Press "Enter" to skip to content

Жіночі хитрощі і перевірки у відносинах

Не завжди ти можеш зрозуміти, що ховається за словами і жестами жінки. Вони використовують всілякі хитрощі і перевірки.

Навіщо їм хитромудрі методи і які бувають жіночі перевірки, я розповім в цій статті.

якими бувають жіночі психологічні хитрощі

Традиційні жіночі хитрощі:

 1. Вона змінює свою особистість, щоб підійти тобі.
 2. Її хлопець несподівано перестав існувати.
 3. Вона прикидається щасливою і нормальною.
 4. Їй дуже подобаються всі твої жарти.

Які ж хитрощі жінки використовують для того, щоб домогтися свого?

1. Вона змінює свою особистість, щоб підійти тобі.

На що готова жінка, щоб чоловік, який їй подобається, вважав її своїм ідеалом. Так, вона навіть готова поміняти свої риси, лише б стати «тією єдиною».

Якщо ти «поганий хлопчик», вона з радістю зобразить «хуліганку». При цьому вона буде комфортна у спілкуванні.

Якщо ж ти покажеш себе як хлопця, налаштованого на серйозні сімейні відносини, та ж сама дівчина почне вести себе зовсім по-іншому. Вона скаже, що зовсім не любить вечірки, а воліє укутатись з коханою людиною в простирадло і дивитися вдома романтичну комедію.

І, звичайно, у неї було всього два хлопця).

2. Її хлопець несподівано перестав існувати.

Будь-яка жінка хоче кращого чоловіка. Якщо вона бачить когось перспективного, її середнячок йде на другий план.

Ти згадуєш ваш вечір і розумієш, що тебе ошукали. Жодного разу ні в одному реченні не було натяку на наявність судженого. Більше того, з’ясовується, що у них вже визначена дата весілля.

Просто їй було не вигідно в цей момент розповідати тобі про хлопця. Тоді б вона упустила прекрасний шанс чудово провести час, наповнений божевіллям і романтикою.

3. Вона прикидається щасливою і нормальною.

Вона ніколи не підвищує на тебе голос. Погоджується з твоїми аргументами. Вона одягається вишукано. Завжди готова прийти тобі на допомогу. Ти ніколи не здогадаєшся, що за цим милим станом ховається стерво.

Якщо вона побачила в тобі того, хто їй потрібен, то зі шкіри геть вилізе, щоб приховати всі свої негативні риси. Щоб тебе дістати, вона майстерно прикинеться жінкою твоєї мрії.

Як правило, ця маска скидається в той момент, коли на її пальці виявляється жадане кільце.

4. Їй дуже подобаються всі твої жарти.

Не кожна людина може похвалитися прекрасним почуттям гумору. Але з нею ти відчуєш себе королем стенд-апу. За кожним твоїм жартом слідує нестримний сміх.

Насправді дівчата так спеціально роблять, що тобі хочеться бути смішним. І, сміючись над кожним твоїм словом, роблять тобі гігантський комплімент і завойовують прихильність.

Прийоми жінок, засвоєні ними з дитинства:

 1. Бути таємничою.
 2. Одягатися жіночно і злегка відкрито.
 3. Вміти торкатися.
 4. Посміхатися.

1. Бути таємничою.

Кожна дівчинка з самого юного віку починає розуміти, що надмірна відкритість не притягує чоловіків. Вже в школі вони починають одягати на себе вуаль таємничості.

Ретельно опрацьована методика застосовується жінкою все життя. Спробуйте запитати дівчину, чим вона любить займатися у вільний час. Звичайно, вона розповість про якісь хобі, але все одно залишить щось недомовленим. Вона зробить все, щоб не бути надто зрозумілою і доступною для усвідомлення.

2. Одягатися жіночно і злегка відкрито.

Кожна жінка в курсі, що занадто відверті наряди можуть сподобатися чоловікові тільки у тому випадку, якщо він хоче провести з нею ніч.

Якщо вона налаштована на серйозні стосунки, то постарається показати, що у неї є смак. При цьому вона не упустить випадку продемонструвати вигідні частини свого тіла.

Наприклад, одягне красивий светр, одна сторона якого буде «ненароком» сповзати, оголюючи її плече. Або спідницю, яка в певні моменти буде виявляти розріз.

3. Вміти торкатися.

Дівчина, яка хоче не тільки спокусити тебе, але ще і спробувати вибудувати відносини, буде фліртувати вкрай обережно. Замість відвертих жестів вона використовує ледь помітні дотики.

Наприклад, вона може непомітно доторкнутися пальцями до твоїх. Здавалося б, у цьому немає навіть натяку на флірт. Але вміла і досвідчена дівчина зробить це так, що простий дотик розбудить в тобі масу фантазій і бажань.

4. Посміхатися.

Ніщо не зможе змусити чоловіка розтягнути рот в усмішці, коли він на когось злий. Жінці ж це під силу.

При необхідності вона може зіграти будь-яку потрібну їй роль. Усміхнена людина виглядає в очах іншої людини привабливіше. Дівчата знають це з народження.

Вона буде чарівно посміхатися, демонструючи найкращий настрій. При цьому її може турбувати повна катастрофа на роботі, неоплачені рахунки або сварка з батьками.

Маніпулятивні трюки дівчат:

 1. Вона тебе хвалить.
 2. Вона плаче.
 3. Вона порівнює.
 4. Вона тебе уникає.

Всі люди грають в ігри. Так, ти теж це робиш, маніпулюєш іншими для досягнення своїх цілей. Буває, що ти й сам не помічаєш.

Але якщо ти вмієш маніпулювати іншими, то будь-яка дівчина дасть тобі фору.

1. Вона тебе хвалить.

Який би вчинок ти не зробив, ти одразу отримуєш від неї похвалу, причому. І справді починаєш вірити, що ти особливий.

Нічого поганого в похвалі немає. Адже це один із способів показати, що людину цінують. Але якщо це постійно, вона може спокійно просити тебе виконати будь-яке її прохання. І ти будеш готовий в коржик розбитися, щоб не здатися гірше в її очах.

2. Вона плаче.

Нікому не подобається спостерігати за жінкою, яка плаче. Особливо, якщо до цієї дівчини ти відчуваєш якісь почуття. Вона відразу стає такою слабкою і беззахисною.

Вона знає це, а тому може використовувати сльози як інструмент.

Їй відомо, що коли ти бачиш її плач, в тобі народжується ціла буря емоцій. І може робити це, щоб отримати якусь вигоду від тебе.

3. Вона порівнює.

Коли мудра жінка хоче щось дістати, вона навряд чи буде говорити тобі про це прямо. Замість цього вона приведе приклади, які переконають тебе зробити те, що їй потрібно.

Когось з друзів, родичів чи навіть сусідів. Вона не хоче бути обділеною!

Як правило, це працює. Жоден чоловік не буде терпіти порівнянь. І якщо вона розповість тобі, що зараз в моді сукні якогось певного фасону, ти захочеш знайти їй таке.

Адже ти не дозволиш, щоб хтось вважав тебе недостатньо успішним або жадібним.

4. Вона тебе уникає.

Ця хитрість стара, як світ, але продовжує діяти. Щоб звернути на себе твою увагу, вона почне віддалятися від тебе. Вона прекрасно знає, що ти в цей період переживаєш, і використовує це.

Будь-якій людині відомо, що ми починаємо особливо цінувати щось, коли майже втратили це. Таким чином вона посилає тобі сигнал про те, що ти її скоро втратиш.

Всіх хитрощів і прийомів, які використовують у відносинах жінки, не перерахувати в одній статті. Їх так багато, що вони помістяться хіба що в окремій книзі.

Однак не можна стверджувати, що жіночі хитрощі – це завжди погано. Вся справа в тому – що вона запланувала, це нормальна властивість жінки.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code