Press "Enter" to skip to content

Як дізнатися, що дівчина тобі зраджує

Довіра – одна з головних речей, на яких будуються нормальні відносини. З початку ти і не подумаєш про те, що робити, якщо дізнаєшся, що дівчина тобі зраджує.

Якщо ти раптом ловиш себе на думці, що став підозрілим, а у твоєї дівчини змінився стиль поведінки, не потрібно відразу впадати в паніку. Варто звернути увагу на деякі речі. Як зрозуміти, що дівчина тобі зраджує?

А взагалі, я розробив для тебе оптимальну модель поведінки з дівчиною. І ніхто не буде тобі зраджувати! Отримай робочу модель поведінки з дівчиною і стань лідером у відносинах!


Зрада дівчини та її ознаки. Як зрозуміти, що дівчина зраджує:


  1. Вона стала приділяти більше уваги своїй зовнішності.
  2. Вона віддалилася від твоєї родини.
  3. Вона віддалилася від твоїх друзів.
  4. Вона відмовляється від сексу з тобою.
  5. Вона перестала звертати на тебе увагу.
  6. У неї немає часу для того, щоб бачитися з тобою.
  7. Вона приховує від тебе свій телефон і комп’ютер.
  8. Вона стала пропадати на довгий час.
  9. Вона стала говорити про нову людину.
  10. Вона стала лаятися з тобою більше, ніж зазвичай.
  11. Вона плутається у своєму розпорядку дня.
  12. Вона стала активно цікавитися своїм розпорядком дня.

1. Вона стала приділяти більше уваги своїй зовнішності.


Якщо у твоєї дівчини з’явилася величезна кількість нових речей, але разом ви виходите кудись вкрай рідко, задумайся, для кого вона вбирається?

Природно, вона може бути просто шопоголіком. Але якщо ти не помічав за нею раніше такої поведінки, то це не дуже хороший знак. Може бути, у неї з’явився хтось, хто їй симпатичний. І на кого вона хоче справити враження своїм зовнішнім виглядом.

Виключно цей пункт не доводить те, що дівчина тобі зраджує. Придивися до інших ознак зради.


2. Вона віддалилася від твоєї родини.


Припустимо, у твоєї дівчини дуже хороші відносини з твоєю сім’єю. Але ти став помічати, що останнім часом все змінилося. Припустимо, твоя дівчина завжди з радістю зідзвонювалася з твоєю мамою або ходила по магазинах з твоєї молодшою сестрою, але вже давно не робить ні того, ні іншого.

Коли ти пропонуєш їй заїхати в гості до твоєї сім’ї, вона робить це неохоче або ж взагалі шукає відмазки. Таку дивну поведінку можна пояснити почуттям провини, яку дівчина буде відчувати в присутності твоїх родичів.

Отже, вона поспішає скоротити будь-які контакти для того, щоб уникнути неприємних відчуттів. Крім того, це може бути сигналом про те, що вона хоче закінчити ваші відносини.


3. Вона віддалилася від твоїх друзів.


Практично така ж ситуація, як і з сім’єю. Якщо твоя дівчина завжди з радістю ходила на зустрічі з твоїми друзями, а потім різко перестала це робити, нічим хорошим це не закінчиться.

Або вона хоче розлучитися з тобою, або вона зраджує тобі і відчуває почуття провини. У тому випадку, якщо це стало надто очевидним, тобі треба прямо у неї запитати, що відбувається, і чому вона так віддаляється від твоїх друзів.

Цілком можливо, що у неї можуть бути свої причини, про які вона не хотіла чи соромилася тобі говорити.


4. Вона відмовляється від сексу з тобою.


У тому випадку, коли чоловік зраджує жінці, він збільшує кількість сексу. Жінка ж веде себе інакше. Швидше за все, вона буде знаходити причини, щоб не займатися з тобою сексом.

Якщо твоя дівчина закохалася, то у неї просто може зникнути до тебе фізичний потяг. Або ж вона буде відчувати почуття провини за те, що спить одночасно з двома чоловіками. Таким чином в цій схемі ти станеш зайвим.

Якщо раніше у вас ніколи не виникало проблем з сексом, він був регулярним, а зараз все стало погано. Це може означати, що вона знайшла собі коханця. Також вона може почати приховувати своє тіло, їй буде неприємна думка про те, що ти бачиш її голою.


5. Вона перестала звертати на тебе увагу.


Сварки бувають у всіх пар. І це абсолютно нормально. Куди гірше, коли їх немає. Якщо ти став помічати, що твоїй дівчині наплювати на ті речі, які раніше її не могли довести до божевілля, щось пішло не так.

Тобто, вона думає про іншу людину, повністю захоплена ним. А що там відбувається у вашому повсякденному житті – це вже справа десята.

Не потрібно спеціально провокувати її і робити такі речі, які їй явно не сподобаються, щоб перевірити її реакцію. Краще все спокійно з’ясувати і запитати прямо, що відбувається між вами. І чому вона раптом стала до тебе така холодна. Можливо, у неї вистачить сміливості, щоб сказати тобі правду.


6. У неї немає часу для того, щоб бачитися з тобою.


Припустимо, раніше ви завжди проводили вихідні разом, а тепер у неї з’являються якісь невідкладні справи. Або по середах ви ходили в кіно, а тепер вона каже, що записалася на курси. На твої пропозиції провести час разом вона відповідає відмовою, посилаючись на постійну зайнятість.

Вона раптом стала ходити в тренажерний зал? Або регулярно стала затримуватися на роботі? Не думав ти, що це тільки чоловіча відмазка?

Якщо вона вбирається, чепуриться, включає музику і у неї грайливий настрій, то вона йде на побачення до іншого чоловіка.


7. Вона приховує від тебе свій телефон і комп’ютер.


Якщо раніше вона могла залишити свій телефон, де завгодно, то зараз вона скрізь носиться з ним. Щонайменше, це виглядає дивно. Так само справи йдуть і з ноутбуком. Раніше вона спокійно давала тобі ним користуватися, а зараз поставила пароль і рідко його включає при тобі.

У тому випадку, якщо ти застукав її на якомусь листуванні, не бійся запитати її про те, з ким вона спілкується. І далі спостерігай за її реакцією. Якщо вона буде занадто емоційною або дівчина не зможе моментально сказати, з ким вона переписується, то все відразу стає ясно.


8. Вона стала пропадати на довгий час.


Якщо ти став помічати, що вона пропадає на досить тривалий час, то це вірна ознака. Якщо ти дзвониш їй або пишеш, а вона відповідає через кілька годин, посилаючись на те, що в телефоні сіла батарейка, вона явно щось приховує від тебе.

На таке можна закрити очі раз або два. Але якщо це відбувається регулярно, нічого хорошого не чекай. В наступний раз при зустрічі обов’язково запитай у неї, чим вона була так зайнята, що не змогла відповісти на твій дзвінок. І уважно дивись за тим, як і що вона тобі відповість. Якщо у неї несподівано змінився вираз обличчя або з’явилося збентеження, то вона сама себе видала.


9. Вона стала говорити про нову людину.


Вона могла як би ненавмисно вимовити чиєсь ім’я. Людини, яку ти не знав. І про яку вона тобі ніколи нічого не розповідала. Це може бути її новий колега, друг її знайомих або просто хлопець, з яким вона познайомилася в інтернеті.

Ти можеш задати кілька запитань про нього, запитати хто він такий. Якщо при цьому вона стане виходити з себе, занадто нервувати або взагалі влаштовувати сварку, це значить, є що приховувати. Можливо, це той, з ким вона тобі зраджує.

Також тобі варто звернути увагу на її міміку наступного разу, коли ти почнеш розмовляти про цю людину. Якщо її обличчя буде виражати провину або збентеження, вона видасть себе.


10. Вона стала лаятися з тобою більше, ніж зазвичай.


Зрозуміло, що раніше у вас були конфлікти і сварки. Але зараз у тебе складається враження, що кожен твій крок або слово дратують її. Вона може сваритися з тобою десять разів в день, не називаючи толком причини.

Також є велика ймовірність, якщо ви майже перестанете лаятися. Чому? Та тому що вона забила на тебе болт. Їй вже все одно, де ти косячиш і що не так робиш. Її увагу займає коханець.

Їй просто плювати, і сварки більше не цікавлять її.


11. Вона плутається у своєму розпорядку дня.


Припустимо, вона говорить тобі, що пішла з подругою в кіно. А коли ти питаєш, про що був фільм, вона дивується, про що ти. Чи ти пропонуєш зустрітися після роботи, а вона каже, що зайнята. Але толком не може відповісти, чим саме.

Загалом, як тільки твоя дівчина починає плутатися в показаннях, стає ясно, що вона від тебе щось приховує. Тобі залишається з’ясувати тільки, що саме.

Звичайно, вона може влаштувати тобі сюрприз на день народження або на будь-яку іншу дату. І тоді ти будеш відчувати себе ідіотом, що підозрював її в таких речах.

Але цілком можливо, що у неї з’явився інший чоловік.


12. Вона стала активно цікавитися твоїм розпорядком дня.


Наприклад, вона постійно запитує тебе про те, в якому саме барі ти зустрічаєшся з друзями. Або де у вас проходить корпоратив. В який торговий центр ти поїхав.

Вона починає уточнювати кожну деталь, час, місце. Не бійся задавати у відповідь питання в стилі «А що?» «Чому ти питаєш?» або «Чому ти раптом різко цим зацікавилася?».

Як мінімум, ти зможеш зрозуміти з її відповідей, бреше вона тобі чи ні. І почути, чи буде вона викручуватися або прямо відповість на питання.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code