Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як зрозуміти жінку і що потрібно жінці від чоловіка

Як зрозуміти жінку? Саме цим питанням безліч століть задаються чоловіки. Але, схоже, вони так і не наблизилися ні до успіху.

Цілком можливо, що дівчата й самі не завжди можуть зрозуміти, чого ж вони насправді хочуть. Спочатку пишуть собі списки зі ста вимог. В результаті вибирають якогось невдахи, з яких будують своє життя.

Залежно від цілей, які ти переслідуєш у даних відносинах, ти можеш виробити для себе певну стратегію поведінки.

Якщо ти дійсно налаштований на серйозні стосунки, я поділюся з тобою тим, що зрозумів на практиці.

Як зрозуміти жінку, і що потрібно жінці від чоловіка?

  1. Турбота.
  2. Підтримка.
  3. Розуміння.
  4. Увагу.
  5. Визнання.
  6. Що з баблом?

1. Турбота.

Навіть, якщо вона вже давно доросла і самостійна, більше всього на світі будь-яка жінка мріє бути маленькою дівчинкою для свого чоловіка.

Їй хочеться, щоб ти бігав в аптеку, коли вона лежить вдома з грипом, переховував вночі ковдрою, приносив її улюблений шоколад. І ще величезна кількість всяких дрібниць, які можуть здатися тобі повною нісенітницею. Але вони будуть дуже важливі для твоєї дівчини.

Зрештою, саме дрібниці і цінуються найбільше.

2. Підтримка.

Тільки на тій простій підставі, що ти — чоловік. Ти повинен вміти перекладати частину її обов’язків на свої плечі. Не повинен боятися брати на себе відповідальність і бути головним у ваших стосунках.

Якщо ти цього не робиш, то виникає логічне питання: а навіщо ти їй тоді взагалі потрібен? Адже зі всім іншим вона може чудово справитися і без тебе.

3. Розуміння.

Один з головних чинників у відносинах. Ти повинен розуміти, що вона дійсно не може вибрати з двох практично однакових суконь те, в якому піде з тобою на побачення. Іноді через поламаний нігтя в неї може зіпсуватися настрій на весь день.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

І безліч інших жіночих проблем, які здаються нам відвертою дурістю. Але для них вони мають величезне значення. Навіть якщо ти не в силах зрозуміти всього цього, то хоча б просто зроби вид. Вона це правда оцінить.

4. Увагу.

Ніякі подарунки, квіти, цукерки і діаманти не здатні замінити їй того часу, яке ти витратиш на неї.

Навряд чи вона оцінить той факт, що ти стирчиш в офісі з ранку до ночі для того, щоб забезпечити вас. Їй куди важливіше піти з тобою в кіно, прогулятися по парку або просто провести вихідні вдома. Для неї це куди крутіше, ніж твій банальний відкуп грошима.

5. Визнання.

Вона дійсно хоче бути найкращою для тебе. Їй дуже важливо, щоб ти говорив про це їй як можна частіше.

Що вона особлива, сама-сама. Помічав її кращі сторони і іноді замовчував про гірших. Адже дівчатам так важливо бути номером один у будь-яких відносинах.

Всі дівчата бояться залишитися одні. Саме тому вони шукають собі того, на кого можна покластися. Того, хто в скрутну хвилину її не кине, що буде поруч і впорається зі всіма труднощами.

Їй потрібна впевненість у тому, що через пару років ти не проміняти її на ту, яка буде молодше і красивіше. Дай їй зрозуміти, що ти дійсно хочеш бути з нею, і ніщо не змусить тебе змінити це рішення.

Іноді просто підійти і обійняти її куди більш цінне, ніж подарувати мерседес. Так вона відчуває твою підтримку, за те, що ти поруч. Бути поруч з нею – це не означає бути поруч з нею фізично. А відчувати її, відчувати і розуміти. На це здатні не багато чоловіків, бо у багатьох заблоковані канали почуттів і сприйняття.

6. Бабло вирішує, але не вирішує.

Багато чоловіків думають, що бабло вирішує. Думають, що потрібно фігуру як у Шварца. Що потрібно їздити на крутій тачці і мати п’ятикімнатну квартиру в центрі. І ось тоді-то вона точно буде з ним.

Так, певної категорії жінок саме це і потрібно. Але це абсолютно не ті жінки, з якими ти зможеш побудувати серйозні стосунки. Як тільки твої м’язи сдуются, а свою іномарку ти поміняєш на більш бюджетний варіант, таикие жінки розчиняться в повітрі.

Що потрібно дівчині і жінці від чоловіка?! Будь-яка мріє про справжнього чоловіка: сильної, відповідальної, здатної приймати рішення і захищати її.

Проблема в тому, що таких залишилося дуже мало.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зарегистрироватьvся на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code