Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чому жінки меркантильні?

У минулій статті ти дізнався, чому дівчата люблять поганих хлопців. Сьогодні я розповім тобі про жіночу меркантильність і чому панянки воліють багатих чоловіків.

Ти задумався про те, що жінки завжди звертають увагу на дохід чоловіка? І більше схиляються до тих, у кого він більший? Меркантильні суки! Ніякої самопожертви днорям. Так?

Але задумайся, адже ти хочеш бачити поряд гарну панночку, доглянуту, стильну, так? А за які гроші вона буде слідкувати за собою у відносинах з днорем?

Самій орати, щоб і на себе грошей вистачило, і на сім’ю? А після роботи повертатися додому і закопуватися з головою в брудний посуд?

чому жінки люблять багатих чоловіків

Не сміши мене. Красиві дівчата хочуть бути поряд з успішними чоловіками, щоб не переживати про те, як заробити гроші.

Як стати чоловіком, якого хочуть жінки?

Як відрізнити здорове жіноче бажання бути у фінансовій безпеці від прагнення обчистити твій гаманець?

Чому жінки меркантильні?

  1. Бажання добитися фінансової безпеки.
  2. Планування сім’ї.
  3. Чому чоловіки говорять про меркантильність?
  4. Хочеш – відповідай.

Відразу відсічу панянок, які женуться лише за баблом. І для яких довжина лімузина важливіше довжини члена. Це їх свідомий вибір. Якщо вона пожертвувала сімейним щастям і продалася заради перлового намиста, це її справа.

Якщо чоловік поруч з нею усвідомлює, що трахає і спить поруч з нею тільки тому, що возить на острови, — це теж його вибір. Він розуміє, що любові в цих відносинах немає. Отже, любов йому не потрібна. Все.

Насправді адекватні дівчата дуже бояться здатися меркантильними. Їх хвилює, що подумає чоловік. Вони бояться визнати, що їх цікавить достаток і добробут їх майбутньої сім’ї.

У ресторані такі панянки замовляють салатики, щоб показати, що ти не повинен на неї сильно витрачатися. Вона попросить воду замість солодкого коктейлю і суп замість стейка. А, може бути, навіть запропонує заплатити за себе сама або розділити рахунок навпіл. Щоб ти не подумав, що її цікавлять твої гроші.

Це ті дівчата, які не люблять себе. І не розуміють, що поважаючий себе чоловік не буде перекладати турботи про гроші на жіночі плечі.

Він захоче повністю забезпечувати свою жінку і всю родину. І буде цим пишатися.

1. Бажання здобути фінансову безпеку.

Кому захочеться жити бідно, коли можна жити добре? І не треба співати пісню про «шалаш» і рай в ньому. Королева не піде жити в курінь.

Статусній і красивій дівчині потрібен замок. Це її справедливі вимоги від життя. Вона розвивала себе, стежила за своєю зовнішністю і мучилася на підборах кожен день не для того, щоб переїжджати з тобою в курінь.

І вона буде чекати того, хто дасть їй замок.

Кожна нормальна дівчина хоче бачити поряд з собою добувача. Чоловіка, який забезпечить себе, і їх майбутню сім’ю. І вона не хоче працювати на трьох роботах і думати, на що жити до зарплати.

І це абсолютно нормальне жіноче бажання.

А якщо ти не можеш або не хочеш його закривати, значить, ти — дно. І не повинен заводити відносин в принципі. Поки не зрозумієш, що важливо для дівчини у відносинах.

2. Планування сім’ї.

Чоловік — це здобувач, який будує, долає, підпорядковує і завойовує. І жінка завжди вибере того, хто краще за всіх буде вміти домагатися всього від життя.

Дівчина усвідомлює, що його ген буде зберігатися у всьому їх потомстві. І що саме йому доведеться забезпечувати сім’ю тоді, коли вона буде вдома займатися вихованням дітей.

А ти здатен прогодувати сім’ю? Хоча б з трьох осіб. Щоб твоя жінка не відволікалася на заробітки бабла і повністю (хоча б на кілька років) віддалася вашій дитині?

Жінка хоче відчувати себе в безпеці. Особливо, якщо в її власному дитинстві були проблеми з грішми, і її позбавляли усіляких радощів. Вона ще сильніше буде прагнути дати своїм дітям все, чого не було у неї самої.

Її бажання бачити поряд успішного чоловіка — це не меркантильність. Це інстинкт — оцінювати чоловіка по його досягнененням.

3. Чому чоловіки говорять про меркантильність?

Хто найчастіше кричить про жіночу меркантильность? Хто голосніше всіх заявляє про те, що жінка завжди дивиться на вигоду? Дно-ри.

Ті, хто використовує це, як виправдання, щоб нічого не домагатися і не прагнути заробляти. Ті, кому простіше звинувачувати дівчат у тому, що вони хочуть заможного чоловіка, ніж самому стати таким.

Це чоловіки без грошей і прагнень. Чоловіки з низькою самооцінкою, які ніяк не реалізовуються в житті.

Він так і буде далі ліпити відмазки і звинувачувати всіх навколо себе. Замість того, щоб зрозуміти, що йому нічого дати дівчині.

Так за що вона повинна вибирати його? За перспективу провести життя в курені?

Або ти все ще думаєш, що з безкорисливої любові вона повинна віддати на благодійність все своє майно і тікати до невдахи, та їсти макарони прямо з каструлі?

4. Хочеш — відповідай.

Знаєш, скільки грошей дівчина витрачає на свою красу? На те, щоб подобатися тобі, днарю, який звинувачує її в меркантильності? Тому, хто вирішив заощадити на ній?

Скільки коштують перукарі і манікюри, масла для м’якої шкіри і креми, косметика і плойки для волосся? Ти коли-небудь замислювався, скільки часу вона витрачає на підбір одягу, салони краси, укладання? Бачив взагалі ціни на білизну?

Подумай, скільки вже часу, сил і бабла вона вклала в себе. В те, що тобі в ній подобається, і що тебе привернуло. Скільки вона інвестувала! Думаєш, вона буде поруч з якимось днищем, який нічим не прикрасить її життя?

Сидиш і думаєш зараз, що вона і без всього цього блиску тобі потрібна? Що ти будеш любити її і без яскравого манікюру і чорної шовкової білизни? Не бреши собі!

Ти цінуєш і любиш її красу. І якщо вона перетвориться в кудлату і товсту домогосподарку в розтягнутих треніках і з плямою на халаті, ти різко зміниш свою думку.

Не кажи, що ти будеш з радістю приймати її з обшарпаними нігтями, відрослими корінням волосся, в гумових шльопанцях і хебешных трусах. Тобі важлива її краса. А дівчині — твоя успішність.

І вона хоче бачити результат своїх старань у твоїй віддачі.

А виміряти її, крім усього іншого, жінці простіше всього в заробітку і тих благах, які ти можеш їй дати.

А ще, ти замислювався над тим, скільки вона робить для тебе і сім’ї? Крім своєї краси, вона вносить багато комфорту в твоє життя.

Вона щодня ламає голову над тим, що приготувати тобі на вечерю. Прибирає в будинку і робить його затишним. Підтримує хороші відносини з твоїми близькими, навіть якщо це важко. І ще дуже багато чого.

Чи часто ти говориш їй спасибі? Часто приносиш в будинок квіти просто так? Було таке взагалі?

Це матеріалізм — просте бажання дівчини до уваги, подяки і романтики?

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code