Press "Enter" to skip to content

Як зрозуміти жінку і що потрібно жінці від чоловіка

Як зрозуміти жінку? Саме цим питанням безліч століть задаються чоловіки. Але, схоже, вони так і не наблизилися до успіху.

Цілком можливо, що дівчата й самі не завжди можуть зрозуміти, чого ж вони насправді хочуть. Спочатку пишуть собі списки зі ста вимог. В результаті вибирають якогось невдаху, з яким будують своє життя.

Залежно від цілей, які ти переслідуєш у даних відносинах, ти можеш виробити для себе певну стратегію поведінки.

Якщо ти дійсно налаштований на серйозні стосунки, я поділюся з тобою тим, що зрозумів на практиці.

Як зрозуміти жінку, і що потрібно жінці від чоловіка?

  1. Турбота.
  2. Підтримка.
  3. Розуміння.
  4. Увага.
  5. Визнання.
  6. Що з баблом?

як зрозуміти жінку

1. Турбота.

Навіть, якщо вона вже давно доросла і самостійна, більше всього на світі будь-яка жінка мріє бути маленькою дівчинкою для свого чоловіка.

Їй хочеться, щоб ти бігав в аптеку, коли вона лежить вдома з грипом, пригортав вночі ковдрою, приносив її улюблений шоколад. І ще величезна кількість всяких дрібниць, які можуть здатися тобі повною нісенітницею. Але вони будуть дуже важливі для твоєї дівчини.

Зрештою, саме дрібниці і цінуються найбільше.

2. Підтримка.

Тільки на тій простій підставі, що ти – чоловік. Ти повинен вміти перекладати частину її обов’язків на свої плечі. Не повинен боятися брати на себе відповідальність і бути головним у ваших стосунках.

Якщо ти цього не робиш, то виникає логічне питання: а навіщо ти їй тоді взагалі потрібен? Адже зі всім іншим вона може чудово справитися і без тебе.

3. Розуміння.

Один з головних чинників у відносинах. Ти повинен розуміти, що вона дійсно не може вибрати з двох практично однакових суконь ту, в якій піде з тобою на побачення. Іноді через поламаний ніготь в неї може зіпсуватися настрій на весь день.

І безліч інших жіночих проблем, які здаються нам відвертою дурістю. Але для них вони мають величезне значення. Навіть якщо ти не в силах зрозуміти всього цього, то хоча б просто зроби вигляд. Вона це правда оцінить.

4. Увага.

Ніякі подарунки, квіти, цукерки і діаманти не здатні замінити їй того часу, який ти витратиш на неї.

Навряд чи вона оцінить той факт, що ти стирчиш в офісі з ранку до ночі для того, щоб забезпечити вас. Їй куди важливіше піти з тобою в кіно, прогулятися по парку або просто провести вихідні вдома. Для неї це куди крутіше, ніж твій банальний відкуп грошима.

5. Визнання.

Вона дійсно хоче бути найкращою для тебе. Їй дуже важливо, щоб ти говорив про це їй як можна частіше.

Що вона особлива, сама-сама. Помічав її кращі сторони і іноді замовчував про гірші. Адже дівчатам так важливо бути номером один у будь-яких відносинах.

Всі дівчата бояться залишитися одні. Саме тому вони шукають собі того, на кого можна покластися. Того, хто в скрутну хвилину її не кине, що буде поруч і впорається зі всіма труднощами.

Їй потрібна впевненість у тому, що через пару років ти не проміняєш її на ту, яка буде молодше і красивіше. Дай їй зрозуміти, що ти дійсно хочеш бути з нею, і ніщо не змусить тебе змінити це рішення.

Іноді просто підійти і обійняти її куди більш цінне, ніж подарувати мерседес. Так вона відчуває твою підтримку, і те, що ти поруч. Бути поруч з нею – це не означає бути поруч з нею фізично. А відчувати її, відчувати і розуміти. На це здатні не багато чоловіків, бо у багатьох заблоковані канали почуттів і сприйняття.

6. Бабло вирішує, але не вирішує.

Багато чоловіків думають, що бабло вирішує. Думають, що потрібна фігуру як у Шварца. Що потрібно їздити на крутій тачці і мати п’ятикімнатну квартиру в центрі. І ось тоді-то вона точно буде з ним.

Так, певній категорії жінок саме це і потрібно. Але це абсолютно не ті жінки, з якими ти зможеш побудувати серйозні стосунки. Як тільки твої м’язи сдуются, а свою іномарку ти поміняєш на більш бюджетний варіант, такі жінки розчиняться в повітрі.

Що потрібно дівчині і жінці від чоловіка?! Будь-яка мріє про справжнього чоловіка: сильного, відповідального, здатного приймати рішення і захищати її.

Проблема в тому, що таких залишилося дуже мало.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code