Press "Enter" to skip to content

Жінка vs Шаман

І після того як ми говорили про те, чому чоловіки завжди хочуть тільки сексу, я трохи порозмислю про жінок зі своєї точки зору.

Мужик, зараз пишу пост для тебе, який не зрозуміють жінки. Хоча пост буде українською мовою:)

Трохи тлумачень про жінок від мене: Жінку можна порівняти з шаманом чи магом з якої-небудь гри. Вона володіє неймовірною силою. І той, хто не знає, як користуватися магією в грі, її не виграє.

В основному маги/шамани слабкі, володіють малою кількістю життів і не призначені для боїв. У них інше завдання. Найчастіше вони знаходяться позаду, в тилу.

Незважаючи на це, вони зміцнюють передові позиції і фланги. Покращують можливості тим, хто стоїть попереду, підвищують швидкість атаки, поповнюють життя, відновлюють ману.

Порівняння з грою я не даремно підібрав, тому що це найпростіший спосіб пояснити тобі, якими якостями і можливостями володіє жінка, якщо ти знаєш, як цим всім грамотно користуватися.

Природно, свого шамана чи знахаря необхідно прокачати, щоб він був ще більш досвідчений.

І є ще один момент.

Результат бою залежить не тільки від якостей і здібностей шамана, але і від якості воїна, який стоїть на передовій. Чим сильніше воїн, тим краще у нього показники при дії магії.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code