Press "Enter" to skip to content

Як не стати підкаблучником?

У минулій статті ми говорили про те, які є правила щасливих відносин. Сьогодні я розповім, як вилізти з-під жіночого каблука, хто такий підкаблучник і як не стати підкаблучником.

У тебе бувало таке, що в одного з друзів в барі дзвонить телефон, і ви чуєте ці дратівливі слова: «Так, зай, бачив час. Добре, вже виходжу. Так, куплю, які? Скоро буду, цілую». Пам’ятаєш вираз обличчя всієї компанії в цей момент?

А потім він каже, що йому час, і не піддається ні на які вмовляння.

що робити щоб не стати підкаблучником

Як зрозуміти, що з тебе роблять домашнього звірка? Хто такий підкаблучник? І як вилізти з-під каблука, якщо вже туди потрапив?

Як не стати підкаблучником і як вилізти з-під каблука?

  1. Хто такий підкаблучник?
  2. Чи подобаються жінкам підкаблучники?
  3. Як чоловіки потрапляють під каблук?
  4. Жіноча позиція, як зробити чоловіка підкаблучником.
  5. Як не стати підкаблучником?

1. Хто такий підкаблучник?

Якщо щось із того, що я пишу про тебе – правда, значить, ти вже під каблуком!

Підкаблучник – це чоловік, який дозволяє жінці приймати рішення. Коли ви одружитеся, потрібно робити ремонт, влітку поїдемо в Ялту, а твій светр пора викинути. Вона думає про все і вирішує за вас обох, а тобі залишається тільки твоя робота. Вдома ти – баба з бородою.

Підкаблучник – це той, хто не бере на себе чоловічі функції. Їх виконує дружина, а, значить, можна розслабитися і відпочивати, вірно? Вона і сама вирішить всі питання. Я в принципі не проти Ялти. А ремонт – її ідея, нехай робить, я в це не вплутувався. Так ти міркуєш?

Звідси і вказівки від неї, що тобі робити. Якщо ти сам перестав вирішувати! Якщо у тебе яйця стали маленькі, як у миші! Як у дівчинки яйця стали!

Навіщо брати на себе відповідальність за наслідки рішень, так? А раптом в Ялті буде гірше, ніж в минулому році в Туреччині? Я не хочу слухати скандали, це було її рішення. Буду, якщо що, ходити і крутити носом. А якщо ремонт затягнеться до осені? Це вона захотіла, нехай сама і встигає. Я поки в танки пограю в іншій кімнаті.

Знайома пісня? Якщо подібні думки були хоч раз в твоїй голові, значить, ти втрачаєш свою мужність. Визнай проблему і виправляй ситуацію. Не соромно?

Хто з вас чоловік у домі? Діставай свої крихітні черешеньки з мошонки і починай прокачувати свою мужність!

2. Чи подобаються жінкам підкаблучники?

Відразу скажу, дивлячись, яка жінка.

Є певний вид, який чоловіків (тих, що з яйцями) просто не сприймає. Їй з таким незручно. Він же не підкоряється. Вона не вміє з ним жити і не змириться з ситуацією, коли керує життям не вона.

Це зазвичай успішні жінки і самі красиві. Вона буде досягати всього сама, вона не буде ні від кого залежати. Вона поважає і любить себе.

Так, це ознаки статусної панночки, але ця конкретна ніколи не змириться з роллю веденої. Вона звикла керувати, і буде робити це у всіх сферах життя. А мужик поруч буде маріонеткою, буде носити тапочки вранці і трахатися тільки по команді.

Будь-яка нормальна дівчина (без відхилень в психіці) насправді хоче, щоб її чоловік був сильніше неї. Це дасть їй можливість не боятися за майбутнє, перестати приймати рішення, нести відповідальність. Бути дівчинкою, коротше кажучи.

Навіть якщо вона говорить зворотне, сильний чоловік-альфа, чоловік-лідер присмирить її. Вона буде слухатися, бо це нормально і природно. Якщо ти зможеш продемонструвати їй, що з вас двох чоловік – ти. І вона відчує, як бути повноцінною жінкою поруч з тобою.

3. Як чоловіки потрапляють в підкаблучники?

В основному, це слабкі чоловіки. Ті, хто звик, що все вирішує жінка. Звичайно, це мама. Ті, хто ріс у сім’ї і бачив, що мама головніше папи. Це ті, за кого мама написала резюме і відвела на роботу. Кому вона нагадує надіти шарф, оплатити комуналку, вчасно поїсти і мало не посрати.

Він буде думати, що все гаразд, що це норма. І в стосунках не здивується, якщо жінка стане керувати всім.

Також це може бути і нормальний чоловік, у якого є стрижень, але якого жінка зламала, розслабила і затюкала.

Може, спочатку він і був здатний нести відповідальність, але зв’язався з сильною жінкою. Поруч з нею він зрозумів, що вона й сама все може. Що вона і так справляється і з чоловічою, і з жіночою роллю.

Навіщо напружуватися? Можна лежати на дивані і ганяти в дотку, все і так вже зроблено та проконтрольовано. Такі жінки псують нормальних мужиків. Стеж, щоб такого не сталося з тобою!

4. Жіноча позиція, як зробити чоловіка підкаблучником.

Перед тим, як писати статтю, я поліз в гугл і пошукав, що пишуть дівчата на тему підкаблучників. Знайшов навіть пару статей, як вони нібито цих підкаблучників програмують.

Якщо вона вибрала чоловіка з двох вищеописаних видів, з нього можна вити мотузки. І вони вміють це робити, ти навіть не помітиш повідця на своїй шиї.

Вона буде скандалити, якщо ти відмовляєш виконувати її прохання. Вона буде сама пропонувати вирішення проблем і не чекати твого слова. Вона буде говорити фразу «Я ж дівчинка», коли їй це вигідно.

Швидше за все, вона ще спробує ізолювати тебе від друзів, які помітять, що тебе завзято намагаються прим’яти туфелькою. І буде застосовувати купу маніпуляцій, щоб поступово ти став слухняним і безяєчним, коротше.

5. Як перестати бути підкаблучником?

Відростити ці самі яйця! Бути мужиком! У всіх розуміннях. Бути лідером, приймати рішення. Нести повну відповідальність за наслідки неправильних рішень.

Виконувати чоловічі функції і стежити, щоб твоя жінка за них не бралася. Щоб їй не доводилося за них братися, що найголовніше. Не давай їй прийти до висновку, що простіше зробити самій, ніж діждатися від тебе рішучих дій. Це дуже поширений випадок.

Не ставай диванним лицарем, розвивайся, ставити цілі, добивайся! Нехай дівчина поруч з тобою залишається дівчинкою. І дай їй таку можливість. Для цього залиш їй жіночі обов’язки, дай відчути себе в безпеці.

Нехай вона знає, що ти вирішиш, що ти заробиш, ти розберешся. Побачиш, як вона розквітне поруч з тобою. І як її гордість за тебе буде надихати тебе.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code