Press "Enter" to skip to content

Як зрозуміти що тебе динамлять

Ти доглядаєш за дівчиною вже кілька місяців, але стосунки не зрушилися з мертвої точки? Ти даруєш їй квіти, невеликі подарунки, водиш в ресторани. Вона приймає, але не робить ніяких дій, щоб зблизитися з тобою?

Цілком імовірно, що вона тебе динамить, але ти ще цього не зрозумів. Вона приймає твої залицяння, але може дозволити собі фліртувати з іншими хлопцями.

як зрозуміти що дівчина тебе динамить

Ти витрачаєш свій час даремно, пора прикривати лавочку. Ви ніколи не будете разом.

10 ознак того, що вона тебе динамить:

  1. Вона любить тебе, але «по-іншому».
  2. Вона не готова до серйозних стосунків.
  3. Вона практично ніколи не дзвонить тобі.
  4. Вона розповідає тобі про інших чоловіків.
  5. Вона старанно уникає фізичної близькості.
  6. Вона хоче познайомити тебе з іншою дівчиною.
  7. Вона хоче бути з тобою тільки в ті моменти, коли ти віддаляєшся від неї.
  8. У неї ніколи немає на тебе часу.
  9. Ти не підходиш під її опис ідеального чоловіка.
  10. Ти завжди вибачаєшся і першим робиш спроби до примирення.

1. Вона любить тебе, але «по-іншому».

У кожної дівчини є мільйон різновидів цієї самої любові.

Іноді у дівчини виникає величезне почуття подяки за те, що ти для неї робиш. І, щоб цей аукціон щедрості не припинявся, вона використовує дуже хитру штуку, щоб ще більше прив’язати тебе до себе.

Вона починає розповідати тобі про те, який ти прекрасний, і що ти займаєш особливе місце в її житті. Якщо ти в неї закоханий, то може здатися, що вона тільки що розписалася у відповідних почуттях.

Якщо дівчина до кожного свого визнання в любові додає якусь умовність, наприклад, «Я дуже сильно люблю тебе, як людину» або «Я люблю тебе, як брата». Можеш відразу припинити з нею будь-які відносини.

Вона дає зрозуміти, що тобі нічого не світить. Вона не бачить в тобі чоловіка, у неї немає до тебе сексуального потягу. І їй просто подобається іноді проводити з тобою час.

2. Вона не готова до серйозних стосунків.

Дівчина постійно розповідає, як добре їй бути однією. Як сильно вона дорожить своєю свободою і не готова поки пускати когось у своє життя. Не сподівайся, що своїми залицяннями ти щось зміниш.

Якщо ти почув від неї такі слова, це не означає, що дівчина не готова до відносин в принципі. Це означає тільки те, що дівчина не готова до відносин з тобою.

До відносин не можна бути готовим, або ні. Вона або закохується в тебе і забиває на заморочки, або тупо водить тебе за носа.

Так що схема досить проста. Вона говорить тобі, що поки не готова до серйозних стосунків, ти бажаєш їй удачі і зникаєш з її життя. Все.

3. Вона практично ніколи не дзвонить тобі.

Ти постійно дзвониш їй з пропозиціями сходити кудись або разом провести вихідний. Ти, звичайно, можеш думати, що це лише тактика або гра. Що вона просто набиває собі ціну. Так, таке можливо. Але тільки на початковому етапі. Вони і справді люблять розігрувати недотрог.

Але через деякий час, якщо дівчина тобою зацікавлена, вона буде хотіти спілкуватися з тобою. Буде по тобі нудьгувати. Якщо ініціативи від неї немає і далі, то ти їй малоцікавий. Зрозуміло, час у неї є. А от бажання немає ніякого.

4. Вона розповідає тобі про інших чоловіків.

Говорить про їх залицяння, про побачення та емоції? Тоді абсолютно очевидно, що вона розглядає тебе виключно, як друга. Ти спочатку можеш думати, що таким чином вона намагається викликати у тебе почуття ревнощів. Може, але в міру.

Вона може розповісти тобі про це пару разів ненароком і подивитися на твою реакцію. Але якщо ці розповіді відбуваються на регулярній основі, і вона не бачить у цьому нічого особливого. Тоді зрозуміло, що вона вважає тебе однією зі своїх «подружок».

Це така витончена форма френдзони, де вона намагається тобі показати, що ти їй не особливо цікавий.

5. Вона старанно уникає фізичної близькості.

Я кажу не про секс, а про елементарні дотики. Цілком логічно, якщо люди подобаються одне одному, то це буде викликати в них фізичний потяг. І дотику стануть невід’ємною частиною їх флірту.

Якщо тільки ти хочеш взяти її за руку або обійняти, а вона відсувається, то вона не хоче тебе як чоловіка. Адже фізичний контакт є одним з основних умов нормальних і міцних відносин.

Природно, я не кажу тобі про першоме побачення, коли дівчина дійсно може соромитися. Але якщо ви бачитеся вже досить давно, а зближення так і не відбувається, це вірна ознака того, що ти їй не потрібен.

Не варто обманювати себе і намагатися у всьому виправдати дівчину. Можливо, спочатку тобі буде складно, зате з часом ти будеш радий тому, що викреслив її з життя.

6. Вона хоче познайомити тебе з іншою дівчиною.

Яких підтверджень ти ще чекаєш? Ти справді вважаєш, що вона робить це тому що ви вже достатньо зблизилися? І вона вирішила познайомити тебе зі своїми близькими людьми? Чи які там втішні мотиви її дивної поведінки ти собі вигадуєш?

Дівчина допомагає тобі знайти інший варіант, на який ти б міг переключити увагу. Намагається тебе сплавити.

Тут треба бути дуже наївним, щоб не зрозуміти таких відкритих натяків. Можеш послати її до біса, а можеш прийняти пропозицію. Хто знає, раптом вона дійсно познайомить тебе з гарною дівчиною?

7. Вона хоче бути з тобою тільки в ті моменти, коли ти віддаляєшся від неї.

Вона вже звикла до того, що ти дбаєш про неї. Ти проводиш з нею вільний час, балуєш її подарунками і сюрпризами. А вона це все поблажливо приймає, ніби ще й робить тобі послугу.

І ось в той момент, коли тобі це набридло, і ти вирішив махнути рукою і забити на неї, вона починає виявляти активність. Сама тобі дзвонить і пропонує зустрітися, каже, що скучила і все в такому роді. Ти ведешся і знову біжиш до неї.

Ця історія стара, як світ, але наскільки вона правдива? Так, вона раптом починає цінувати тебе і твою увагу. Але подумай про те, чому вона стала це робити тільки в той момент, коли ти остаточно вирішив з усім зав’язати?

Чи не тому, що просто вважає тебе своєю власністю? І не тому, що їй зручно мати при собі таку людину?  Чи не через те, що їй приємна чоловіча увага?

8. У неї ніколи немає на тебе часу.

Як тільки ти пропонуєш їй зустрітися, у відповідь чуєш непереконливі відмовки. Псевдозайнятість говорить тільки про те, що насправді у неї немає бажання зустрічатися з тобою.

Ти можеш поставити себе на її місце. Як би ти не був завантажений, якщо тобі пропонує зустрітися класна дівчина, ти знайдеш час.

Так, вона може зустрітися з тобою, коли їй зручно. Або коли їй нема чим зайнятися. Але це вказує лише на те, що вона використовує тебе.

9. Ти не підходиш під її опис ідеального чоловіка.

Вона розповідає про те, що у неї є певний типаж. Свій список вимог, якості, якими повинен володіти її ідеальний чоловік. І він — твоя повна протилежність.

Дівчина розповідає тобі про свої мрії і фантазії. Про те, яка вона буде щаслива, коли зустріне такого чоловіка та іншу нісенітницю. Не сприймай це як конкуренцію. Не намагайся довести, що ти підходиш під її опис.

Найкраще, що ти можеш зробити в цій ситуації, – це побажати їй удачі в пошуках ідеального чоловіка і попрощатися.

10. Ти завжди вибачаєшся і першим робиш кроки до примирення.

Припустимо, ви трохи посварилися і, природно, ти винен у всьому за її словами. Ти дзвониш перший і вибачаєшся. Якщо таке відбувається на регулярній основі, це хороший привід задуматися.

Якщо дівчина дорожить вашим спілкуванням, то вона не буде звертати уваги на такі дрібниці, як хто повинен робити перший крок. Якщо їй на тебе наплювати, то і вести себе відповідно. Не потрібно шукати їй виправдань. Це маячня.

Якщо у неї є до тебе почуття, і вона зацікавлена в спілкуванні з тобою, то переступить через свою гордість.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code