Press "Enter" to skip to content

Як вибрати дружину?

Сьогодні в тренді вільні стосунки. Максимум – цивільний шлюб.

Чоловіки не хочуть одружуватися. Жінки кричать, що від чоловіків одні клопоти. Обіймають котів ночами. А ми – незнайомок.

Тому не так просто знайти жінку, з якою захочеться провести життя.

Але все в твоїх руках. Гідних дівчат теж чимало. Як її визначити?

як вибрати дружину


При виборі дивись на позитивні якості:


  1. Вона по-жіночому прокачана.
  2. У неї є захоплення, хобі і власне життя.
  3. Ваші очікування збігаються.

1. Вона по-жіночому прокачана.


По-перше, така дівчина завжди добре виглядає. Можеш забути про те, що таке розтягнуті домашні лосини і бутерброди на ніч. Вона любить себе і буде стежити за зовнішністю.

Емоційна зрілість теж грає важливу роль. Вона повинна вміти розставляти пріоритети, мати власні принципи і погляди. Вона знає, чого хоче від життя і від тебе. Вона ставить перед собою цілі і досягає їх.

Вона в курсі, якою повинна бути справжня жінка. Знає, чого ти чекаєш від неї, як від дружини і від матері. Розуміє, яким повинен бути міцний шлюб. Якщо вона візьметься будувати його разом з тобою, то буде повністю вкладатися в це, так як звикла все робити якісно.

Вона негативно ставиться до розлучення. Якщо жінка готова вирішувати проблеми розставанням, вона тобі не підходить. Статусному чоловікові – статусна жінка.


2. У неї є захоплення, хобі і власне життя.


Цей пункт випливає з першого.

Творчість, кар’єра, захоплення, спорт. Гідна жінка буде витрачати час на те, що їй подобається. Буде прокачуватися по-своєму. А не дивитися мексиканські серіали, монотонно помішуючи борщ і деградуючи.

Така жінка не буде контролювати тебе або робити з твого життя – загальне, скрізь пхаючи носа. Вона самодостатня, і у неї купа занять для вільного часу. Підтримуй її в цьому і цікався тим, що для неї важливо.

Вона встигає розвиватися і сама заробляти собі на манікюри. Нехай це буде невеликий заробіток у порівнянні з твоїм, але він повинен бути. Вона не просить у тебе гроші, їй це не потрібно.

При цьому робота повинна їй подобатися, бути її покликанням. Запитай її, чим би вона хотіла займатися. Підтримай та допоможи. Не дозволяй жінці горбатитися там, де їй не комфортно, вона буде нещаслива від цього.


3. Ваші очікування збігаються.


Важливий пункт. Не мовчи про те, якою бачиш майбутню сім’ю. Її представлення можуть відрізнятися.

Розкажи про своє бачення того, чи повинна жінка працювати, і як багато. Поговоріть про зради. Може, для неї це нормально і весело. Обговоріть, скільки і як скоро ви хочете дітей. Де б ви мріяли жити. Розкажи все, що вважаєш важливим. Слухай її відповіді.

Тобі твоя картинка майбутньої сім’ї здається очевидною і правильною. Вона ж ідеальна? Але у неї інша картинка. Може бути, її ідеал майбутнього так сильно відрізняється від твого, що вам навіть не варто намагатися.

Знайди ту дівчину, у якої будуть горіти очі так само, як у тебе.

як вибирати дружину


Уникай негативних якостей:


  1. Вона не шукає тривалих відносин.
  2. Вона недостатньо відверта.
  3. Вона не готова бути веденою.

1. Вона не шукає тривалих відносин.


Постав дівчині основні питання про її плани ще на першому побаченні. Переконайся, що її мета – сім’я, а не просто розвага. Не втрачай час просто тому, що посоромився заговорити про це.

Зверни увагу на її вік та емоційну зрілість. Юна дівчина теж може бути готова до створення сім’ї. Говори на ті теми, які допоможуть тобі це зрозуміти.

Запитай про її сім’ю. Часто дівчаток виховують так, що вони в змозі бути хорошими дружинами вже з самого дитинства.

Обговори, що вірність у сім’ї – важливий пункт. Подивися на її реакцію. Говори про все, що для тебе важливо, з самого початку вашого спілкування. Відкидай жінок, які чимось не подобаються тобі.


2. Вона недостатньо відверта.


Відносини будуються на довірі. Якщо ви вже почали зустрічатися, з часом придивися, наскільки вона підпускає тебе до себе.

Вона відкрито себе веде? Ти повинен бути впевнений, що у вас немає секретів. І доведеться також чесно відповідати на її запитання. Вона ділиться всіма своїми переживаннями і проблемами?

Недовіра породжує ревнощі і накручені страхи. В емоційно хитких стосунках немає нічого хорошого. Зверни увагу, наскільки вона зацікавлена в тому, щоб ти став її найближчою людиною.

Якщо бачиш, що вона іноді закривається, не панікуй. Запитай прямо, чи готова вона стати кращим другом для тебе? Поговори з нею відверто і з’ясуй, у чому проблема. Може з’ясуватися, що вона не бачить з тобою майбутнього і немає сенсу розповідати особисті речі. А може, ти і сам поки не викликав довіри.

Можуть бути різні варіанти. Але одним цілим не стати, поки не знаєш, хто вона така – твоя половинка.


3. Вона не готова бути веденою.


Дружина в сім’ї – номер два. Головний – чоловік, і це не новина.

Само собою, щоб правильно вести свою жінку, потрібно досить прокачатися, вміти бути лідером. Але, сподіваюся, ти з цим вже впорався, раз зібрався створювати сім’ю і нести за неї відповідальність.

Якщо так, то і дружину потрібно шукати готову до того, що її будуть вести за собою. Є дами, які звикли самі всім керувати. Така не заспокоїться ніколи, буде качати права до останнього. Намагатися вирішувати всі питання і затискати твої яйця, як тільки зможе. Але по ній це видно, такі дівчата зазвичай нежіночні.

Мудра і прокачана дівчина розуміє, що її роль інша. Їй буде приємно і комфортно слухатися впевненого і сильного самця поруч з собою.

Шукай ту, яка буде робити тебе щасливим. І вміти приймати те щастя, яке ти подаруєш їй, як чоловік.

поради як і де знайти дружину


Де знайти дружину?


  1. Колеги по роботі.
  2. Друзі друзів.
  3. Нові місця.

1. Колеги по роботі.


Одне з найпоширеніших місць знайомства майбутніх сімейних пар. Там, де ти проводиш так багато часу.

Оглянись, може поруч з тобою вже два роки сидить незаміжня і весела Машка, а ти витрачаєш час на пошуки дівчат в барах.

Фліртуй з нею на роботі. Дай зрозуміти, що ти – не тільки сусід по кабінету. А ще і прокачаний вільний чоловік. Подивися на реакцію і можеш призначати зустріч. Будь спокійний, впевнений, говори чесно і прямо.

Як тільки ти почав фліртувати, вона стала сприймати тебе, як самця. І давно вирішила, що відповідати, якщо ти покличеш її побачитися. Так що не сумнівайся і сміливо налагоджуй особисте життя.

Намагайся не заводити відносин з підлеглими і помічниками. Для неї це буде вкрай незручно та некомфортно. Можна, тільки якщо вона сама була ініціатором. Але придивись, щиро вона до тебе ставиться. Або просто намагається насмоктати на підвищення.


2. Друзі друзів.


Теж популярний спосіб пошуку пари. І досить надійний.

Чому? Тому що майже немає ризику, що вона тобі не сподобається. Немає ризику, що вона стерва, меркантильна, тупа або страшна.

Тебе добре знають в твоїй компанії. Друзі зможуть підібрати ту, хто тобі напевно підійде. У них багато знайомих, про яких вони зможуть щось розповісти.

Один відразу зрозуміє, чи буде тобі цікаво з дівчиною. Він знає, хто тобі може сподобається, а хто – ні. Він вже в курсі, зайнята вона або вільна. Знає, чим вона захоплюється і деякі її риси характеру. Може показати тобі фото і дати короткі характеристики.

Побачення наосліп – старий добрий спосіб познайомитися з гарною панянкою.


3. Нові місця.


У спортзалі можна зустріти цілеспрямованих і амбітних дам. Дуже ймовірно, що вона ще і веде здоровий спосіб життя. Хороша риса для майбутньої дружини.

Не підходь шаблонно. Давай зрозуміти, що твоя мета – сім’я, а не секс.

Спільні інтереси – завжди добре. Запишись на курси, до яких не доходили руки. Може бути, саме там тебе чекає дівчина, яка ще й захоплюється тим, чим і ти.

Заклади та розваги теж ніхто не відміняв. Звик ходити кудись тільки біля будинку? Лінь їхати в інший кінець міста, хоч друзі і радили? Пам’ятай, що дівчині, швидше за все, теж лінь.

Давно кличуть на підвищення в столицю, але страшнувато їхати? Збери яйця в купку і погоджуйся. У новому місті взагалі всі карти в руки!

Пам’ятай, що вибір дружини – один з найважливіших у твоєму житті. Так що витрать багато зусиль, щоб знайти дійсно гідну.

Не затягуй стосунки до весілля дуже надовго, якщо знайшов підходящу жінку. Дівчата не люблять за п’ять років чекати пропозиції. Пам’ятай, що якщо вона – твоя, це буде видно досить скоро.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code