Press "Enter" to skip to content

Як і чим зацікавити дівчину

З минулої статті ти вже знаєш, як добитися дівчину. Тепер розглянемо, як її зацікавити.

Якщо тобі здається, що ти дуже класний і цікавий, і будь-яка дівчина мріє бути з тобою, то у мене є для тебе погана новина. Сидячи на дивані і плекаючи своє самолюбство, ти ризикуєш так провести все своє життя. Як зацікавити і чим привабити дівчину?

як зацікавити і чим привабити дівчину

Жінки люблять впевнених у собі чоловіків. Це головне правило, яке ти повинен запам’ятати. Навіть якщо ти будеш дарувати їй дорогі подарунки, квіти, водити в шикарні ресторани та інше. Але при цьому залишишся нерішучим і закомплексованим, то в тебе просто немає шансів.

Якщо ти ще досі задаєш питання, як привабити дівчину, то відповідь до жаху проста і банальна: собою і тільки собою. Без сумнівів, всі дівчата дуже різні і до кожної потрібно зуміти знайти свій підхід. Але ось основні правила, завдяки яким ти дізнаєшся, чим зацікавити дівчину.

Як і чим зацікавити дівчину:

  1. Зовнішній вигляд.
  2. Невербальне спілкування.
  3. Впевненість у собі.
  4. Вміння вести розмову.
  5. Соціальний статус.
  6. Домінантна поведінка.
  7. Правильне позиціонування.
  8. Дотики.
  9. Стиль життя.
  10. Почуття гумору і стьоб.

1. Зовнішній вигляд.

Одяг.

Правила: Твоє взуття і одяг має бути чистим і охайним. Підходити під час року і сезон. Він повинен бути твого розміру. Не варто приходити в ресторан в пляжних шортах. Доречність – важливий критерій при виборі одягу. Вчися доповнювати свій образ хорошими і якісними аксесуарами.

Завдання: Проведи ревізію свого гардероба. Якщо в ньому є речі, які ти не одягав більше року, викинь. Чітко продумай свій стиль. Якщо ти відчуваєш, що сам не впораєшся, то краще звернутися за допомогою до стиліста. Не потрібно думати, що це дороге задоволення. Витратити гроші на купу шмоток, які не будуть поєднуватися, вийде дорожче.

Тіло.

Правила: Ти повинен стежити за собою. Це ні для кого не секрет. Ти ж любиш красивих і доглянутих дівчат? Так чому вони повинні бути з якимось запущеним чуваком поруч. У тебе повинна бути нормальна стрижка, хороший манікюр і педикюр. Ти повинен доглядати за своїм обличчям, а також мати хоч якісь м’язи. Жодна дівчина не любить дрищів.

Завдання: Просто візьми і приведи себе в порядок. Запишись нарешті в спортзал і ходи туди регулярно, а не тільки у свята. Піди в барбершоп і зроби гарну стрижку. Піди в салон краси на манікюр, чищення обличчя. Не потрібно думати, що це для педиків. 21 століття, чоловік зобов’язаний бути доглянутим.

2. Невербальне спілкування.

Для дівчини дуже важливо, як ти поводишся, як тримаєшся на публіці. Наскільки красиво і гармонійно ти зможеш подати себе. Про це свідчать багато факторів. Наприклад, постава, голос, хода, міміка. Все це потрібно прокачати.

Твоя постава найкраще видасть в тобі альфа, адже від цього дійсно багато чого залежить. Ти не повинен сутулитися і постійно дивитися в підлогу. Розправ плечі, підніми голову. Твоя хода повинна бути дуже впевненою, а постава розслабленною.

Якщо ти проходиш повз дівчини, обов’язково посміхнися їй. Так вона відчує себе більш розкуто. Твій погляд повинен бути завжди спрямований на дівчину. Ні в якому разі не можна опускати очі, це ознака підпорядкування.

Ти повинен говорити досить повільно і чітко, робити правильні наголоси, уникати слів-паразитів у своїй мові. Всі дівчата люблять вухами.

Невербальне спілкування – один із способів самовираження. Якщо ти навчишся правильно користуватися цим інструментом, то зможеш добитися розташування дівчини і зробити вашу бесіду більш ефективною.

3. Впевненість у собі.

Для дівчини немає нічого сексуальніше, ніж впевнений у собі чоловік. Вони несвідомо будуть тягнутися саме до таких. Доведено практикою. Якщо у тебе є комплекси, як і в кожної нормальної людини, потрібно припиняти нити і починати працювати над цим.

Товстий – запишись в спортзал і перестань жерти все, що потрапило на очі. Занадто худий – качалка твій кращий друг. Тільки так ти повинен мислити, тому що своїм ниттям і соплями ти будеш заганяти себе в таку діру, з якої навряд чи зможеш вибратися.

Ти повинен бути зухвалим. Тобто діяти без моральних на те підстав. Просто підійти і заговори з дівчиною, яка тобі сподобалася, візьми і відвезти її до себе додому, а там зваб.

Наполегливість – ще одна важлива якість для будь-якого чоловіка. Вона має на увазі під собою здатність долати перешкоди при досягненні віддаленої за часом мети і не здаватися.

І без чого ти вже точно не обійдешся, так це без наступальності – схильність натиснути, нав’язати навколишнім свої бажання, оцінки, не рахуючись з їхньою думкою. У що б то не стало, за будь-яку ціну досягти своєї мети.

Нав’язуй свої цілі і бажання. Прогинай реальність під себе.

4. Вміння вести розмову.

Я вже говорив, що дівчата люблять чути красиву, розумну, чітку мову. Тому ти повинен максимально прокачати своє красномовство. Ти повинен говорити на правильні теми, при цьому стежити за тим, щоб дівчині було реально цікаво все те, що ти розповідаєш їй.

Не варто задавати занадто багато питань, інакше вона відчує себе, як на допиті. Більше роби акцент на просте спілкування з нею.

Говори з правильною інтонацією. Досить емоційно, щоб їй було цікаво слухати тебе. При цьому використовуй художні прийоми для того, щоб зробити свою промову більш багатою (метафори, епітети, гіперболи – все це повинно бути в твоїй розмові).

Ти можеш бути не супер-красенем, але якщо в тебе є та сама харизма, яку ти зможеш висловити, якщо навчишся правильно вести розмову, то 90% успіху тобі забезпечені.

5. Соціальний статус.

Будь-яка дівчина хоче бути з кращим, тому твій соціальний статус буде для неї одним з визначальних чинників у виборі партнера.

Так, на першому етапі знайомства твоєму статусу відводиться далеко не головна роль. Але якщо ти плануєш з цією дівчиною щось серйозне, то доведеться напружитися.

Тут ще потрібно зрозуміти для себе, що таке цей горезвісний соціальний статус. Так як це не тільки посада, займана тобою на роботі, але також і лідерство в певному колу суспільства.

6. Домінантна поведінка.

Ти можеш бути абсолютно різним. Але при цьому ти повинен демонструвати, що ти тут головний, останнє слово і рішення за тобою. Вона може мільйон разів говорити, що вона не така, як всі, що вона може вирішувати всі свої проблеми сама, але жінки відчувають тих чоловіків, у яких є сила, і тягнуться до них.

Будь ніжним, будь жорстоким, будь романтиком, будь покидьком – ти повинен бути різним. Грати, виходячи з ситуації і того, що їй потрібно саме в цей момент.

7. Правильне позиціонування.

Дівчина, яка знаходиться поруч з тобою повинна чітко розуміти, чим ти краще за всіх інших чоловіків. Чому вона з тобою, і чому вибрала тебе? Які твої головні переваги?

Ти запитаєш у мене, як зачарувати дівчину? Відповідь дуже проста: позиціонуй себе, як альфа. Змусь її думати, що ти – це найкраще, що сталося з нею в житті. Ти – це той чоловік, з яким вона хоче бути.

8. Дотики.

Є різні види дотиків: дружні, сексуальні, інтимні. На кожному періоді ваших відносин вони повинні бути до місця.

Приміром, якщо у вас тільки-тільки зав’язалося знайомство, то не потрібно намагатися відверто лапати її. Досить обережного дотику до її плечей для того, щоб посилити сказані тобою слова.

Якщо дотиків немає зовсім, то це френдзона, приятель.

9. Стиль життя.

У тебе повинна бути насичене і цікаве життя, щоб дівчині поруч з тобою було весело і круто. Якщо твоє життя – це дім – робота – дім, що ти зможеш дати іншій людині? Що ти їй зможеш розповісти? Звідки ти будеш черпати досвід?

Веди активний спосіб життя, ходи на різні лекції, тренінги, в театри, кіно, читай літературу, подорожуй. Тоді у тебе буде маса переваг перед нудним офісним планктоном.

10. Почуття гумору і стьоб.

Якщо в тебе круте почуття гумору, вважай, що ти вже майже знаєш, як залучити жінку.

Вміння її розсмішити – це дуже важлива якість. І, повір, що вона вибере хлопця з почуттям гумору без інших переваг, ніж менеджера зі стабільною зарплатою і двійкої на околиці, який буде постійно нудити.

Більшість хлопців не вміють жартувати над дівчиною. Вони думають, що цим її скривдять. Або ж намагаються справити враження і виглядати краще в її очах. А даремно, адже саме це може зачепити її, і вона з радістю захоче зустрітися з тобою ще раз.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code