Press "Enter" to skip to content

Якості справжнього чоловіка

Що за вираз, «справжній чоловік»? Хочеш, щоб так говорили про тебе? Що саме включає в себе це поняття – “справжній чоловік”?

Для того, щоб змінити себе, потрібно проробляти велику щоденну роботу над собою. Ми ж любимо ставити перед собою цілі і завдання, досягати їх і доводити собі, що можемо. Так само буде і з твоїми якостями справжнього чоловіка.

16 якостей справжнього чоловіка:

 1. Мета.
 2. Повага.
 3. Допомога.
 4. Розвиток.
 5. Лідерство.
 6. Надійність.
 7. Спроможність.
 8. Здоров’я.
 9. Йти до кінця.
 10. Право на помилку.
 11. Вихованість.
 12. Захист.
 13. Вміння сміятися над собою.
 14. Гордість.
 15. Відсутність страху.
 16. Максимальний результат.

1. Мета.

Наявність мети в житті справжнього чоловіка — це найголовніше, що повинно бути. Тому що чоловік з цілями — це амбіційний чоловік, який знає, чого він хоче. І як це отримати. Це чоловік, який може відповісти на питання: «З якою метою я сьогодні прокинувся?».

Якщо у тебе в житті немає мети, значить, у тебе немає яєць. Тому що вести бездумне і безцільне існування може кожен. Нічого не робити з ранку до ночі може кожен. Ні до чого не прагнути в цьому житті може кожен.

А ось встати і змусити себе працювати може тільки справжній чоловік.

2. Повага.

Справжній чоловік з повагою ставиться до жінок. Він не буде грубіянити, навіть якщо це проста касирка в супермаркеті, а не дівчина його мрії. У нього будуть хороші стосунки зі своєю мамою. Він не буде говорити про те, що він вже давно виріс, і у нього вільне і самостійне життя.

Адже твоя дівчина буде звертати увагу на те, яким чином ти спілкуєшся з іншими жінками і робити висновки. Якщо ти не вмієш контролювати свої емоції, це говорить багато про що. Якщо ти так і не навчився стримувати себе і виховати в себе повагу до інших людей, то тобі гріш ціна, як чоловікові.

3. Допомога.

Жити виключно заради себе – сумнівне задоволення. Якщо ти не будеш нікому допомагати, то хто прийде тобі на допомогу в складній ситуації? Вірно, ніхто.

Егоїсти вже давно не в моді. Більше того, вони ніколи по-справжньому не ціпляли дівчат. Дівчина хоче будувати відносини з чоловіком, який буде дбати не тільки про себе, але і про неї. Знаєш про правило бумеранга?

Все, що ми робимо, має повернутися до нас. Так ось це стосується не тільки поганих вчинків, але і хороших. Якщо ти комусь допоміг, потім тобі допоможуть теж. Та й це приємно – робити добре не тільки собі, а й іншій людині. В цей момент ти відчуваєш таку віддачу, що можна йти і звертати гори!

4. Розвиток.

Справжній чоловік ніколи не буде сидіти на місці. У нього завжди буде прагнення розвиватися і вдосконалювати себе. Якщо ти зрозумів, що залипнув в одному стані, тобі терміново потрібно взяти себе в руки і активно починати щось робити.

Люди, які не розвиваються, не працюють над собою, не пізнають нове, не отримують свіжу інформацію, мало кому цікаві.

Йти вперед – це круто. Удосконалюватися – це круто. Ставити перед собою нові виклики та приймати їх – це круто.

Це те, що змусить відчути себе сильним.

5. Лідерство.

Ти повинен займати лідерські позиції хоча б в одному аспекті свого життя: на роботі, серед друзів, у сім’ї. Ти повинен хоч десь відбутися на 100%. І відчувати що ти краще за всіх.

Тільки не плутай це почуття з самозакоханістю. Ти повинен не просто бути кращим за всіх. Ти повинен довести, в чому і чому ти кращий. Але разом з тим ти повинен приймати і поважати інших лідерів з різних сфер.

Тобі доведеться рахуватися з чужою думкою і десь комусь в чомусь поступатися. І це нормально. Тому реалізуй себе хоч в одній із життєвих сфер і день у день доводь своє право на лідерство.

6. Надійність.

Твої близькі люди знають, що завжди можуть покластися на тебе. Що ти не підеш і не підведеш в найважливіший момент. Що ти тримаєш своє слово. Що твоє слово в принципі щось значить.

Інакше всі дуже швидко розчаруються в тобі, включаючи тебе самого.

Людина, яка ні за що не відповідає, не викликає ні в кого довіри. І часто її намагаються уникати. Дружити з ним важко, будувати відносини – тим більше.

Будь-яка дівчина хоче видихнути і розслабитися зі своїм чоловіком. А як вона може розслабитися, якщо ти і надійність поряд не стоять?

7. Заможність.

Ти не повинен змінювати своїх переконань. Ні, це зовсім не означає бути впертим віслюком, який завжди впевнений у своїй правоті. У тебе просто має сформуватися певна думка з низки питань, в яких би ти був впевнений.

Жити з людиною, у якоъ відбувається вічна зміна настрою – це те ще випробування. Постарайся дотримуватися однієї точки зору, не міняти кожну секунду свої погляди і рішення. Це дуже віддає дитинством.

Намагайся уникати такої манери поведінки.

8. Здоров’я.

Справжній чоловік завжди приділяє належну увагу своєму здоров’ю. Він не забиває на себе болт і не думає, що похід до лікаря – це зайва трата часу і грошей. Тому що недоглянутий і хворобливий вигляд здатні відштовхнути від будь-якого.

Коли ти останній раз був у стоматолога? Якщо для відповіді тобі знадобився час, можеш сміливо набирати номер і записуватися на прийом. Жодна дівчина не захоче цілуватися з чоловіком, у якого проблеми з зубами, шкірою, волоссям та іншим.

Для дівчини це буде означати тільки те, що ти абсолютно не стежиш за собою. Ти не любиш себе і своє тіло, і ти не працюєш над собою.

А це дуже сумний висновок, який повинен обходити тебе стороною.

9. Йти до кінця.

Так, у тебе щось може вийти не з першого разу. Так, ти можеш терпіти невдачу за невдачею. Але сказати тобі, що відрізняє справжнього чоловіка від хлопчика?

Це прагнення йти до кінця і ніколи не зупинятися на досягнутому.

Нехай двадцять п’ять разів у тебе нічого не вийде, на двадцять шостий встань і йди. А не забивай на все, розпускаючи нюні. Природно, якщо ти будеш плекати в собі такі думки, нічого хорошого не чекай. Ти у підсумку дійсно станеш невдахою.

Саме тому тобі потрібно виховувати в собі силу волі, бажання досягнення результату, чого б тобі це не коштувало. Тільки в такому випадку тебе можна буде назвати справжнім чоловіком. Тільки в такому разі дівчина буде тобою пишатися, а друзі та колеги – поважати і ставити в приклад.

10. Право на помилку.

Немає у світі таких людей, які ні в чому і ніколи б не помилялися. Що вирізняє справжнього чоловіка?

Уміння прийняти, визнати свою помилку і зробити висновки. Якщо ви посварилися з дівчиною з твоєї вини, не потрібно займати позицію гордого індика і думати, що справжні чоловіки ніколи не просять вибачення. Тому що це нісенітниця. Ти повинен підійти і вибачитися. Визнати, що був не правий.

Помилки роблять нас сильнішими і дарують безцінний досвід, який не можна прочитати ні в одній книзі або підглянути у фільмі. Через це потрібно пройти самому, щоб навчитися більше не повторювати подібних речей.

Але тут дуже важливо не скласти руки і не думати, що раз ти допустив помилку, у тебе нічого не вийшло, то і виправляти своє становище ти не збираєшся. Це дуже слабка позиція.

11. Вихованість.

У тебе повинно бути хороше виховання, адже це стосується всіх сфер нашого життя. Ти повинен знати норми і правила етикету, вміти вести себе за столом. У вихованої людини в цьому житті набагато менше проблем, ніж у дворового бидла.

Тим більше, твоє виховання – це показник інтелекту. Це те, що відрізняє тебе від тварини. Твоє вміння триматися, підносити себе, не сказати якусь дурницю, освіченість.

Тому, якщо ти відчуваєш прогалини в цьому питанні, потрібно заповнити їх. Не потрібно соромитися того, що ти чогось не знаєш. Куди гірше, якщо в тебе навіть немає бажання дізнатися.

12. Захист.

Твоя дівчина і твоя сім’я повинні відчувати себе в безпеці поряд з тобою. Тому що чоловік повинен бути захисником.

На щастя, жодних справжніх і видимих загроз зараз немає в світі. Тому буде достатньо того, що твої близькі будуть знати, що в разі чого, все буде добре.

Це дуже важлива якість у чоловікові. Що поруч з ним дівчина відчуває себе захищеною. Ти повинен бути сильним і витривалим. Гідною опорою для своєї сім’ї. На тебе можна розраховувати, ти допоможеш у скрутній ситуації.

Від таких чоловіків не часто йдуть, тому що саме це почуття безпеки вирішує дуже багато.

13. Вміння сміятися над собою.

Вміння дійсно від душі посміятися над собою і почуття самоіронії – це дуже круті штуки. Це означає, що ти себе любиш, приймаєш таким, який ти є. І в тебе немає комплексів.

З ображеним чоловіком ніхто не хоче мати справи, тому що це щонайменше смішно. Ображатися – це доля дівчат. Це забирає твою мужність.

Спробуй замість образ практикувати іронію над собою. Це допоможе тобі у багатьох аспектах твого життя. Ти будеш простіше до всього ставитися, і життя здасться тобі не таким вже нудним.

14. Гордість.

Ти повинен пишатися своїм життям і собою. Своїм зовнішнім виглядом, професійними навичками та хобі. Адже від цього залежить те, як до тебе будуть ставитися в суспільстві.

Якщо ти сам не будеш себе любити і пишатися собою, то ніхто тебе не полюбить. Невпевненість у собі зчитується в перші секунди спілкування. І потім дуже важко виправити саме цей момент. Тому в твоїх же інтересах відкинути всі страхи і комплекси та навчитися любити себе.

Ти повинен пишатися собою за якісь вчинки і досягнення. Якщо ти цілий день валяєшся на дивані, попиваєш пиво і дивишся футбол, це почуття недоречне.

Стань такою людиною, якого б ти сам полюбив.

15. Страху немає.

Якщо ти відчуваєш страх з будь-якого приводу, навряд чи тебе можна назвати справжнім чоловіком.

Відчувати страх – це нормально. Але постійно боятися всього на світі і бути у владі страху – вже аномалія. Ти повинен чітко розуміти, що є речі, які будуть так чи інакше. І боятися їх немає сенсу. А є речі, які тобі під силу змінити. Потрібно долаючи себе, робити ці речі, тому що іншим способом ти нічого не зможеш змінити.

Борися з собою і кожен раз, коли ти виграєш цю боротьбу, ти стаєш краще. І це буде найкращою нагородою за всі пройдені тобою випробування.

16. Максимальний результат.

Ти завжди повинен робити все, що в твоїх силах, як би важко тобі не було. Якщо ти за щось узявся, то візьми собі за звичку завжди доводити почате до кінця. І завжди отримувати максимум корисного з будь-якої ситуації. Навіть тоді, коли ти думаєш, що сил вже не залишилося.

Саме в цей момент ти повинен працювати і робити в два рази більше. Не дозволяй собі розслаблятися і не допускай негативних думок, тому що це крок назад. А тобі потрібно стати вдосконаленою версією самого себе, працювати на повну силу, намагатися зробити для цього все.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code