Чи всі чоловіки щасливі у шлюбі? Одружуватися чи ні?
Одних гріє думка, що вдома чекає з вечерею рідна людина. Інших дратує відсутність свободи. Чи варто одружуватися?
Деякі так сумують за холостяцьким життям, що намагаються імітувати її, коли дружини немає поруч.
Я розповім, як одружитися і залишитися холостяком:
- Коли краще бути одному?
- Не одружуйся, якщо це про тебе.
- Плюси холостяцького життя.
- Неправильна поведінка чоловіків.
- Як бути холостим, залишаючись одруженим?
1. Коли краще бути одному?
Що хорошого в самоті? Адже колись кожен з чоловіків прийняв рішення і створив сім’ю. Чому вони починають сумувати за колишнім життям?
З самого дитинства нас напихають стереотипами про те, що по-справжньому добре може бути тільки тоді, коли у тебе є пара. Тобто самотня людина за визначенням нещасна чи навіть неповноцінна.
Мало хто вміє бути щасливим на самоті. Як іншій людині буде з тобою добре, якщо тобі самому з собою погано? Чи варто одружуватися?
Ще, впливає страх залишитися одному, бути нікому не потрібним. І якщо неодружений чоловік певного віку – це дивно, самотня жінка-однолітка – взагалі сумний варіант. Коли одружуватися?
2. Не одружуйся, якщо:
- Відчуваєш, що час іде. Якщо «так треба», «вже пора» або «вона – людина хороша».
Коли ти поспішаєш, ти не знайдеш ідеально підходящого людини, як мінімум. Завжди став питання «на кому одружуватися?» вище, ніж «коли одружуватися?». І нікого не слухай.
- Ти до неї звик. Далеко не найкраща причина для одруження. На жаль, ми успішно плутаємо звичку з прихильністю.
Запитай себе, чи хочеш ти прожити своє життя з нею? Вона надихає тебе? Є причиною твоїх досягнень? Чи все тобі в ній подобається?
Цей вибір назавжди, подумай добре.
- Ти не готовий віддатися відносинам. Шлюб – це робота. Праця, яка постійно вимагає віддачі.
Необхідно йти на компроміси, вчитися вгадувати бажання своєї партнерки, робити знижку на її емоційний стан, намагатися радувати.
Ти готовий займатися цим постійно, без відпустки? Людина, дозріла для відносин, коливатися з відповіддю не стане.
3. Плюси холостяцького життя:
- Свобода. Ти можеш все, що хочеш. У всіх сенсах.
Спілкуйся з десятками панянок. Ходи за пивком в годину ночі. Спи, з ким хочеш і коли хочеш. Зустрічайся з друзями, скільки влізе. Розкидай шкарпетки, якщо припекло. Рвони в інше місто до старих знайомих.
І ніякого контролю.
- Більше грошей. І відсутність відповідальності. Поки ти один, весь заробіток можеш витрачати на себе. Давно хотів нові клюшки, а вона все відмовляла?
Тепер ти несеш відповідальність тільки за себе. Може, це не так весело, як з дівчиною, але тепер у тебе багато дівчат. =)
- Більше часу. Все, що ти витрачав на неї, тепер теж твоє. Займайся хобі, саморозвитком, улюбленими справами. Тепер ти наданий самому собі.
Зосередься на кар’єрі або тому, що тебе захоплює, і добивайся висот.
Деякі чоловіки намагаються сидіти на двох стільцях. Хочуть насолоджуватися плюсами холостяцького життя, поки вони одружені.
4. Неправильно:
- Ти фліртуєш з кимось, крім дружини.
Флірт – весела і емоційна штука. І ти фліртував з дружиною, коли за нею доглядав. Часто у відносинах люди перестають це робити і тонуть в побуті.
З малознайомою дівчиною ж похихотіти – куди цікавіше.
Ти знаєш, як приємно отримувати компліменти від дівчат-колег, ти частково для них гарно одягаєшся. Але якщо це важливіше, ніж подобатися самому собі і коханій, то подумай, чому так.
- Ти багато розповідаєш про свій шлюб.
Як це було з пригодами, якими так приємно хвалитися.
Сім’я – інша історія. Сміття з хати виносити не прийнято. Намагайся багато не розповідати про сварки. Ви можете стати об’єктом пліток.
Відділяй особисте від того, чим можна поділитися. Тільки ви двоє знаєте, що було насправді і як ви це відчули.
- Ти не носиш обручку.
Натирає, незручно, забуваєш? Руки набрякли від спеки? Неважливо.
Для дружини – це твій головний аксесуар. Символ любові. Ознака, що ти зайнятий. Якщо є причини це приховати, задумайся, які.
- Ти ведеш себе, як холостяк.
Ти не до кінця чесний з дружиною, щось недоказуєш, відмахуєшся. Ти обговорюєш дівчат з друзями, як це було, коли ти був вільний. Ти затримуєшся після роботи, не поспішаєш додому. Не попереджуєш, якщо тобі треба поїхати.
Ти навмисно потрапляєш в небезпечні ситуації. Погоджуєшся ходити по барах і спілкуєшся з легкодоступними дівчатами. Лазиш по сторінкам дівчат в соціальних мережах. Намагаєшся відгризти шматочок минулого життя.
Загалом, ти незалежний і частенько забиваєш болт на ту, хто любить тебе і чекає.
5. Як же бути одруженим і залишатися холостим?
Свобода. Це слово гріє всіх, що пережили розлучення.
Але через час, наситившись нею і всіма плюсами холостяцького життя, ти починаєш відчувати, що готовий почати нові стосунки.
Чіпси і пиво залишаються осторонь, у розкладі з’являється спорт. Відомий факт, що багато сильно поправляються у шлюбі. Підсвідомість каже, що нікого чіпляти вже не треба. Щоб отримати секс, майже не треба напружуватися.
Отже, ти шукаєш нову дівчину. А, значить, елемент свободи нас цікавить не так вже сильно. Її вистачає на деякий час, але потім знову з’являється потреба у флірті, залицяннях, хорошому сексі.
Все це можна мати в шлюбі з власною дружиною. Ти можеш фліртувати з нею, мотивувати стежити за собою, займатися сексом в несподіваних місцях.
Секрет того, як, одружившись, залишитися неодруженим, простий: не дай життю стати одноманітним. Не допускай, щоб відносини тонули в побуті.
Be First to Comment