Press "Enter" to skip to content

Якою повинна бути ідеальна дружина

У минулій статті ти читав про те, як стати головним у відносинах. Сьогодні я розповім, яку дівчину вибирати в дружини або якою повинна бути ідеальна дружина. Відразу скажу, що ідеальна дружина може бути тільки в ідеального чоловіка.

Чув фразу, що «Дружина повинна бути королевою в гостях, поваром на кухні і повією в ліжку»? Не буду довго розпинатися і розповім про головні якості, якими повинна володіти ідеальна дружина.

якою повинна бути ідеальна дружина

Чому ми зустрічаємося з одними панянками, одружуємося на інших, а міняємо їх іноді взагалі на третє? Що найважливіше в жінці?

Якості ідеальної дружини:

  1. Розуміння і підтримка.
  2. Вона виконує роль жінки.
  3. Вона створює затишок в будинку.
  4. Вона красива і здорова.
  5. Розум і почуття гумору.
  6. Вона займається дітьми.
  7. Вірність.

1. Розуміння і підтримка.

Що я маю на увазі? Вона розуміє тебе в усьому, що відбувається.

Вона бачить твої недоліки і зазнає їх. Не виносить мозок і не намагається переробляти тебе під свої запити.

Вона радіє за тебе і пишаєтьсятвоїми досягненнями, будь то спорт або покер по п’ятницях. Підтримує в різних починаннях, не намагається відмовляти від нових ідей. І не важливо, подобається їй, що ти потопаїш в похід на два тижні, чи ні.

Звідси випливає і відсутність критики, якщо ти десь помилився або робиш не так, як їй хочеться.

Ідеальна дружина тебе надихає, заради неї ще більше хочеться прагнути і домагатися своїх цілей. Ти знаєш, як вона буде пишатися тобою і дякувати за будь-яку приємну дрібницю, хоч і дохлій квітці раз в місяць. Ти надихаєшся її емоційною віддачею.

Також вона дає тобі особистий простір. Розуміє, що, якщо ти багато працюєш, це привід підтримати і похвалити тебе. А не скаженіти, що тебе немає поруч, і надзвонювати, відволікаючи від нарад.

Вона не влаштовує істерик і вирішує конфлікти спокійно. Ти знаєш, що б не відбувалося, в тебе не будуть кидатися посудом, а твій гардероб не полетить з вікна.

2. Вона виконує роль жінки.

І не тільки. Важливо, що вона не бере на себе чоловічі обов’язки. Не лізе в твої справи, не заважає з ними справлятися і не намагається все вирішити сама.

Вона слухається тебе, підпорядковується твоїм рішенням. Може радити щось, але не більше. Вона розуміє та визнає, що чоловік у домі головний.

Якщо ви обидва добре заробляєте, хороша дружина не буде хвалитися своїми успіхами, а похвалить перед знайомими тебе. Свої заслуги вона буде залишати при собі, при тому озвучуючи, що ти – її годувальник.

Якщо ти приносиш в будинок величезного мамонта, забитого на полюванні, вона не фиркає зі словами, що її вчорашній мамонт був пожирніше, і хвіст у нього набагато шовковистіший.

Вона буде радіти всім твоїм досягненням і не буде намагатися конкурувати з тобою ні в чому.

3. Вона створює атмосферу в домі, куди хочеться повертатися.

Звичайно, ти повинен допомагати їй у побуті точно так само, як вона допомагає поповнювати сімейний бюджет. Якщо ви обидва працюєте, ти повинен враховувати, що вона втомлюється.

Але, коли ти притягнув мамонта, хочеться, щоб вона зуміла його і смачно засмажити і красиво подати. В чистому і доглянутому будинку.

Крім того, тобі повинно хотітися побачити її, побути з нею. Знати, що тебе чекає ласка, турбота, приємні слова. Що тебе вислухають і підтримають, нагодують і в постіль покладуть (у всіх сенсах).

Ідеальна дружина розуміє все це і вміє створити в будинку таку атмосферу, яку тобі не замінить ніщо.

4. Вона красива і здорова.

Багато жінок після заміжжя розслабляються, тому що вже не так важливо кому що подобається. І перестають піклуватися про себе так, як раніше. Це поширена ситуація, і ти теж можеш подзабити на себе, коли усвідомлюєш, що тобі більше не потрібно нікого спокушати.

Ідеальна дружина халати часів СРСР і розтягнуті лосини не визнає. І заперечує стереотип класичного подружжя з бігудями на голові кожен вечір і сковорідкою напереваги.

Хороша дружина буде чарівною заради тебе. Вона кожен день буде доводити тобі, що ти зробив правильний вибір, коли одружився на ній.

Також вона буде піклуватися про себе і своє здоров’я, тому що планує одного разу народити тобі здорових дітей.

5. Розум і почуття гумору.

Це дуже важливі якості дружини, тому що скоро вона стане твоїм найкращим другом, і ви будете проводити разом багато часу. А тому з нею повинно бути комфортно, весело і цікаво. І футбол подивитися вона не проти.

Вона вміє тебе розсмішити, і її компанія завжди приємна для тебе. Дуже важливо, щоб ви могли частенько поржати разом, це одна з основ відносин.

Крім того, вона дружить з твоїми друзями і рідними. Вона не підсміюється над фіолетовим волоссям твоєї бабусі і не просить тебе провести час з нею замість перегляду півфіналу чемпіонату з хокею з друзями.

6. Вона займається дітьми.

Якщо вже ми говоримо про шлюб, швидше за все, одного разу в ньому з’являться діти. І ідеальна дружина буде ними займатися. Няні і садки залишаться на крайній випадок, бабусі і хресні – тільки щоб відпочити.

Вона буде вчити дітей, піклуватися про них і виховувати з них гідних людей. Не перекладаючи це на інших і не відволікаючись в перші роки на роботу. Вона буде стежити, щоб вони правильно харчувалися, займалися яким-небудь спортом та творчістю. Буде правильно лікувати їх, приділяти багато уваги їх розвитку.

Вона зробить з дочок справжніх леді. І дасть тобі можливість виховати з синів гідних чоловіків.

7. Вірність.

Вона вірна. Я обійдуся без коментарів про венеричні букети і розвалені сім’ї.

Є ще один важливий фактор, найважливіший! Це те, наскільки ви підходите один одному. Ти можеш довго шукати ідеальну дівчину, але будеш бачити, що у кожної дівчини є свої таргани. Тобі не потрібно шукати ідеальну. Просто знайди ту, у якої таргани подружаться з твоїми. Це запорука успішних відносин.

І пам’ятай головне: що хороша дружина може бути тільки у хорошого чоловіка. Вона не повинна виглядати красиво, смачно готувати і піклуватися про тебе. Вона дійсно щиро хоче це робити. А це дві різні речі.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code