досить давно, а зближення так і не відбувається, це вірна ознака того, що ти їй не потрібен.

Не варто обманювати себе і намагатися у всьому виправдати дівчину. Можливо, спочатку тобі буде складно, зате з часом ти будеш радий тому, що викреслив її з життя.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

6. Вона хоче познайомити тебе з іншою дівчиною.

Жодних підтверджень ти ще чекаєш? Ти правда вважаєш, вона робить це тому, що ви вже достатньо зблизилися? І вона вирішила познайомити тебе зі своїми близькими людьми? Чи які там втішні мотиви її дивної поведінки ти собі вигадуєш?

Дівчина допомагає тобі знайти інший варіант, на який ти б міг переключити увагу. Намагається тебе сплавити.

Тут треба бути дуже наївним, щоб не зрозуміти таких відкритих натяків. Можеш послати її до біса, а можеш прийняти пропозицію. Хто знає, раптом вона дійсно познайомить тебе з гарною дівчиною?

7. Вона хоче бути з тобою тільки в ті моменти, коли ти віддаляєшся від неї.

Вона вже звикла до того, що ти дбаєш про неї. Ти проводиш з нею вільний час, балуєш її подарунками і сюрпризами. А вона це все поблажливо приймає, ніби ще робить тобі послугу.

І ось в той момент, коли тобі це набридло, і ти вирішив махнути рукою і забити на неї, вона починає виявляти активність. Сама тобі дзвонить і пропонує зустрітися, каже, що скучила і все в такому роді. Ти ведешься і знову біжиш до неї.

Ця історія стара, як світ, але наскільки вона правдива? Так, вона раптом починає цінувати тебе і твою увагу. Але подумай про те, чому вона стала це робити тільки в той момент, коли ти остаточно вирішив з усім зав’язати?

Чи Не тому, що просто вважає тебе своєю власністю? І не тому, що їй зручно мати при собі такої людини? Не з-за того, що їй приємно чоловічу увагу?

8. У неї ніколи немає на тебе часу.

Як тільки ти пропонуєш їй зустрітися, у відповідь чуєш непереконливі відмовки. Псевдозанятость говорить тільки про те, що насправді у неї немає бажання зустрічатися з тобою.

Ти можеш поставити себе на її місце. Як би ти не був завантажений, якщо тобі пропонує зустрітися класна дівчина, ти знайдеш час.

Так, вона може зустрітися з тобою, коли їй зручно. Або коли їй нема чим зайнятися. Але це вказує лише на те, що вона використовує тебе.

9. Ти не підходиш під її опис ідеального чоловіка.

Прона розповідає про те, що у неї є певний типаж. Свій список вимог, якості, якими повинен володіти її ідеальний чоловік. І він — твоя повна протилежність.

Дівчина розповідає тобі про свої мрії і фантазії. Про те, як вона буде щаслива, коли зустріне такого чоловіка та іншу нісенітницю. Не сприймай це конкуренцію. Не намагайся довести, що ти підходиш під її опис.

Найкраще, що ти можеш зробити в цій ситуації, — це побажати їй удачі в пошуках ідеального чоловіка і попрощатися.

10. Ти завжди вибачаєшся і першим робиш спроби до примирення.

Припустимо, ви трохи посварилися і, природно, ти винен у всьому за її словами. Ти дзвониш перший і вибачаєшся. Еслі таке відбувається на регулярній основі, це хороший привід задуматися.

Якщо дівчина дорожить вашим спілкуванням, то вона не буде звертати уваги на такі дрібниці, як хто повинен робити перший крок. Якщо їй на тебе наплювати, то і вести себе відповідно. Не потрібно шукати їй виправдань. Це маячня.

Якщо у неї є до тебе почуття, і вона зацікавлена в спілкуванні з тобою, то переступить через свою гордість.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

 1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
 2. Почнеш мислити як успішний чоловік
 3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code