Press "Enter" to skip to content

Як збуджувати дівчину

В мистецтві спокушання дуже велику роль відіграє збудження. Як же збудити дівчину?

Якщо ти зумієш все зробити правильно і грамотно, можеш трахнути її вже на першому побаченні. Як це зробити, я розповім тобі в своїх статтях.

як возбудити дівчину

Тут потрібно враховувати всі моменти і фактори. Як збуджувати дівчину? Отже, поїхали!


Як збудити дівчину?


  1. Зовнішній вигляд.
  2. Обстановка.
  3. Слова.
  4. Міміка і рухи.
  5. Ласки.
  6. Поцілунки.

1. Зовнішній вигляд.


Якщо ти думаєш, як збудити дівчину на побаченні, в першу чергу зверни увагу на свій зовнішній вигляд. Як мінімум, ти повинен виглядати охайно. Як максимум – справити враження стильного хлопця.

Ти повинен бути чистим, підтягнутим, спортивним, доглянутим. Образ повинен бути доречним. Не ударяйся в крайнощі типу костюма-трійки або спортивного. Стиль casual – самий підходящий для першого побачення.

Вибери хороший парфум, але не переборщи з ним. Пам’ятай, що головна мета полягає в тому, щоб вона тебе захотіла.


2. Обстановка.


як збудити дівчину на побаченні

Те місце, де проходить ваша зустріч, дуже впливає на кінцевий результат. Дівчині потрібно бути спокійною і розслабленою. Вибери таке місце, де їй буде максимально комфортно. Обстановка повинна бути невимушеною, легкою.

Її ніщо не повинно відволікати, дратувати або турбувати. Простеж за тим, щоб вона максимально могла забутись і думати тільки про тебе і про вас.

У напівтемряві кінотеатру буде більше шансів перейти до інтимності, ніж у зоопарку. Вогні нічного міста романтичніше битви клоунів. Вибери місце, яке налаштовує на інтим. Наприклад, лаунж-бар з приглушеним світлом, кальянна або чайна.

Якщо ти вже притягнув її додому, теж притуши світло. Включи настільну лампу. Якщо вона занадто яскрава, накинь на неї футболку або що-небудь інше. Створи затишок і романтику.


3. Слова.


Спочатку слова, тільки потім переходимо до пестощів і поцілунків. Які? Не настільки важливо. Важливіше, як ти будеш їх вимовляти. Інтонація, тембр, близькість до дівчини. Говори емоційно, додавай артистизм, щоб твою мову хотілося слухати.

Ти повинен говорити не напружено і досить повільно, щоб викликати в неї почуття спокою і довіри. Іноді можеш перейти на шепіт. Це торкне її, але вибери найкращу для цього тему.

Говори з нею на інтимні теми – це початок збудження. Будь максимально щирим, не потрібно придумувати собі образ героя-коханця. Але зачіпай особисте, питай про її уподобання, це може розгарячити в ній бажання.

Відверто говори компліменти і що ти її хочеш. Будь певен, не соромся, не відводь від неї погляд.


4. Міміка і рухи.


Приблизно 80% інформації співрозмовник отримує невербально. Ретельно стеж за своєю ходою, поставою, мімікою та іншим.

Все, що дівчина повинна бачити в тобі – це розслабленість, силу, мужність і впевненість. Тоді їй з тобою буде добре і комфортно, і тільки в такому разі вона зможе дивитися на тебе, як на чоловіка. Це вкрай важливо.

Випромінюй надійність, дай їй зрозуміти, що вона в повній безпеці з тобою. Це сильно збільшить твої шанси, повір. Будь ласкавим, але і трохи грубуватим, злегка посміхайся, викликай довіру.

Використовуй широкі жести, розкутіші, нічого не соромся. Це дуже розташовує до тебе.

Твоя напруга може сильно зіпсувати тобі гру. Вір у те, що ти говориш, будь розкутим.


5. Ласки.


Після того, як всі інші фактори враховані, можеш переходити до пестощів. Жіноча шкіра в шість разів ніжніше, ніж чоловіча. Саме тому жінки сильніше потребують обнімашки.

Не варто відразу чіпати її стегна, груди або сідницю, це перебір. Хоча є панянки, які будуть раді і такій поведінки. Особливо, якщо ти вже добре її підігрів.

Краще починай з меншого: погладжування руки, приобніми її за плечі. Одна з ерогенних зон дівчат – це шия, так що можеш ненароком торкнутися її, поправляючи зачіску. Фантазуй і не бійся діяти.

Ще один лайфхак: торкайся до дівчини тильною стороною долоні, це заводить панянок набагато більше. І дивись на неї! Дивись та бач. Невербально вона буде показувати набагато більше, ніж вербально.


6. Поцілунки.


Дівчата люблять ніжність. Постарайся вкласти у свій поцілунок саме такий посил. Особливо, якщо ви недавно знайомі. Поцілунком можна буде багато чого сказати і багато чого зрозуміти. Ти відчуєш, наскільки вона пристрасна, наскільки вона жіночна.

Зухвалість і жорсткість будеш проявляти після. Для цього потрібно буде створити особливий настрій, який підхопить і вона.

Вуха і шия – ті місця, на яких було б непогано зробити акцент. Прошепчи на вушко якийсь комплімент. Твоє дихання біля її шиї буде додатковим плюсом.

Жінка – це практично суцільна ерогенна зона, користуйся її чутливістю!

Жінки кажуть, що якщо ти не вмієш цілуватися, значить, у ліжку ти колода. Пам’ятай про це і прокачуй навички, в яких у тебе є прогалини.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code