Press "Enter" to skip to content

Як змусити ревнувати дівчину

Як змусити ревнувати дівчину? Хочеш трохи напаскудити їй, підвищити свою значимість в її очах? Показати, що ти – завидний самець, цікавий далеко не тільки їй? І змусити ревнувати дівчину до інших?

як хмусити дівчину ревнувати

Підвищена увага жінок безумовно додасть тобі очок. Так як же змусити дівчину ревнувати тебе? Прокачайся комплексно, і тебе захочуть всі дівчата!

Як змусити ревнувати дівчину:

  1. Навіщо змушувати ревнувати дівчину?
  2. Чому ти хочеш змусити ревнувати дівчину?
  3. Яку дівчину вийде змусити ревнувати?
  4. Як же змусити ревнувати дівчину?

Навіщо змушувати ревнувати дівчину?

Навіщо? Навіщо? Чого ти хочеш добитися?

Я знаю, чого ти хочеш. Показати свою затребуваність серед інших жінок. Щоб твоя зрозуміла, як їй пощастило з тобою, раз тебе всі навколо хочуть. І щоб боялася тебе втратити, цінувала ще сильніше через жіночу конкуренцію. Приблизно так?

Це днищенський спосіб! Це – дно. Якщо ти очікував тут прочитати, що треба спілкуватися з іншими дівчатами, демонструвати своїй панночці, що їх навколо тебе просто рой в’ється, ти помилився. Це спосіб для оленів і днорів.

Низький, примітивний, і вбиває довіру у вашій парі. Так ти досягнеш тільки скандалів, непорозумінь або навіть зрад. І втратиш дівчину, яку хотів сильніше до себе прив’язати.

Чому ти хочеш змусити ревнувати дівчину?

Задумайся і сам собі дай відповідь. Не знаєш? Зате я знаю: тому що ти не впевнений в собі. І не довіряєш їй. І боїшся, що вона тебе не цінує, бо ти сам себе не любиш.

Це і є причина, чому ти захотів зачепити свою панночку (і можеш не розповідати мені, що це з помсти чи ще чогось там) і змусити її ревнувати тебе.

Якщо б ти був впевнений у собі, у тебе б і не виникло таких думок.

Ти знав би, що будь-яка дівчина буде щаслива зустрічатися з тобою. І навіть якщо ця панянка загубиться, буде ще багато інших. Ти б не боявся взагалі нічого. Не про тебе? Тому що треба прокачувати себе!

Яку дівчину вийде змусити ревнувати?

Тільки невпевнену в собі. Якщо ти почнеш демонстративно тертися біля інших жінок, то тільки панночка, яка не любить себе, побіжить тебе від них відліплювати.

Гідна дівчина, яка знає собі ціну, не буде принижуватися через чоловіка, який веде себе, як днище. Навіщо їй такий взагалі потрібен?

Адекватну панночку, кидаючи подібні провокації, ти швидко втратиш. Вона не потерпить такого поводження, зрозумій. Відносини будуються на довірі.

Як же змусити ревнувати дівчину?

Прокачатися! Більше заробляй, розвивайся, добре виглядай кожен день, а не тільки на Новий рік. Зроби з себе такого чоловіка, якому нічого не потрібно робити, щоб до нього чіплялися панянки.

Успіх – привід пишатися, поважати тебе і боятися втратити для будь-якої жінки. Тому що вона втрачає гідного чоловіка.

Так стань таким! І перестань займатися дитячим садом.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code