Press "Enter" to skip to content

Справжній чоловік очима жінки: 10 якостей

У минулій статті ти дізнався, чому жінки меркантильні. Сьогодні поговоримо про те, яким жінки бачать ідеального справжнього чоловіка. Що кажуть жінки чоловікові про їх мрії та які є висловлювання на цю тему?

Я розповім тобі, кого хоче бачити поряд з собою кожна дівчина. Але пам’ятай, що чоловіками не народжуються. Чоловіками стають завдяки прокачуванню!

риси ідеального чоловіка для кожної жінки

10 якостей справжнього чоловіка на думку жінок:

  1. Розум і освіченість.
  2. Гумор і життєлюбність.
  3. Відповідальність за себе і сім’ю.
  4. Впевненість у собі.
  5. Відданість і вірність.
  6. Сміливість і мужність.
  7. Духовна і фізична сила.
  8. Турбота.
  9. Участь у сімейних питаннях.
  10. Зовнішній вигляд.

Яким повинен бути справжній чоловік, і які якості потрібно поєднувати в собі, я вже говорив. І не втомлюся розповідати.

Так як моя місія – це прокачати кожного чоловіка, щоб він міг керувати своїм життям.

Але що про це думають жінки? У них більш наївний погляд на чоловічий ідеал.

Про зовнішність кожна буде співати свою пісню. Так як смаки бувають різні. Хтось любить спортивних і високих. Хтось – солоденьких і симпатичних. Когось заводять брутальні, як Термінатор.

Але бажані внутрішні якості справжнього чоловіка збігаються у більшості жінок, будь він високим, низьким, лисим, на порше або на метро.

1. Розум і освіченість.

Будь-яка жінка скаже, що їй подобаються розумні чоловіки. І я кажу не про ботаніка і заучку. А про тих, хто свої знання здатний реалізувати в прибуток. Хто зуміє і грошей заробити, і будинок побудувати.

Нікому не потрібен зациклений на доті мамій, зрозумій.

Справжній чоловік поруч з жінкою не повинен відставати від неї в кругозорі. Навпаки, потрібно бути трохи вище неї рівнем. Щоб постійно чимось вражати і мотивувати підтягнутися до тебе.

Тобі не треба бути доктором наук. Просто будь розумнішим, ніж твоя жінка. Розвивайся постійно, не стій на місці. І у тебе не виникне проблем з цікавісттю.

2. Гумор і життєлюбність.

Неможливо спілкуватися з людиною, яка завжди серйозна. Ти сам не раз бачив таких зануд, які ніяк не реагують на події. Жінкам потрібні емоції!

Вливай їх у неї максимально, а для цього жартуй і будь непередбачуваним.

Гарне почуття гумору, до того ж, – завжди ознака розуму. Неможливо бути тупим і придумувати круті жарти.

До того ж, така людина розуміє, що життя – це не репетиція. І кожен день живе її в кайф.

3. Відповідальність за себе і сім’ю.

Завжди і у всі часи жінки будуть цінувати чоловічу силу духу і здатність забезпечувати свою сім’ю. Це все йде з минулого, коли жінка вибирала того, хто дасть здорове потомство і зможе про нього подбати.

Звичайно, це і зараз залишилося одним з основних жіночих бажань. Бачити поруч того, хто приносить в дім гроші. Мужик сказав – мужик зробив.

4. Впевненість у собі.

Чоловіча риса номер один.

Чоловік знаходить вихід з будь-якої ситуації. І він в змозі переконати всіх, що зможе з неї вийти. Це і є впевненість в собі.

Здорові амбіції – це запорука майбутніх перемог. І будь-яка жінка відчуває цю цілеспрямованість. Навіть якщо поки він домігся мало, панночка буде розуміти, що все попереду. І що його успіх забезпечений. Справжній чоловік – це реалізований чоловік.

5. Відданість і вірність.

Звичайно, кожна дівчина хоче розуміти, що коханий їй ніколи не зрадить. Довіра – запорука здорових відносин.

6. Сміливість і мужність.

Жодна нормальна жінка не хоче на скаку зупиняти коней і бігти в палаючі хати. Вона хоче, щоб чоловік захистив її від усього, що може статися в житті.

Хоч це раптове безгрошів’я, а хоч і несподіваний приїзд нелюбою рідні. І реагувати він вміє справою, а не напиватися або сопіти весь день, обдумуючи ситуацію.

Справжній чоловік приймає рішення швидко і впевнено. І несе відповідальність за їх наслідки.

Чоловік знає, що, якщо йому не страшно, значить, він рухається недостатньо швидко.

7. Духовна і фізична сила.

Щоб бути сильним чоловіком, не обов’язково накачувати гору м’язів. Достатньо вміти застосувати їх.

Силу духу та волю, як виявилося, жінки цінують найбільше.

Мало кому потрібен невпевнений і слабкий чоловік. Ніяка жінка не хоче відчувати себе поряд з ним матусею, яка змушена вирішувати за нього всі проблеми. І не тим, хто повинен постійно вказувати йому вірне рішення. Тому він не в змозі прийняти його самостійно.

Кожна нормальна жінка хоче бути слабкою, беззахисною і на ручки.

Чоловік – господар у домі. І жінці приємно, коли над нею домінує самець. Вона хоче розуміти, що він подбає про всі проблеми. І що вона в безпеці поряд з ним.

8. Турбота.

Ідеальний чоловік думає про те, чи холодно дівчинці, і не тягає її 4 години по парку на підборах. А вранці, коли збирається на роботу, не гримить посудом, а тихенько одягає сорочку.

Якщо ти зараз смієшся і думаєш, що жінки багато хочуть, то ти просто ще не зустрів гідну дівчинку. Коли ти побачиш, скільки праці вона буде вкладати в тебе і ваші стосунки, тобі захочеться робити їй приємне у відповідь.

9. Участь у сімейних питаннях.

Справжній мужик виховує синів, чоловіків своїм прикладом, а не словом. Цікавиться сімейними справами і приймає в них участь. Не скидає побут і виховання дітей на жінку.

Він не питає дружину, як пройшла поїздка з дітьми в парк, а їде разом з ними. Не шкодує сина з зубним болем, а везе до лікаря.

Справжній чоловік в очах жінки вирішує і свої, і її проблеми. Бере на себе відповідальність за всіх у родині.

10. Зовнішній вигляд.

Жінки описують зовнішні якості свого ідеалу по-різному. Це тому, що смаки у всіх різні. І зовнішня краса – відносне поняття.

Щоб залишатися привабливим, досить бути охайним, охайним і акуратним. Вигладжені сорочки, поголені важливі місця, чисті волосся і нігті – цього достатньо.

Можеш використовувати брендові речі, підбирати їх за допомогою стиліста, користуватися аксесуарами. І записатися в зал. Це буде великим плюсом для тебе.

З цим чоловіком жінка завжди відчуває себе справжньою жінкою.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code