Press "Enter" to skip to content

Живи на повну: Вправа

Ти вже знаєш, чому чоловіки бояться красивих жінок.

Тепер давай трохи відвернемося і подумаємо.

Я хочу, щоб ти виконав вправу. Для того, щоб ти відчув ефект від неї, її потрібно повторити мінімум 10 разів. Тоді ти зрозумієш, про що йдеться.

Це вправа універсальна, підходить для хлопчиків і дівчаток. Приклад наведу на хлопчику. Тому, якщо ти дівчинка, то просто підстав свої цінності під цю вправу.

Уяви собі, що ти вже старий, і років тобі десь 80. Ось ти сидиш на лавочці або вдома перед телевізором, а все твоя життя вже пройшло.

Тобі подобається твоє життя?

Ти його прожив, так як хотів? Ти любив? Що у тебе було такого веселого, що ти можеш розповісти своєму онукові?

Скільки разів ти робив ті божевільні вчинки, з яких потім народжувалися найзахопливіші історії? Скільки разів ти лазив до дівчат в общагу? Скільки разів ти подолав страх? Як часто тобі перехоплювало подих? Вичавив чи ти той максимум від життя, поки був молодий?

У старості частіше шкодуєш про те, чого не зробив, ніж про те, що зробив. Найбільше літні люди жалкують про втрачені моменти! А скільки моментів втрачаєш ти в своєму житті або вже втратив? А скільки готовий ще втрачати? Чим старше стаєш, тим більше залишається у минулому.

Ти повинен повністю зрозуміти і уявити собі цю картинку. Як тобі 80 років, і ти сидиш перед телевізором і озираєшся на своє життя. І повторити цю вправу кілька разів, тоді ти відчуєш ефект.

Сконцентруйся максимально і будь чесним з собою. Коли виконуєш цю вправу, відключи всі гаджети, музику. Тебе повинна оточувати тиша, ти повинен бути один.

Не роби цю вправу в будинку. Іди в парк, знайди безлюдну лавочку і поринь у свої думки, дай волю фантазії.

Що ти можеш сказати про своє життя? Цікаве? Захоплююче? Насичене? Режисер би захотів зняти фільм про твоє життя? Задумайся.

Будь я немічним дідом, я собі сказав: роби помилки, синку, помиляйся. Лажай як можна більше, падай, вставай, хочеш – роби. Пробуй, не бійся, не стій на місці, рухайся вперед. Насолоджуйся моментом, він може вже ніколи не повторитися.

Лови момент, живи сьогодні!

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code