Press "Enter" to skip to content

Як повернути пристрасть у відносини

Коли ти починаєш зустрічатися з дівчиною, питання, як повернути пристрасть у відносини, що тебе хвилює в останню чергу. Але пройде час, і ти зрозумієш, що чогось тобі не вистачає.

Ви звикнете один до одного, розпочнеться спільний побут.

Запам’ятай правило: якщо ти хочеш повернути емоції у ваші відносини, спочатку поверни пристрасть в спальню. Я розповім тобі про прості способи, які допоможуть пробудити і повернути пристрасть і емоції у ваші відносини.

Що робити, щоб повернути пристрасть у відносини?

 1. Визнай, що ваш секс вже не такий, як був раніше.
 2. Переконайся в тому, що сексуальне життя – це ваша єдина проблема.
 3. Говори про проблеми в спальні.
 4. Будь готовий до романтики.
 5. Роби романтичні вчинки.
 6. Займайтеся сексом в нових місцях.
 7. Спробуйте нові пози.
 8. Говори брудні слівця своїй дівчині.
 9. Подивіться удвох щось сексуальне.
 10. Працюй над відносинами.

1. Визнай, що ваш секс вже не такий, як був раніше.

На самому початку відносин ти не міг насититися своєю дівчиною. А провести без сексу кілька днів здавалося чимось з області фантастики. Дике сексуальний потяг було присутнє завжди.

Але зараз, коли ви вже довго разом, секс став буденним.

Я розповім тобі про деяких пунктах, по яким ти зможеш визначити, що у тебе проблеми в сексі:

 • якщо ти не можеш пригадати, коли в останній раз займався сексом зі своєю дівчиною. Це значить, що він у тебе був дуже давно. Або був абсолютно ніяким, раз ти його навіть не запам’ятав;
 • якщо ти перестав стежити за собою перед заняттям любов’ю. Не біжиш у ванну, не поливаючи себе парфумами, не вибираєш гарні труси. Зараз тобі все одно, що відбувається у вас в спальні;
 • якщо секс для тебе став обов’язком. Не для задоволення, а просто чому б і ні. Ти не жадаєш свою жінку, а просто удовлетворяешься;
 • якщо твоя дівчина більше не збуджує тебе. Так, це жахливо, але і цю проблему можна вирішити, якщо докласти досить зусиль.

2. Переконайся в тому, що сексуальне життя – це ваша єдина проблема.

Можливий варіант, що відсутність пристрасті – це наслідок інших проблем, які виливаються в такому вигляді.

Потрібно зрозуміти, чи все нормально в інших аспектах. Кілька пунктів, які допоможуть тобі краще розібратися в тому, що насправді між вами відбувається:

 • якщо ти відчуваєш, що ви віддалилися один від одного. Ви більше не діліться важливим, особистим. Чи тобі просто не цікаво, чим вона займається;
 • якщо ти розумієш, що ти більше сваришся і перебуваєш в депресії, ніж відчуваєш себе щасливим.

3. Говори про проблеми в спальні.

Якщо в інших сферах у вас немає проблем, і всю гармонію псує тільки відсутність пристрасті, розмова має вийти. Він може стати першим серйозним кроком на шляху вирішення проблеми.

У розмові обов’язково скажи, що ти її дуже любиш, просто вам потрібно дещо над чим попрацювати.

Коли ви зійдетеся на те, що у ваших стосунках дійсно не вистачає пристрасті, ви повинні обговорити причини, за якими це відбувається. Спробуйте зрозуміти, чому так вийшло.

4. Будь готовий до романтики.

Ти ніколи не зможеш повернути пристрасть у відносини, якщо будеш ходити по квартирі в розтягнутих треніках і майці-алкоголичке.

Стеж за особистою гігієною. Навіть якщо у тебе завал на роботі і ти не знаєш, куди бігти і за що хапатися, фізичний потяг може виникнути коли завгодно. Важливо бути готовим до такого моменту.

Це стосується не тільки тебе, але і твоєї дівчини. Ви обоє повинні стежити за собою, щоб залучати один одного.

Ясна річ, що важко постійно виглядати добре, тим більше якщо ви живете разом. Але хоча б постарайся бути доглянутим, носи чистий одяг, яка не буде на десять розмірів більше тебе.

5. Роби романтичні вчинки.

У вашому будинку повинна панувати атмосфера романтики. Постарайся зробити так, щоб було чисто, і вдома приємно було перебувати. Подбай про те, щоб в спальні було свіже білизна. Якщо у вашому випадку це її обов’язки, то допомагай хоча б по дрібницях влаштовувати затишок.

Запрошуй її на побачення хоча б раз у два тижні. Кіно, театр, ресторан або просто затишний вечір вдома зі смачною вечерею і пляшкою вина створять правильну атмосферу і налаштують вас на потрібну хвилю;

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай “Жіночо-чоловічий розмовник”.

Прочитавши його, ти:– розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

– чого хоче дівчина насправді

– і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Не забувай про джентльменську поведінку. Намагайся завжди відкривати дівер перед нею, пододвигай стілець, подай руку. Саме на таких дрібницях і будуються відносини.

6. Займайтеся сексом в нових місцях.

Як тільки ви поринете в романтичну атмосферу і ваші відносини вийдуть на новий етап, саме час згадати про секс.

Якщо ти хочеш повернути пристрасть, забудь про стандартні заняття любов’ю будинку у звичній ліжку. Вам потрібно щось змінювати, і чому б не поекспериментувати з місцем?

Ви можете зайнятися любов’ю будинку, але в такому місці, в якому ви раніше цього не робили. Наприклад, душ, кухонний стіл, підвіконня, пральна машина. Подумай про те, де ти завжди хотів зайнятися сексом, але так і не ризикнув.

Якщо вам не вистачає екстриму, подумай над тим, щоб зайнятися сексом в гостях.

Море – завжди гарна ідея, тому ви можете поїхати у відпустку. А вже там все буде сприяти тому, щоб ви розслабилися, насолоджувалися один одним і знову повернули пристрасть;

Не списуй з рахунків машину, парки, кабінки для переодягання або, на крайній випадок, туалет в громадському закладі.

7. Спробуйте нові пози.

Якщо ти розумієш, що ви займаєтеся сексом в одній або двох позах, потрібно це змінювати. Без різноманітності не буде пристрасті і потягу. Пристрасть – це завжди щось нове або бажання це нове спробувати.

Забувай про місіонерську позу і кардинально міняй ваші традиції в ліжку.

Потрібно змінити те, що увійшло у вас в звичку. Припустимо, якщо ти завжди займаєш позицію зверху, поміняйся місцями з дівчиною. Але завжди прислухайся до її відчуттів і побажань. Якщо їй це буде не подобатися, не потрібно її примушувати.

8. Говори брудні слівця своїй дівчині.

Вульгарні та непристойні слова можуть повернути пристрасть у ваші стосунки. Ти можеш сказати їх в ліжку по телефону. Не варто перегинати палицю і обзивати її матюками. Пам’ятай про те, що вона може не зрозуміти, який зміст ти вкладаєш.

Почни пішло розмовляти з нею перед тим, як ви зберетеся йти в спальню. Якщо вона в хорошому настрої, скажи їй, що ти хочеш з нею зробити прямо зараз.

Спробуй говорити якісь брудні слівця в той момент, коли ви займаєтеся сексом. Багато дівчат люблять, коли з ними грубі в ліжку, але не завжди зізнаються в цьому.

9. Подивіться удвох щось сексуальне.

Подивіться разом порно або еротику. Так, це може здатися дивним. Але багато хто так робить.

Саме таке спільне проведення часу може повернути пристрасть у відносини. Допоможе випробувати фізичний потяг і знайти нові рішення. Може, вам захочеться спробувати те, чого раніше ніколи не пробували.

Порно – джерело ідей. Не факт, що вона захоче повторити. Але збудиться – так точно.

10. Працюй над відносинами.

Якщо ти хочеш, щоб у вас зберігалися нормальні сексуальні стосунки, доведеться завжди працювати над цим. А краще, якщо ви удвох будете приділяти цьому питанню достатньо уваги.

Є кілька способів, які допоможуть тобі в цьому:

 • спілкуйся зі своєю дівчиною. Будь відкритим, умій слухати, щиро висловлюй свою думку. Зроби так, щоб ти був першим людиною, з яким вона захоче поговорити, якщо у неї щось трапиться;
 • скажи, як багато вона значить для тебе, що тільки вона може зробити тебе таким щасливим.

  Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

  Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

  – Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

  – 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

  – Мислення успішного чоловіка

  Пройшовши цей курс,ти:

 • Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
 • Почнеш мислити як успішний чоловік
 • Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

  Зареєструватися на курс

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *