Press "Enter" to skip to content

Як з’явилася Gore-Tex collection?

Бренд adidas є виробником, який заслужив своє ім’я, як найкращий у сфері спортивного екіпірування та інноваційних технологій. Якщо ви хоча б раз чули про нього, або вже маєте у своєму гардеробі товари фірми, то знаєте, наскільки якісними та функціональними вони є. За всю історію свого існування олейбл пройшов великий шлях, багато співпрацював з відомими селебріті, спортсменами та брендами, і тут ми познайомимо вас з колаборацією з Gore-Tex.

адідас був заснований 98 років тому і його історія почалася з виготовлення капців. Це був Манький сімейний бізнес двох братів з Німеччини. Адольф і Рудольф Дасслери мріяли винаходити спортивні речі, які могли б догодити всім потребам спортсменів і перетворити їхні тренування на справжнє задоволення. Їхнім щасливим квитком стала розробка у вигляді бутси з шипами на підошві, які повністю змінили світ футболу. Після цього околпачив набула світової популярності та в асортименті з неймовірною швидкістю почали з’являтися нові товари. Сьогодні ж у каталозі можна побачити десятки колекцій, сотні виробів, магазини в усьому світі, провідні технології, найвищий рівень якості тощо.

Перейдемо до головної теми!

Співпраця між адідас і Gore-Tex стартувала в 1983-му році, коли з’явилися водонепроникні кросівки “Нью-Йорк”. Ця пара викликала величезний фурор, а на сьогоднішній день колаборація розвивається і поширюється до величезних масштабів.

Мета розробки — дати змогу покупцям займатися справами, які вони люблять, виходити на вулицю, подорожувати, ходити на роботу, зустрічатися з друзями та почуватися комфортно й приємно, а також, позитивно впливати на планету.

Тут представлені найкращі у своєму класі матеріали, конструкції та винаходи, що завжди були обов’язковою умовою Аді Дасслера, і це залишається головною метою донині навіть у дрібницях. Також секретом успіху компанії є приділення маси уваги до того, чого потребують спортсмени, і постійне спостереження за тим, що можна поліпшити, для задоволення їхніх потреб.

adidas Gore-Tex спеціалізується на високоякісному одязі та взутті для активного відпочинку, а завдяки особливим силуетам, складам та унікальним функціям ви можете бути впевненими в максимальному захисті в усіх різновидах місцевості.

З цією лінійкою та багатьма іншими ви можете ознайомитися на офіційному сайті інтернет-магазину фірми просто зараз. Підпишіться на розсилку з найсвіжішими новинами та отримайте додаткові бонуси. Вдалих покупок!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code